BYD מותג רכב חשמלי חדש – בספטמבר תחילת שיווק בישראל

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

BYD רכב
רכב חשמלי חדש בישראל. BYD

 

יצרנית הרכב הסינית BYD (Build Your Dreams), החדשה ישנה, משווקת כבר למעלה מעשור אוטובוסים חשמליים בישראל, תחל בשווק דגמי רכב פרטיים חשמליים לקראת סוף השנה, באמצעות שלמה מוטורס. בספטמבר הקרוב יפתח אולם תצוגה ראשון מתוך ארבעה, בפתח תקווה

 

 

 

 

שלמה מוטורס, חברה בבעלות משותפת של קבוצת שלמה וקבוצת אלייד, יבואנית BYD בישראל, תחל לשווק את כלי הרכב הפרטיים של BYD, החל מסוף הרבעון השלישי של השנה. BYD (Build Your Dreams) היא יצרנית הרכב מובילה עולם לכלי רכב המבוססים על הנעה חדשה (NEV), ופעילה בארץ כבר למעלה מעשור בשיווק אוטובוסים חשמליים. 

שיווק דגמי הרכב הפרטיים מתוכנן להתחיל לקראת סיום הרבעון השלישי של 2022. החברה צפויה לפתוח ארבעה אולמות תצוגה מרשימים בפריסה ארצית, בהם יוכלו הלקוחות להתרשם ולרכוש את כלי הרכב. האולמות ייפתחו במיקומים מרכזיים: הראשון שבהם, צפוי להיפתח בפ”ת עם הגעת המשלוח הראשון של כלי הרכב בחודש ספטמבר. האולם בחיפה ייפתח בהמשך אותו חודש, בעוד האולם בירושלים יפתח שעריו באוקטובר ואולם נוסף בבאר שבע יחל לפעול בדצמבר. במקביל, עם תחילת השיווק, צפויה החברה להשיק אתר ידידותי למשתמש, אשר יכלול אפשרות להזמנת רכב און ליין.  

BYD היא יצרנית מובילה בעולם לכלי רכב מבוססי הנעה/אנרגיה חדשה, שזכתה בציון דרך משמעותי במחצית הראשונה של 2022, עם מכירות שהסתכמו במעל ל-640,000 כלי רכב. נכון להיום, BYD מכרה מעל ל-2 מיליון כלי רכב מבוססי אנרגיות חלופיות. 

 

BYD רכב חשמלי
BYD בישראל

 

החברה נוסדה בשנת 1995, כחלוצה בטכנולוגיית סוללות. עם למעלה מ-27 שנות ניסיון בפיתוח סוללות, BYD שמה לה למטרה ליצור מערכת אקולוגית (eco-system) הפועלת באמצעות אנרגיה נקייה ומתחדשת תוך הפחתת התלות העולמית בדלקים מאובנים. לשם כך, BYD מעצימה את החשמול בתחבורה בקנה מידה עולמי. כך למשל, החברה היא ה-OEM הראשון בעולם שהכריז על הפסקת ייצור של כלי רכב עם מנועי בעירה פנימיים במטרה להתמקד בכלי רכב מונעי סוללות והיברידיות פלאג-אין. 

בפחות משלושה עשורים מהיווסדה, BYD הפכה מחברה קטנה ומקומית לתאגיד גלובלי עם מעל מ-290,000 עובדים. טכנולוגיות מובילות, כדוגמת סוללת ה-Blade, מדגימות את החזון של BYD לעתיד בר קיימא ואת ערכי הליבה של המותג: עתיד-ירוק- טכנולוגי, המפגין את המחויבות העמוקה של החברה לאקו-סיסטם מאופס אנרגיות הפועל לאורך כל שרשרת האספקה והייצור.

מאז 2008, שלמה מוטורס מייבאת ומשווקת אוטובוסים חשמליים של BYD, אחד מיצרני האוטובוסים החשמליים המובילים בעולם, עם כ-150 מסירות בשוק התחבורה הציבורי המקומי. בדומה ל-BYD, גם שלמה מוטורס מחזיקה בחזון לעולם ירוק יותר באמצעות פתרונות תחבורה מבוססי חשמל, חדשניים וברי קיימא.

 

BYD מחיר
BYD (Build Your Dreams)

 

מייקל שו, מנכ”ל BYD אירופה וחטיבת התיאום הבינ”ל:אנחנו שמחים מאוד לספק לשוק הישראלי את הטכנולוגיות המובילות בעולם ואת הטווח פורץ הדרך של דגמי הרכב הפרטיים שלנו בהנעה חשמלית. אנחנו מצפים לפתח עתיד תחבורתי בר קיימא בישראל, באמצעות שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם שלמה מוטורס ולספק פתרונות תחבורה חדשניים למדינה הידועה בזכות הטכנולוגיה שלה. יחד, יש לנו התשוקה והנסיון לעשות זאת בהצלחה גדולה”.

ג’קי אביב, מנכ”ל שלמה מוטורס: “אנחנו גאים להשיק בישראל את כלי הרכב הפרטיים של אחד ממותגי הרכב החשמליים המובילים בעולם. שלמה מוטורס פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם היצרן כבר למעלה מעשור, עם תחילת הפיילוטים הראשונים של אוטובוסים חשמליים בארץ. עדות נוספת לקשר החזק בין שתי החברות, ניתן למצוא בהחלטה להתחיל בשיווק כלי הרכב הפרטיים בישראל, במקביל לתחילת שיווקם באירופה. אנו מתכננים לפתוח אולמות תצוגה בפריסה ארצית כבר במהלך החודשים הקרובים, על מנת שהצרכן הישראלי יוכל לבוא ולהתרשם מהטכנולוגיה המתקדמת ש-BYD מציעה”.

 

אודות BYD 

BYD (Build Your Dreams) היא חברת היי-טק רב לאומית המוקדשת למינוף החדשנות הטכנולוגית לחיים טובים יותר. BYD פועלת בארבע תעשיות הכוללות רכב, אלקטרוניקה, אנרגיה חדשה ומסילות רכבת. מאז היווסדה ב-1995, החברה פיתחה במהירות מומחיות בסוללות הנטענות מחדש, תוך תמיכה בלתי פוסקת בפיתוח בר קיימא, כשהיא מתרחבת בהצלחה לפתרונות אנרגיה מתחדשת גלובליים עם פעילות ביותר מ-70 מדינות ואיזורים. יצירת פתרון אנרגיה מאופס פליטות, הכולל ייצור חשמל סולארי במחיר נגיש, אחסון אנרגיה אמין ותחבורה חשמלית פורצת דרך, הפכה אותה למובילת התעשייה בסקטורים של תחבורה ואנרגיה. BYD, שבין משקיעיה ניתן למצוא את וורן באפט, נסחרת בשווקי המניות של הונג קונג ושנז’ן. 

משרדי BYD אירופה ממוקמים בהולנד, זהו הסניף הראשון של קבוצת BYD מעבר לים, עם התחייבות לפתח את מותג הרכב הבינלאומי ולספק פתרונות ברי קיימא יעילים ובטוחים ברכבי הנעה חליפית באמצעות החדשנות הטכנולוגית המובילה בעולם.

מידע על החברה

 

אודות שלמה מוטורס

שלמה מוטורס בע”מ, המפיצה המורשית ונציגת  BYD Auto Co. בישראל היא חברת רכב מובילה בבעלות קבוצת שלמה וקבוצת אלייד. לחברה היסטוריה מצליחה ומוניטין מכובד בתעשיית הרכב. בעליה של שלמה מוטורס מובילים את תעשיית הרכב בישראל במספר קטגוריות, ביניהן מכירת כלי רכב חדשים, דיגיטליזציה וחדשנות ומובילי שוק הליסינג והשכרת רכב כמו גם מכירת רכב משומש. שלמה מוטורס הינה המפיצה הישראלית של האוטובוסים החשמליים של BYD, אחת מהיצרניות המובילות בעולם בשוק האוטובוסים החשמליים, מאז 2008 עם למעלה מ-150 מסירות עד היום.

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

four × three =