FREE – סדרת הכלים החדשה של לדרמן – סקירה ופרטים

מותג הכלים האמריקאי לדרמן מציג את סדרת FREE - סדרת הכלים הטובים והחזקים שיוצרו על ידי המותג - קיבלנו אותו להתרשמות וסקירה

FREE – סדרת הכלים החדשה של לדרמן – סקירה

מה חדש בסדרה FREE - פרטים טכניים

מותג הכלים האמריקאי לדרמן מציג את סדרת FREE – סדרת הכלים הטובים והחזקים שיוצרו על ידי המותג אי פעם. בסדרה שישה כלים חזקים ורבי עוצמה, בעלי תצורה שונה, פטנטים וחידושים ייחודיים בתחום.

הסדרה החדשה כוללת שני כלים רב תכליתיים בעלי פלאיירים עוצמתיים, שני אולרים ושני סכינים. הכלים נבדלים מקודמיהם גם בתצורתם החיצונית, אשר צבעה אפור מטאלי ובעלת פאנל קדמי בדוגמא מחוררת, שנועד להקל ולשפר את אחיזת המשתמש וכולל את שם הסדרה והמותג.

לראשונה בעולם מצוידים הכלים בארכיטקטורה מגנטית חדשה שהופכת את שליפת האביזרים לקלה. כשהפתיחה יכולה להתבצע ביד אחת, באמצעות דחיפת האגודל, ללא שימוש בציפורניים, וללא מאמץ מיוחד (לגברים בעיקר). מערכת הנעילה הייחודית המשולבת לראשונה בכלים מונעת את החיכוך ביניהם, ובעצם כך מפחיתה את הבלאי, והופכת אותם לעמידים יותר מקודמיהם.

הכלים מצוידים במערכת שמייצרת קול, בסגירת כל אחד מהאביזרים נשמע צליל, “קליק” ייחודי, המיועד להבטיח את נעילתם, תקינותם הפונקציונאלית ולא פחות חשוב, את בטיחות המשתמש. כל הכלים עשויים ממתכת פלדה 420 חזקה, עמידה וקלת משקל. כשהסדרה החדשה יוצרה כולה במפעלי לדרמן באורגון ארצות הברית בתקנים אמריקאים מחמירים ביותר, ומגיעה עם 25 שנות אחריות.

הלדרמן החדש FREE
פדיקור מניקור, מישהו?

כלי רב תכליתי "לדרמן" P4

קיבלתי לסקירה את הכלי הרכב תכליתי החדש של לדרמן, מסדרת FREE, בעיקר כדי לסקר את האפשרויות של השימוש בכלי מחוץ לבית, בטיולים עם הרכב. טיולים עם הרכב בחוץ, זה אומר שטח, ואני ושטח… זה לא קורה הרבה. אם אני כן מוצאת את עצמי בשטח זה בטעות, לזמן קצר, ולא, אין לי חשק לשבת על קפה שחור בשטח ולבהות בהרים. למרות שעכשיו שאני חושבת על זה, זה נשמע לא רע. עבר זמן מה, והכלי הרב תכליתי היפה והמרשים הזה של לדרמן, שימש אותי ואת משפחתי לדברים אחרים בכלל, ומצא את משכנו במגירה במטבח.

כן, במטבח (חשבתם שאספר לכם שאני עושה מניקור ופדיקור עם הפצירה והמספריים הקטנים, נכון?). גילינו כמה נוח זה שיש פלאייר ב”שלוף”, ומברג, וסכין, דווקא במטבח, במגירה הכי מבולגנת בבית, שאיכשהו בה אנחנו יודעים בדיוק מה למצוא. 

כשהגיעו הצעצועים של הילד מעלי אקספרס, והיה צריך לפתוח אותם ולהטעין אותם, המברג של הלדרמן היה שם בשבילנו. אותו הדבר לגבי הפלאייר. הפסקנו לחפש את הכלים המפוזרים והאבודים בארגז הכלים של בן הזוג, ופשוט ניגשנו לכלי של לדרמן שמוכן ומזומן לנו במגירה. 

מבחינת התפעול של הכלי הרב תכליתי, אני אמנם בחורה חזקה, לפחות כך אני חושבת, אבל לתפעל את הלדרמן ביד אחת, אני עדיין לא יכולה, בעיקר בגלל שאני חלשלושה כמובן, וגם מידות הידיים שלי אינן בגודל הסטנדרטי אליו כיוונו לדרמן, לפיהן תכננו את הכלי הזה.

25 שנות אחריות. כלי רב תכליתי "לדרמן" FREE

בראש ובראשונה, הכלים של לדרמן מתאימים לאנשי מקצוע, ולאנשי שטח, שחייבים את מגוון הכלים הללו עליהם צמוד, כדי לתפעל ציוד. אבל לא רק הם ישמחו שיהיה להם לדרמן בכיס או בתיק. הכלים של לדרמן יכולים לסגור את הפינה לכל מי שמחפש מתנה לחבר שלו, מתנה מושקעת, למגוון שימושים (21 שימושים בכלי אחד ליתר דיוק), ולהרבה מאד שנים (אז אל תשכחו לחרוט עליו הקדשה יפה…).

גיא רוסי, מנהל המכירות העולמי של המותג “השקת הסדרה החדשה מהווה פריצת דרך ענקית בתחום הכלים הרב תכליתיים, קטגוריה שלדרמן בעצמה ייסדה לפני 35 שנים…”. “ישראל מדורגת בחמישית המדינות הראשונות בעולם במכירת לדרמנים פר נפש, במיוחד בזכות קהל החיילים, מטיילים ואנשי שטח, אנשי תעשייה, ביטחון ואפילו העוסקים במלאכה ו- DIY”.

סדרת ה-FREE מחירים:
כלים רב תכליתיים (משולבים פלאייר): P2 – 699 ₪, P4 – 799 ₪

סרטון הסבר

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedIn0
Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.