רנו מאסטר החדש 2020 (רכב מסחרי – עבודה) החל מ-245,700 ש”ח

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

קבוצת קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, משיקה את רנו מאסטר החדשה, חזקה, בטוחה ומעוצבת יותר – החל מ245,700 ש”ח 

 

רנו מאסטר החדש 2020 (רכב מסחרי – עבודה) החל מ-245,700 ש”ח


רנו מאסטר, המסחרית של רנו הנמכרת בהצלחה רבה בישראל כבר שנים ארוכות, מגיעה בגרסה חדשה- חזקה יותר, מאובזרת יותר  ובטיחותית יותר, 
תימכר בישראל בשתי גרסאות: 3.510 טון ו- 4.510 טון. שני הדגמים מוצעים בארבעה אורכים וגבהים לבחירת הלקוח, ובהמשך גם בגרסאות חד ודאבל קבינה המבוקשות. 

לרנו מאסטר נפח מנוע של 2,299 סמ”ק, ו-180 כ”ס בגרסת ה-3.510 טון בכל התצורות, לעומת 170 כ”ס בדגם הקודם, ו- 163 כ”ס בגרסת ה- 4.510 טון בדומה לדגם הקודם. בנוסף לאבזור הקיים, המאסטר החדשה מגיעה עם: מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בלימה אוטונומית, זיהוי שטח מת, ניתור מרחק מלפנים, בקרת סטיה מנתיב, ועוד. 

 

תא נהג רנו מאסאר מסחרית


העיצוב החדש כולל גריל חדש ואגרסיבי, תאורת יום קדמית LED בחתימת C בדומה לכל דגמי רנו וכן: מצלמת רוורס, צג מידע דיגיטלי TFT לנהג, מערכת מולטימדיה 7.0″  עם תאימות לסמארטפון, שליטה על מערכות השמע מגלגל ההגה, כפתור ECO לנהיגה חסכונית, בקרת שיוט עם מגביל מהירות ועוד. בהמשך למסורת של המאסטר, גם המאסטר החדשה נהנית מסביבת נהג נוחה במיוחד ושפע תאי אחסון לשימוש הנהג והנוסעים. 

אמיר בלכר סמנכ”ל החטיבה העסקית של קרסו מוטורס: “המסחריות של רנו העולמית הן מהמובילות במכירות באירופה כבר למעלה מ-20 שנה. כל הניסיון וההצלחה זו באים לידי ביטוי בצורה מובהקת גם במאסטר החדשה, תוך ירידה לפרטים ליצירת סביבת עבודה נוחה לנהג הן מבחינת ההעמסה והן מבחינת הנהיגה. המאסטר הינו דגם מוביל בארץ המציג צמיחה משמעותית בנתח השוק בשנים האחרונות ומהווה נתח משמעותי ואסטרטגי בהיצע של חטיבת המסחריות של קרסו”. 

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

13 − five =