“פורד נגד פרארי” סרט מירוצים חדש על המירוץ המיתולוגי בלה מאן 66′

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

“פורד נגד פרארי”, סרט מירוצים חדש ומבטיח, המבוסס על מרוץ 24 השעות המיתולוגי בלה מאן בשנת 1966. הסרט יפתח את פסטיבל חיפה ב-12.10.19 ויגיע לאקרנים ב14.11.19

 

“פורד נגד פרארי” סרט מירוצים חדש על המירוץ המיתולוגי בלה מאן 66′

 

“פורד נגד פרארי” (Ford v Ferrari), סרטו החדש של הבמאי האמריקאי ג’יימס מנגולד (“הולך בדרכי”, “לוגאן”, “נערה בהפרעה”), יפתח את פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-35 חיפה 2019, במסגרת טקס הפתיחה של האירוע שייערך במוצ”ש 12.10.19 באודיטוריום חיפה.

 הסרט, בכיכובם של השחקנים, זוכי האוסקר – מאט דיימון וכריסטיאן בייל, מבוסס על סיפורם האמיתי של מעצב המכוניות פורץ הדרך קרול שלבי (דיימון) ונהג המרוצים הבריטי הנועז קן מיילס (בייל). השניים נאבקו יחד בתאגידים, בחוקי הפיזיקה ובשדים של עצמם, על מנת לבנות מכונית מרוץ מהפכנית עבור יצרנית הרכב פורד ולהתחרות במכוניות השולטות של אנזו פרארי, במרוץ 24 השעות המיתולוגי של לה מאן שנערך בשנת 1966 בצרפת.

 

פורד נגד פרארי. בכיכובם של מאט דיימון וכריסיאן בייל

 

“פורד נגד פרארי” הוקרן בבכורה עולמית בפסטיבלי הקולנוע היוקרתיים טלוריד וטורונטו והוא יעלה בבתי הקולנוע בישראל בהפצת חברת “פורום פילם” ב-14 בנובמבר 2019 ויום לאחר מכן בארה”ב, ב-15 בנובמבר 2019. הסרט זכה בביקורות מקדימות חיוביות, בין היתר של מגזין הקולנועThe Hollywood Reporter (הוליווד ריפורטר) אשר כתב עליו: “לעיתים רחוקות הדמויות יכולות להתחרות במכוניות בסרטי מרוצים, אבל זה לא המקרה עם פורד נגד פרארי. זהו סיפור מלא חיים ומרגש בו הגברים שמאחורי הגלגלים, דינאמיים בדיוק כמו המכונות בהן הם נוהגים…”.

פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-35 חיפה 2019 שייערך בין התאריכים 12.10 ל-21.10 תחת ניהולה האמנותי של פנינה בלייר, מתקיים בתמיכת המועצה הישראלית לקולנוע – משרד התרבות והספורט, משרד התיירות, המשרד לשיתוף פעולה אזורי ועיריית חיפה ומופק ע”י אתו”ס – החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה.

 הטריילר הרשמי של הסרט

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.