4 חודשים אחרי גם העולם (WCOTY) בוחר בוולוו XC60 כרכב השנה

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

כשמלכת הכביש בוחרת את רכב השנה שלה (נובמבר 2017), ואז העולם...

וולוו XC60 רכב השנה בעולם. WCOTY

זו הייתה השנה של וולוו, ללא ספק. משהו טוב מאד קרה להם מרגע ההשקה של הוולוו XC60, באמצע 2017, שהביאה בשורה של עיצוב חדש וצעיר למותג וותיק, הרבה מאד מערכות בטיחות מתקדמות (כבר עשור שוולוו מציידת את המכוניות שלה במערכות בטיחות אקטיביות. כשהיא למעשה אחת החלוצות בתעשיית הרכב בתחום הבטיחות), ומנועים דינאמיים.

גולת הכותרת הוא מנוע ה-T8, מנוע היברידי נטען, זריז מאד, מתקדם טכנולוגית, בעל דירוג זיהום אוויר נמוך מאד (וכמה זה חשוב לסביבה ולבני האדם שהולכים ברחוב וצריכים להמשיך לשאוף פחמן דו חמצני ורעלים של מנועי דיזל).

לפני 4 חודשים הכרזנו פה על רכב השנה – מלכת הכביש לשנת 2017, כשוולוו XC60 הייתה פיינליסטית חמה בין 5 מכוניות טובות. היא ניצחה בגלל שהיא חדשנית ומתקדמת ובטוחה, בהשוואה ליתר הפיינליסטיות. והיום בתערוכת ניו יורק הכריזו על ה-XC60 ברכב השנה בעולם, בחלק מטקס “WORLD CAR OF THE YEAR”.

מלכת הכביש 2017 - וולוו XC60

וולוו יצאה בשתי הכרזות גדולות בשנה האחרונה:
עד 2019 כל המכוניות שהיא תייצר יהיו בעלות מנוע חשמלי, וזו חתיכת הצהרה.
עד 2020 אף נהג ברכבי וולוו לא יהיה מעורב בתאונת דרכים קשה או קטלנית. רק יצרן שיש לו ביטחון מלא במכוניות שלו יכול לצאת בהצהרות כאלה.

וולוו כבר לא מדברת רק לגיל השלישי. וולוו היום זה מותג לצעירים ומבוגרים. תחשבו רגע, המותג כנקשר לפנסיונרים עד לפני כמה שנים, עשה את הבלתי יאמן – מיתוג מחדש שהצליח.

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

eight − five =