רכב שיתופי CAR2GO באוניברסיטת בן גוריון באר שבע

פתרון תחבורתי לסטודנטים בנגב, CAR2GO מיזם הרכב השיתופי מגיע לאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע

רכב שיתופי CAR2GO באוניברסיטת בן גוריון באר שבע

 

  • שירות הרכב השיתופי החל לפעול ב-28.11 במודל נסיעה “הלוך – חזור”
  • בתחילה מוקצים 6 רכבים שיתופיים מסוג שברולט ספארק סביב שטחי האוניברסיטה לנוחיות הסטודנטים
  • הטבת השקה ייחודית– 100 ₪ קרדיט לנסיעות למצטרפים עד סוף השנה

מיזם הרכב השיתופי CAR2GO מגיע בסוף חודש נובמבר לבאר שבע ויחל לפעול בעיר במסגרת שת”פ עם “האגודה הסטודנטיאלית” של אוניברסיטת בן גוריון. במסגרת השת”פ יוצבו בשכונות שסביב הקמפוס 6 רכבים שיתופיים מסוג שברולט בפארק לנוחיות הסטודנטים, אשר יופעלו במודל “הלוך-חזור” בו השימוש ברכב מסתיים כשזה מוחזר לחנייה ממנה נלקח.

שירות הרכב השיתופי מיועד להשכרת רכב לטווח בינוני, לנסיעות בתוך העיר ומחוצה לה, ויאפשר לסטודנטים ליהנות מחוויה של רכב פרטי בהתאם לצורך מבלי כל הדאגות והעלויות של האחזקה שלו (חיסכון של 15,000 ₪ בשנה). התשלום עבור השירות מורכב מבוסס על שעות השימוש וק”מ ותשלום זה כולל את כל ההוצאות הנלוות באחזקת רכב – ביטוח, טיפולים, דלק וחניה.

גיל לייזר מנכ”ל CAR2GO, “באר- שבע מצטרפת לעוד ערים רבות וגדולות, בארץ ובעולם, שהבינו שתחבורה שיתופית תורמת הן לכיס האישי של כל אחד מאיתנו ע”י הפחתת הוצאות הנסועה והן להפחתת כלי הרכב הפרטיים בעיר, צמצום הפקקים וזיהום האוויר. השירות שלנו כעת נגיש גם לסטודנטים בבאר שבע, לשימושם ונוחיותם. 

אני מברך על שיתוף הפעולה עם אגודת הסטודנטים, שכן קהל הסטודנטים הוא קהל צעיר שמחבק ומוקיר את ערך השיתופיות”.

אביב סגרון סגן יו”ר האגודה ציין “אני שמח ומתרגש להתחיל את שיתוף הפעולה עם חברת CAR2GO. שיתוף הפעולה יאפשר תנועה חופשית וטבעית יותר של סטודנטים, סטודנטיות ותושבי באר שבע בלי העול שבהחזקת רכב פרטי. שיתוף הפעולה מתחבר לחזון הארגוני שלנו לחזק את הקשר של הסטודנטים לעיר דרך תחבורה מתקדמת, זמינה ונגישה אל מגוון מקומות הבילוי והמסחר. אנו גאים לקדם פרויקטים כמו זה, שמועילים לסטודנט שבקצה בכיס, בנוחות ובפתיחת דלתות ואפשרויות.”

מיזם הרכב השיתופי יופעל ע”י חברת CAR2GO המתמחה בהפעלת מיזמי רכב שיתופיים בארץ ובעולם. החברה הוקמה לפני כ-10 שנים בת”א במטרה לצמצם את בעיות הפקקים, החניה וזיהום האוויר בעיר. מאז, המיזם התרחב גם לגבעתיים, רמת גן, רעננה והרצליה, ראשון לציון, חיפה, נתניה, ירושלים ואשדוד והצליח לשנות את הרגלי הנסיעה של אלפי משתמשים באופן קבוע בשירות מידי חודש.

לרגל השקת המיזם, תינתן הטבה, במסגרתה מצטרפים חדשים יקבלו במתנה 100 ₪ קרדיט לנסיעות במיזם.  ההטבה תינתן ל-1,000 הנרשמים הראשונים עד סוף דצמבר 19.

 

Print this pageEmail this to someoneShare on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.