תערוכת הרכב הישראלית “אוטומוטור 2020” תדחה לקיץ (18.7)

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

בעקבות מהומת הקורונה, תערוכת הרכב הישראלית “אוטומוטור 2020” תדחה לחופשת הקיץ, ולא תתקיים כסדרה בחופשת הפסח – המועד החדש – 18 עד 21 ביולי באקספו תל אביב

תערוכת הרכב הישראלית “אוטומוטור 2020” תדחה לקיץ (18.7)

 

תערוכת הרכב הגדולה בישראל, האוטומוטור, מציינת 32 שנות פעילות והשנה בשל משבר הקורונה לא תערך בחול המועד פסח. 
משבר הקורונה מביא איתו גם משבר עמוק בשוק הבידור הישראלי כאשר כל המופעים והפעילות התרבותית לחודשים הקרובים מבוטלים. בהנהלת אירוע הרכב של ישראל, אוטומוטור 2020, החליטו לא לבטל את האירוע שאמור להתקיים בחול המועד פסח זו השנה ה-32 ברציפות, אלא לדחות אותו לחופשת הקיץ והוא יתקיים ב-18 עד ה-21 ביולי.

דורון גילר, מנכ”ל רבמוטור: החברה המפיקה את אוטומוטור: “בעצה אחת עם כל הספקים והמציגים באירוע, החלטנו לדחות את האירוע לקיץ הקרוב ולהמשיך במסורת שנמשכת כבר 32 שנים. לאורך כל שנות אוטומוטור חווינו גם רגעים קשים מאלה אשר אנו חווים היום, אבל מעולם לא ביטלנו וכך גם הפעם. באירוע השנה הושקעו כ-9.8 מיליון שקלים ולקהל מצפה חוויה שכמוה עוד לא הייתה. אני מאחל לכולנו בריאות טובה וניפגש בקיץ אחרי הקורונה”.

קיץ מוטורי

אוטומוטור 2020 ייצא לדרך ב-18 ביולי ותימשך ארבעה ימים. לצד מכוניות יוקרה וחידושים טכנולוגיים מעולם הרכב, מופעי אקסטרים ופעלולים, תוצג באולם של כ-2,000 מ”ר לראשונה בישראל תערוכת “מסע בזמן המוטורי”, לקהל שיבקר צפויה חוויה כאשר כל עשור יאופיין בעיצוב ייחודי על פי רוח התקופה. לדוגמה, ניו יורק של 1910, לונדון של 1930, פריז של 1950 וכן הלאה, עם כלי הרכב שיוצרו באותם עשורים והכל באווירה ובלבוש אופנתי שמותאם לתקופות השונות.

האתר הרשמי של התערוכה

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

eighteen − five =