בארץ ובעולם משיקים את הקרוסאובר MG -ZS (החל מ-99,999 ש”ח)

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

MG-ZS החדש מושק בארץ במסגרת השקה עולמית של קונצרן SAIC, מגיע בשתי רמות גימור, החל מ-99,999 ש"ח

MG -ZS קרוסאובר חדש, החל מ-99,999 ש"ח

צילום: רונן טופלברג

קבוצת לובינסקי, יבואנית מותגי פיג’ו, סיטרואן DS ו-MG בישראל משיקה את MG-ZS החדש במסגרת השקת עולמית של קונצרן SAIC יצרנית הרכב המובילה בסין.

בשנת 2017 לבדה, ייצרה SAIC 6.93 מיליון כלי רכב, מהם 2 מיליון עבור קבוצת פולקסווגן, 4 מיליון עבור קבוצת GM, כ-700,000 כלי רכב עבור מותגים מקומיים וכ-200,000 כלי רכב לייצוא. הרכב מושק עם תהליך רכש והתנסות חדשני בישראל באופן דיגיטאלי מלא.

תחת הסלוגן Mobile Generation, יוכלו הלקוחות המתעניינים לראשונה להזמין נהיגת התרשמות עם נציג המותג אל כל מקום שיבחרו – ביתם, מקום עבודתם או כל מקום אחר. בנוסף לכך, תוצע לראשונה נהיגת התנסות ארוכת טווח של 24 שעות עם רכבי MG, מתוך הרצון לאפשר ללקוחות להתנסות ברכב ולהתרשם ממנו בפרק זמן ארוך במהלך, להראותו לבני המשפחה ועוד. ולבסוף, תהליך ה-Mobile Generation יאפשר ללקוחות לראשונה לבצע רכישה מלאה, כולל אפיון הרכב (צבע, גרסאות וכו’) ואף תשלום מלא באמצעות הסמארטפון או המחשב ובכל שעה ביממה.

מנוע ליטר טורבו עם 111 כ"ס. MG-ZS

ה-MG-ZS הוא ה SUV הראשון מבית MG בישראל ומהווה סנונית ראשונה להיצע גדול של כלי רכב אשר יגיעו ממותג זה בשנים הקרובות. הדגם מייצג קפיצת מדרגה של ממש בהיצע המכוניות בסגמנט B-SUVבישראל ומהווה עידן חדש עבור המותג בהיבט העולמי בכלל והישראלי בפרט. הוא פונה אל שוק הרכב הצומח ביותר בישראל, רכבי הפנאי הקומפקטיים (B-SUV) ובעזרת ממדים נדיבים, אבזור עשיר מקורי ומחיר אטרקטיבי במיוחד, MG ZS צפוי להיות תחרותי מאוד בשוק הרכב בישראל.

עיצוב חיצוני מושך ותא נוסעים מרווח

MG-ZS החדש בעל נוכחות עיצובית ויוקרתית, חזית מרשימה ובעלת נוכחות עם גריל רחב עליו מוטבע סמל MG ומצדדיו יחידות תאורת ‘לד’, ממשיך בפרופיל גבוה ושטח חלונות גדול וחלק אחורי נאה עם יחידות תאורת ‘לד’ ופגוש בולט ומודגש.

תא הנוסעים המרווח של ה-ZS MG ממשיך את הקו העיצובי היוקרתי, ברמת איכות גבוהה וירידה קפדנית לפרטים. חומרי הדיפון רכים ונעימים למגע, המושבים ברמת אבזור NET מגיעים עם בד איכותי ובדגמי NET-UP מושבים דמוי עור, גלגל הגה מעוצב מצופה עור ובעל שליטה ובקרה על מערכת המולטימדיה ומציעים נוחות גבוהה גם בנסיעות ממושכות ומרחב המחיה נדיב במיוחד ביחס למקובל בקבוצה, הודות לבסיס גלגלים שנפרש על פני 258.5 ס”מ.

נוסעי הרכב ייהנו ממספר רב של תאי אכסון ושלל שקעי טעינה (USB ו-12 וולט) ומתא מטען בנפח של 448 ליטר ועד 1,375 ליטר בעת קיפול והשטחת שורת המושבים האחורית. במרכז הדשבורד ממוקם מסך מגע  למערכת מולטימדיה המציעה ממשק (MirrorLink) מלא וקישור לסמארטפון (Apple CarPlay) המספקת איכות שמע גבוהה.

MG-ZS תצויד בגג שמש פנורמי על כל אורך הגג מלווה בווילון פנימי להצללה המאפשרים פתיחה והזזה חשמלית. כלי הרכב יוצעו במגוון של 5 צבעים ססגוניים ומושכים.

שתי רמות אבזור. MG -ZS
תא נהג MG -ZS

מנוע, תיבת הילוכים וביצועים

MG-ZS ישווק בישראל עם מנוע בנזין חדשני בעל שלוש בוכנות ונפח של 1.0 ליטר מוגדש טורבו. נתוניו עומדים על 111 כ”ס ב-5,200 סל”ד וכן 16.3 קג”מ הזמין כבר ב-1,800 סל”ד. מנוע זה משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מתוצרת AISIN ויחד הם מספקים תאוצה מעמידה ל-100 קמ”ש תוך 12.3 שניות, מהירות מרבית של 180 קמ”ש וצריכת דלק במסלול נסיעה משולב של 15.9 ק”מ לליטר.

אבזור

MG-ZS החדש משווק בשתי רמות אבזור, כאשר כבר רמת ה-NET תציע: תגבור חשמלי להגה בשלוש רמות עצמה (Urban, Normal, Dynamic), מראות חיצוניות חשמליות עם הפשרת אדים, חיישני חניה אחוריים, פנסי הארת יום (DRL) עם נורות ‘לד’, מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ’ וארבעה רמקולים, דיבורית בלו-טות’, מערכת Car Play לקישור הסמארטפון לצג ברכב, חיישני אורות אוטומטיים, גלגל הגה מצופה עור, מערכת תאורה אוטומטית Follow Me Home, מסילות סגסוגת בגג, חישוקי סגסוגת קלים במידה 17 אינץ’ ועוד.

רמת אבזור NET-UP תוסיף על כל זאת מערכת שמע עם שישה רמקולים, מצלמת נסיעה לאחור עם הכוונה בהתאם לזווית הפניית גלגל ההגה, בקרת שיוט, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, מושבים בציפוי דמוי עור, חישוקי סגסוגת קלים דו-גוניים ועוד.

מפרט הבטיחות בשתי רמות האבזור יכלול 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ”ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל צמיג ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

מובילאיי בהתקנה מקומית. הקרוסאובר של MG

מחירים:

  • MG-ZS ברמת אבזור NET: 99,999 שקל

  • MG-ZS ברמת אבזור NET UP: 105,555 שקל

MG-ZS ישווק בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק”מ

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.