מובילאיי 2 – MOVON מערכת בטיחות חדשה למניעת תאונות דרכים

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

מערכת בטיחות חדשה למניעת תאונות דרכים משווקת לשוק הרכב הישראלי - MOVON

מערכת בטיחות MOVON

תאגיד MOVON, מדרום קוריאה, מתמחה בטכנולוגיות חכמות, ביניהן טכנולוגיות מתקדמות בתחום הרכב. פיתחה וייצרה מערכת בטיחות למניעת תאונות דרכים בשם MOVON, שנכנסה לראשונה לישראל.

חברת ”א.ד.י מערכות לרכב”, חברה גדולה ומוכרת בתחום ייבוא שיווק והתקנה של מוצרים חכמים לרכב, קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל לשיווק מערכת MOVON, ותשקיע כ-8 מיליון ש”ח בהקמת מערך לוגיסטי לשיווק, התקנה ושירות של מערכות MOVON בישראל.

”א.ד.י מערכות” תפעיל מערך התקנה בפריסה גאוגרפית ארצית להתקנת מערכות הבטיחות. פריסה של 50 תחנות, בהן מתקינים מורשים למערכת MOVON בכל רחבי הארץ.

מערכת MOVON עברה תהליך התאמה לשוק הרכב בישראל ועברה את כל המבדקים הקפדניים של רישוי ואישור המערכת ע”י משרד התחבורה ומכון התקנים.

מערכת הבטיחות עובדת בטכנולוגיה מתקדמת המסייעת למניעת תאונות דרכים, מצוידת במצלמה המותקנת על גבי השמשה הקדמית והינה המערכת היחידה בישראל המשלבת מצלמת DVR FHD לתיעוד מהלך הנסיעה ומערכת התראה WAKE UP CALL עם תחילת נסיעת הרכב שלפנים.

  • לרוכשי המערכת אחריות של 3 שנים.
  • מוקד שירות פעיל 24/7.
  • רשת תחנות התקנה בפריסה ארצית רחבה.
היחידה הראשית במערכת הבטיחות MOVON

איך המערכת עובדת?

מערכת MOVON פועלת באמצעות סריקה של תוואי הכביש במהלך הנסיעה ומתריעה ומסבה את תשומת לב הנהג בעזרת התרעות קוליות וויזואליות.

התרעות המערכת מזהירות את הנהג מפני התנגשות צפויה ברכבים שלפנים, סטיות מנתיב הנסיעה ומעבר נתיבים ללא איתות.

פונקציות נוספות של המערכת:

  • מערכת SDA המספקת התרעה על אי שמירת מרחק בטווח של שניות מהרכב שלפנים.
  • מערכת FPW – מספקת התרעת קירבה קדמית ומתריעה בפני הנהג כאשר הרכב שלפניו בטווח אינו מתקדם.
התרעה על קרבה לרכב מלפנים שאינו מתקדם. MOVON

המחיר של מערכת MOVON בישראל יהיה 2,490 ₪ כולל מע”מ, התקנה, אחריות ל-36 חודשים וכאמור גם מצלמת דרך DVR.

בתקופה הקרובה עומדת חברת MOVON להשיק גרסה חדשה ומתקדמת של מערכת המסייעת למניעת תאונות דרכים הכוללת בנוסף למצלמת ה-DVR גם מצלמת DVR אחורית.

מוטי קוסובסקי סמנכ”ל תכנון ואסטרטגיה ומנהל תחום MOVON’בחברת ”א.ד.י מערכות” מציין, שע”פ התוכנית האסטרטגית ומערך השיווק והשירות של החברה – הצפי למכור בשנת 2017 כ-40,000 מערכות MOVON בשוק הישראלי, ולהחזיק בכ-15% מנתח השוק של מערכות למניעת תאונות דרכים.

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.