עשרות אלפי שקלים פיצויים לנהג שפתח את מכסה המנוע ונכווה בפניו ובידיו

פתח תקווה: 80 אלף שקלים פיצויים לנהג שפתח את מכסה המנוע, ואש שקפצה מהמכונית חרכה את פניו וידיו

 

נהג זכה לפיצויים מחברת הביטוח לאחר שנכווה בידיו ובפניו בעת שפתח את מכסה המנוע

ידיעה מטעם עורך הדין גיל קראוס

נהג תושב פתח-תקווה (38) נהג לפני כשנתיים לעבודתו ברכב שבבעלות מעסיקו, כשלפתע עלה באפו ריח שרוף מהרכב. הנהג עצר בצד הדרך והבחין בעשן שיוצא ממכסה המנוע. הנהג פתח את מכסה המנוע כדי לטפל במקור העשן, כשלפתע התלקחה להבה גדולה וחרכה  את פניו ואת ידו השמאלית. כעבור מספר דקות התפוצץ המנוע, והרכב נשרף כליל. הגבר הובהל לבית החולים, שם אובחן עם כוויה דרגה 1 בפנים וכוויה דרגה 2 ביד שמאל. הוא אושפז במחלקה לכירורגיה פלסטית למשך 10 ימים ושוחרר עם חבישות, והמלצה למנוחה מוחלטת של מספר ימים, נטילת משככי כאבים, הימנעות מרחצה בים או בבריכה וכן מחשיפה לשמש. 

התאונה הוכרה כתאונת עבודה על ידי המוסד לביטוח לאומי (המל”ל), שקבע לגבר נכויות זמניות, ונכות אסתטית צמיתה בשיעור של 10%. בנוסף שילם המל”ל לגבר כ-27 אלף שקלים בגין הנכויות שנקבעו לו. עו”ד גיל קראוס, המייצג את הגבר, פנה לחברת הביטוח שביטחה את הרכב בביטוח חובה, במכתב דרישה לקבלת פיצויים על נזקי גוף.

במכתב נטען להפסדים כספיים של הגבר בעקבות התאונה, הן בגין הטיפולים והן בעקבות הפסד מקום העבודה, וכן לעוגמת נפש משמעותית. לאחרונה, לאחר משא ומתן, הסכימה חברת הביטוח לשלם לגבר פיצויים בסכום של 80,000 שקלים – מבלי לנהל משפט.

עו”ד גיל קראוס מומחה בתביעות לנזקי גוף לרבות תאונות דרכים ותאונות עבודה, מיצוי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח

Print this pageEmail this to someoneShare on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Next Post

יגואר E-PACE רמת אבזור חדשה Shadow Edition במהדורה מוגבלת (339,000 ש"ח)

פתח תקווה: 80 אלף שקלים פיצויים לנהג שפתח את מכסה המנוע, ואש שקפצה מהמכונית חרכה את פניו וידיו   ידיעה מטעם עורך הדין גיל קראוס […]