עמדות טעינה חכמות: חברת EVCharge מקבוצת אורד נכנסת לענף

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

מכוניות טסלה ראשונות כבר נחתו בארץ ונמסרו לבעליהם. האם עובדה זו תעורר את התחרות בעולם עמדות הטעינה ואת איכות המוצרים? ב-EVCharge מקבוצת אורד בטוחים שכן

 

עמדות טעינה חכמות
עמדות טעינה חכמות: חברת EVCharge מקבוצת אורד נכנסת לענף

 

לפני שבועיים הגיע לישראל בקול תרועה רמה משלוח ראשון של יצרנית הרכבים החשמליים המפורסמת טסלה. כ-250 רכבים של החברה בבעלותו של המיליארדר אילון מאסק נחתו בנמל אשדוד, כשבעליהם, שממתינים בדריכות כבר מספר חודשים וסבלו ממספר הודעות עיכוב, נצפו נרגשים לקבל את המוצר שהזמינו באופן מקוון במחיר התחלתי של 179,213 ₪.

בחודשים יוני-יולי צפוי להגיע משלוח נוסף של רכבים ובנובמבר משלוח שלישי, שככל הנראה יכלול מספר דגמים נוספים של החברה. ההתעניינות הגוברת ברכבים החשמליים של טסלה, בתוספת הידיעות על שיאי מסירה של רכבים חשמליים ברחבי העולם מביא את הצרכן הישראלי לברר מעט יותר על המוצרים הנלווים שדרושים בכדי להחזיק מכונית חשמלית כשבמוקד נמצאות עמדות הטעינה הביתיות.

חברת EVCharge מבית קבוצת אורד היא אחת השחקניות הדומיננטיות ביותר בענף עמדות הטעינה בארץ ומשווקת עמדות טעינה לעסקים וארגונים גדולים, עמדות טעינה לעיריות ומועצות אזוריות ועמדות לטעינה ביתית. העלייה של רכבי טסלה על כבישי ישראל הביאה את החברה להיערך ולהציע לקהל הקונים עמדות טעינה חכמות, שיהוו שדרוג לעמדות הטעינה הביתית הבסיסיות שמתלוות לרכב היוקרתי כחלק מחבילת הרכישה.

מדובר בעמדות טעינה של יצרן המטענים ההולנדי EVBox, שהוא אחד היצרנים הגדולים בעולם עם למעלה מ-100,000 מטענים המופעלים ברחבי הגלובוס. העמדות ניתנות להתקנה בכל תצורה – על עמוד מהקרקע או על קיר והן כוללות אפליקציה לניהול המטען כולל הוצאת דוחות שימוש. דוחות אלו רלוונטיים גם עבור משתמשים פרטיים, אשר יכולים לבצע קיזוז והתחשבנות מול וועד בית במקרים של חניון משותף לבניין כולו וגם עבור משתמשים אשר מחזיקים ברכב חשמלי ממקום העבודה ורוצים לבצע קיזוז בכל הנוגע לחיובי חשמל עבור הטעינה.

עבור אלו המחזיקים יותר מרכב אחד בביתם, העמדות מצוידות בחיבור Type 2 ולכן מתאימות לכל סוגי הרכבים החשמליים ולא רק לרכבי טסלה. ע”י החלפת כבל בלבד ניתן לשנות את אספקת החשמל בעמדות מ-KW3.7 ועד ל-KW22, כך שהמשתמשים חוסכים את החלפתה של העמדה וההתקנות החוזרות במקרים של שדרוג או החלפת דגמי רכב.

יוסי גופר, מנכ”ל קבוצת אורד: “מזה מספר שנים שאנחנו מזהים מגמה של עלייה בביקוש לרכבים חשמליים והיברידיים. זוהי מגמה מבורכת שמקדמת שימוש באנרגיה ירוקה, ו-EVCharge שמה לעצמה מטרה לעודד מגמה זו לצד שמירה על סטנדרט של חדשנות ופיתוח. השאיפה היא להתאים את עמדות הטעינה לקהל הצרכנים הישראלי עפ”י אופי השימוש שלו בהן בצורה מדויקת ונקודתית יותר, בכדי להביא את קהל המשתמשים להבין שירוק יותר – יכול להיות גם משתלם יותר”.

 

follow and like
fb-share-icon0

תגובה אחת ל “עמדות טעינה חכמות: חברת EVCharge מקבוצת אורד נכנסת לענף”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.