GENESIS G70 מכונית ספורט-סדאן (2 ל’ 245 כ”ס) מ-298,000 ש”ח

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

כלמוביל משיקה בישראל את GENESIS G70 במקביל להשקה בעולם – רכב הספורט סדאן של המותג, עם מנוע טורבו 2 ליטר והנעה אחורית – משווק בשתי רמות גימור מאובזרות מאד, החל מ-298,000 ש”ח

 

גנסיס G70 מחיר
GENESIS G70 מכונית ספורט-סדאן (2 ל’ 245 כ”ס) מ-298,000 ש”ח

 

ספורט – סדאן – יוקרה

ג’נסיס G70 עוצבה על ידי מעצב העל פיטר שרייר שהעניק לה מראה דינאמי עם צללית בסגנון מכוניות הקופה, בשילוב מאפייני העיצוב המזוהים של GENESIS תוך פרשנות ספורטיבית ואתלטית. חזית המכונית נושאת שבכה קדמית מובלטת קדימה בסגנון ה-G Matrix של GENESIS עם עיצוב מחודד בחלקה התחתון המשתלב אל תוך כונסי האוויר האווירודינמיים שבפגוש הקדמי. יחידות תאורת Quad Lamps מפוצלות הנושאות את סמל המותג נמתחות אל תוך דופן הכנף הקדמית בדומה לכנפיים שבסמל GENESIS.

פרופיל המכונית מדגיש את מכסה המנוע הארוך יחד עם קו גג נמוך הנמתח לאחור. הקו הפראבולי על משטחי הצד של המכונית מדגיש מראה שרירי ומפוסל, כשהוא משתלב בכנפיים האחוריות ועוטף את יחידות התאורה בזנב המציגות את חתימת האור המובהקת של GENESIS.

 

גנסיס הרצליה אולם תצוגה
גנסיס G70

 

מנוע 2.0 ליטר טורבו 

GENESIS G70 מגיעה לישראל כשהיא מצוידת במנוע 2.0 ליטר T-GDI מתקדם בעל ארבעה צילינדרים, מגדש טורבו והזרקה ישירה בלחץ גבוה המספק 245 כ”ס ו-36 קג”מ.המנוע משלב מערכת תזמון שסתומים משתנה חכמה המייעלת את יכולת הנשימה של המנוע בסל”ד גבוה ומשפרת את זמינות הכוח בסל”ד נמוך. ה-G70 מצויד במערכת Active Sound Design המעצימה את צליל המנוע הבשרני דרך מערכת השמע של המכונית. 

לג’נסיס G70 תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה. לתיבה אפשרות לתפעול ידני מלא באמצעות מנופים מאחורי גלגל ההגה, עם אפשרות להחזקת הילוך בסל”ד גבוה ותכנות ספורטיבי המתאים את סל”ד המנוע בהורדת הילוכים. ניתן לבחור בין חמישה מצבי נהיגה, כולל מצב Sport + המייעל את תכנות ניהול המנוע ותיבת ההילוכים ומחדד את תגובת המצערת, זאת כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של יחידת ההנעה. (ברמת גימור Sport).

פונקציית “בקרת שיגור” Launch Control מאפשרת לנהג למצות את מלא פוטנציאל הכוח המתפרץ והתאוצה של המכונית ביציאה מהמקום, עם נתון תאוצה ל-100 קמ”ש ב-6.1 שניות בלבד. מהירות מקסימלית של 240 קמ”ש. 

 

גנסיס G70 מנוע המלצה
מנוע טורבו 2 ליטר עם הספק של 245 כ”ס

 

התנהגות

היכולת הדינאמית הגבוהה של GENESIS G70 מושגת באמצעות שלדה ספורטיבית שנבנתה בשילוב חומרים קלים כדי להשיג חלוקת משקל אופטימלית. השימוש בתצורת הנעה אחורית יחד עם תכנון וכיול המתלים המדוקדק בפיקוחו של אלברט בירמן יצרו מכונית מאוזנת לנהיגה בתנאים יום-יומיים ומחוברת לנהג תחת עומס בנהיגה ספורטיבית.

GENESIS G70 מוצעת כאופציה גם עם חבילת Sport לשיפור ההתנהגות וחווית הנהיגה הספורטיבית הכוללת: מתלים אדפטיביים בעלי כיול משתנה נשלט אלקטרונית (ECS), דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה (LSD), מערכת בלימה ספורטיבית לעומס גבוה מתוצרת Brembo האיטלקית ומערכת פליטה ספורטיבית המעניקה צליל מנוע מרשים וגרוני.

 

גנסיס המלצה סקירה
תא נהג גנסיס G70

 

תא הנוסעים

כמו בכל דגמי GENESIS, גם תא הנוסעים של G70 תוכנן תוך הקפדה על הנדסת אנוש ואיכות חומרים ברמת פרימיום הגבוה ביותר, לצד מאפייני טכנולוגיית הייטק. לוח המחוונים מבוסס על מסך תצוגה תלת מימד צבעוני בגודל 12.3 אינטש בעל רזולוציה גבוהה מאפשר תצוגת נתונים ועיצוב משתנה לבחירת הנהג.

השליטה על מערכת המולטימדיה ועל מערכות הרכב השונות נעשית מתוך מסך מגע 10.25 אינטש רספונסיבי ו מהתקדמים ביותר בתעשיית הרכב. מערכת המולטימדיה של GENESIS G70 נבחרה בסקר J.D Power למערכת בעלת ממשק התפעול הנוח והיעיל ביותר למשתמש בקטגוריית רכבי היוקרה. משטח טעינה אלחוטי הוא ציוד סטנדרטי ב-G70. בנוסף, המכונית משווקת עם מערכת שמע בעלת 15 רמקולים של מותג היוקרה Lexicon לחווית שמע עוצמתית ויוקרתית. בנוסף  ל- G70 אפשרות חיבוריות ל- Apple CarPlay ול- Android Auto.

 

גנסיס ביקורת כדאי?
רמות אבזור גדושות החל מ-300 אלף ש”ח

 

אבזור 

ג’נסיס G70 בגרסת ה-Luxury כוללת בין היתר חישוק 18, מנורות LED כפולות בחזית (שמהוות סימן היכר של GENESIS), תאורת Welcome עם הקרנת לוגו, חיפוי דלתות ולוח שעונים מ-Leatherette, גלגל הגה בחיפוי עור , גימור אלומיניום פנימי, מושב נהג ונוסע עם כוונון חשמלי, חימום מושבים קדמיים, זיכרונות למושב נהג ומראות צד, ריפוד מושבים מ-עור, חלון-גג פנורמי, בקרת אקלים 2 אזורים, תא-מטען עם פונקציית Smart trunk, משטח טעינה אלחוטית, מראות צד מתכהות עם קיפול חשמלי וחימום אוטומטי, מראה אחורית מתכהה, מפתח חכם – כניסה והתנעה ללא מפתח.

חיישני חניה היקפיים, מנופי העברת הילוכים מההגה, בקרת סיוע בזינוק Launch Control, זכוכיות עם בידוד אקוסטי משופר, מערכת להגברת צליל המנוע Active Sound Design, חבילת נוחות למושב הנהג, גלגל הגה עם כוונון חשמלי, ריפוד מושבים מעור מלא, אוורור למושבים הקדמיים, לוח שעונים דיגיטלי עם תצוגה תלת-ממדית, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 10.25″, מערכת שמע של Lexicon עם 15 רמקולים ותאורת LED MATRIX.

רמת הגימור Sport כוללת בנוסף לרשימת האבזור של רמת גימור Luxury (למעט אוורור מושבים וגלגל הגה מתכוונן) גם: קו עיצוב חיצוני ספורטיבי, גלגל הגה ספורטיבי בחיפוי עור, דוושות ספורטיביות בגימור אלומיניום, בורר מצבי נהיגה בכביש (Comfort, Eco, Sport, Sport+, Smart), מתלים אדפטיביים ECS, דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה, מערכת בלימה מבית Brembo, מערכת פליטה משודרגת וחישוקי 19 אינטש קלים וייחודיים.

 

מערכות בטיחות

חזון הבטיחות של GENESIS מיושם גם ב-G70, המצוידת במערך מערכות הבטיחות הפאסיבית והאקטיבית המובילים בקבוצה ובתעשיית הרכב.

כל דגמי G70 מגיעים עם 10 כריות אוויר, מתוכן כרית אוויר להגנה על ברכי הנהג, כרית אוויר בין המושבים הקדמיים להגנה על ראשי הנהג והנוסע מפני התנגשות ראשית בתאונה צידית וכריות צד במושב האחורי (בנוסף לכריות הוילון להגנה על ראשי הנוסעים). 

בנוסף מותקנת ב-G70 מערכת Active Hood System – מכסה מנוע מתרומם באופן פירוטכני כדי לצמצם נזקי גוף בעת פגיעה בהולכי רגל.

חבילת מערכות העזר והבטיחות האקטיבית לנהג ב-G70 כוללת:

SCC – בקרת שיוט אדפטיבית חכמה עם מנגנון זחילה בפקקים בעלת מאפייני בינה מלאכותית, כשבנוסף לשמירה על מהירות ומרחק באופן אקטיבי מהרכב שלפנים, לומדת גם את מאפייני הנהיגה של הנהג ומכיילת את פעולתה בהתאם.

BCA – מערכת אקטיבית למניעת תאונות צד כתוצאה מרכב בשטח מת. מערכת ההתרעה על תנועה בשטחים מתים מספקת התרעה לנהג, ומונעת מעבר נתיב במידה וקיימת סכנת התנגשות ברכב בנתיב המקביל. 

LKAS – מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב המשולבת עם מערכת LFA, השומרת את הרכב במרכז הנתיב הנסיעה, תוך מעקב אחרי קווי הסימון והרכב הנוסע לפנים.

FCA – התרעת התנגשות בשילוב בלימה אוטונומית במצבי חירום.

RCCA – זיהוי תנועה חוצה מאחור עם בלימה אוטונומית.

LFA– מערכת אקטיבית לשמירה על מרכז נתיב הנסיעה.

התרעה על שכחת ילדים במושב האחורי.

SAE – מערכת יציאה בטוחה המתריעה בפני פתיחת דלתות המושב האחורי.

DAW – מערכת התרעה על ערנות נהג עם בקרה אקטיבית על מיקוד בכביש.

LVDA – מערכת המתריעה על תחילת נסיעה של הרכב מלפנים.

אור גבוה אדפטיבי.

BVM– הצגת צילום תנועה בשטחים מתים על לוח המחוונים- בעת הפעלת איתות המצלמות ההיקפיות ברכב מציגות תמונה של הנתיב בו רוצים להשתלב על גבי לוח המחוונים כדי לאפשר מעבר נתיב בטוח. 

מערכת תאורת LED MATRIX קדמית עם שינוי אלומת אור אדפטיבית.

מצלמות היקפיות 360° SVM עם תצוגה תלת ממדית.

 

מידות

מידות ומשקלים  
משקל עצמי                                                                    ק”ג 1,605
משקל כולל מורשה                                                          ק”ג 2,110
אורך כללי                                                                      מ”מ 4,685
גובה כללי                                                                      מ”מ 1,400
רוחב כללי                                                                      מ”מ 1,850
מרחק סרנים                                                                   מ”מ 2,835
נפח תא המטען                                                               ליטר 330
נפח מיכל דלק                                                                ליטר 60

 

  Luxury Sport
מחיר 298,000 339,000
צריכת דלק

L / 100km WLTP Combined

8.1 8.8
ציון בטיחות 8 8

 

מעטפת השירות של GENESIS חלה גם בדגם ה-G70

GENESIS PERSONAL ASSISTANT; לכל לקוח מנהל שירות אישי המלווה אותו בכל נושא ברגע הקניה, 24/7 ומהווה למעשה את הגורם היחיד שמולו הלקוח צריך להתנהל. בכל שאלה או בקשה לגבי תפעול הרכב וסיוע בעת צורך לטיפול, קשר עם מרכז השירות ותיאום תור, איסוף הרכב והחזרתו ללקוח וכל נושא אחר הקשור לרכב כך שהלקוח יוכל להרגיש עטוף לא רק ברכישה אלא תמיד ולא יעבור מיד ליד.

כל הטיפולים התקופתיים במשך 3 שנות האחריות ללא עלות – גם כאן ג’נסיס למעשה מספקת חבילת אחריות מורחבת יותר מהמתחרות הכוללת גם את עלות הטיפולים התקופתיים, עד 6 טיפולים. חסכון משמעותי ללקוח.

בנוסף ב- GENESIS מבטיחים לתת את השירות הטוב ביותר בענף בכל הקשור לזמינות, איסוף הרכב לכל טיפול במרכז השירות והחזרתו לכל מקום בו הלקוח בוחר, העמדת רכב חלופי לרשות הלקוח, ומתן שירותי דרך בליווי אישי של מנהל השירות האישי.

דנה רביד מנחם מנכ”לית חטיבת GENESIS: “אחרי ההצלחה בחדירה של ה-G80 והGV80 – והפתיחות שראינו בלקוחות היוקרה בשוק הישראלי לקבל ולנסות מותג חדש, הG70- יאפשר גם ללקוחות הצעירים יותר לחוות את המותג. ראינו שהלקוחות שרכשו עד היום עשו שיעורי בית מעמיקים ומאמינים במותג ויודעים מה הם רוכשים ואני מאמינה שאלה גם יהיו הלקוחות הראשונים של ה-G70. לקוחות שמחפשים את הרכב הספורטיבי יותר, עם כל מערכות הטכנולוגיה, הבטיחות והאיכות שמציעה ג’נסיס.

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.