5 דברים שאתם צריכים לדעת על מכונית המנהלים וולוו S90

וולוו S90 יריבה שוודית חזקה בקטגוריה של מכוניות גרמניות דומיננטיות מאד. זמן טוב להכיר את הכוכב העולה של מכוניות המנהלים פרימיום

1. היצע של 7 מנועים

ברחבי העולם משווקת הוולוו S90 עם 7 סוגי מנועים: 3 מנועי בנזין, 3 מנועי דיזל ומנוע היברידי פלאג אין (נטען חשמלית). בארץ ה-S90 משווקת עם 3 מנועים בלבד, 2 מנועי בנזין – T5, מנוע בנזין 2 ליטר טורבו, 245 כ”ס, ו-T6, מנוע בנזין, 2 ליטר טורבו ומגדש על, עם 320 כ”ס. ומנוע היברידי – מנוע בנזין ומנוע חשמלי יחד, T8 שמו, ולו סה”כ 407 כ”ס, וטווח נסיעה “על חשמל בלבד” עד 50 ק”מ.

וולוו S90 T8, מנוע היברידי נטען בחשמל

2. הרכב המעוצב של השנה

הוולוו S90 נחשפה לעולם בתחילת 2016 בתערוכת הרכב הגדולה בדטרויט (ארה”ב), וזמן קצר אחר כך כבר גרף את פרס העיצוב הטוב ביותר של השנה.

עיצוב מלוטש ויש גם פרס. וולוו S90
הוולוו של היום לא נראית כמו הוולוו של פעם. וולוו S90

3. מושבים אורטופדיים

להגיד שהמושבים במכונית הזו הם רק “נוחים” יהיה לא מדויק בכלל – אלה הם מושבים אורטופדיים. וכן, הם נוחים, ונוצרו ויועדו לישיבה ארוכה ובריאה לגב, ככל האפשר, לנוסעים ברכב.

מושבים אורטופדיים. וולוו S90

4. מערכת שמע עם 19 רמקולים

אם גם אצלכם מוזיקה היא חלק חשוב בחוויית הנהיגה, כדאי שתדעו שישנה אופציה להוסיף מערכת שמע פרימיום של Bowers and Wilkins עם 19 רמקולים. מי צריך לנסוע עד קיסריה בשביל הופעה?

תתחילו לספור רמקולים. מערכת שמע פרימיום.
מערכת שמע פרימיום של Bowers and Wilkins עם 19 רמקולים

5. בטיחות בטיחות בטיחות

8 בדירוג הבטיחות הישראלי, 5 כוכבים מירביים ב-EURONCAP האירופאי – אחד הדברים שמאפיינים את וולוו ואת הוולוו S90 ולא השתנו מעולם, הוא השם הנרדף לבטיחות. וולוו הייתה שם לפני כולם עם מערכות הבטיחות המתקדמות, וכעת היא משכללת טכנולוגיות בטיחות חדשות. עשרות מערכות בטיחות מתקדמות, חלקן אוטונומיות (אוטומטיות) ורובן ככולן קיימות כדי להגשים את החזון של השוודים – 0 תאונות, עם פצועים קשה או הרוגים, לנהגים של וולוו.

Print this pageEmail this to someoneShare on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.