ב.מ.וו משיקה 5 כלי רכב חדשים – “דור חדש של דגמי ב.מ.וו”

 

דלק מוטורס מודיעה על תחילת השיווק של חמישה דגמי BMW חדשים בעלי חשיבות אסטרטגית – ב.מ.וו סדרה 7, ב.מ.וו X7, ב.מ.וו Z4, סדרה 8 קבריולה וסדרה 3

ב.מ.וו סדרה 7 החדשה

יבואנית הרכב דלק מוטורס משיקה חמישה דגמים חדשים ביום אחד: ספינת הדגל BMW סידרה 7 החדשה, BMW X7 הראשונה אי פעם והגדולה ביותר שBMW ייצרה, BMW סידרה 8 קבריולה החדשה, BMW Z4 רודסטאר הייחודית ומכונית הספורט-סדאן המצליחה בעולם ה-BMW סידרה 3 החדשה.

ב.מ.וו הוא מותג יוקרה הנמצא בשורה הראשונה של מותגי הרכב המובילים בעולם: דגמי הסדאן הקלאסיים של ב.מ.וו מובילים את הסגמנטים השונים ומעצבים אותם בדמותם, משפחת ה-X, הייתה חלוצת הקרוסאוברים היוקרתיים בכל סגמנט, והכירה לעולם את קונספט הקרוסאובר קופה הנחשק. בתחום הספורטיבי, חטיבת M היא חטיבת הספורט המוכרת והמוערכת ביותר, וחטיבת BMW i החדשנית היתה הראשונה להציע מכונית כל-חשמלית יוקרתית, בה נעשה שימוש רב בחומרים ממוחזרים ובשמירה על איכות הסביבה.

ב.מ.וו סדרה 8 קבריולה החדשה

דור חדש של רכבי ב.מ.וו 

שפת עיצוב חדשה

במרכזו, שפת עיצוב חדשה למותג, המתבססת על האלמנטים המוכרים ממסורת העיצוב הארוכה של BMW באינטרפרטציה חדשה ומקורית. התוצאה – עיצוב נועז יותר, אגרסיבי יותר ובלתי מתפשר אשר בא לידי ביטוי בין השאר בתצורת פנסים חדשה קדמית ואחורית עם חותמות תאורה ייחודיות ותלת ממדיות, גריל הכליות המיתולוגי, רק גדול ודומיננטי הרבה יותר ובצורות גיאומטריות חדשות, קווי עיצוב פחותים אך דרמטיים ואפשרויות התאמה אישית מורחבות בהתאם להעדפותיו של הלקוח.

תא נהג ב.מ.וו סדרה 3

תאי נוסעים חדשים

הדור החדש זוכה לעיצוב ודור מערכות חדש גם בתא הנוסעים, אשר מתאפיין בעיצוב מינימליסטי וחדשני מוכוון נהג, עם שימוש נרחב בדיפונים וגימורים יוקרתיים, חלקם טרם נראו בעולם הרכב, ובעיקר, ממשק קישוריות ושליטה מדור חדש המתאים עצמו לעולם המודרני.
BMW הצעידה את עולם הרכב קדימה לפני שנים עם הצגת מערך ה-iDrive המקורי, וכעת היא עושה זאת שוב.

מערך ה-BMW Live Cockpit Professional החדש כולל זוג מסכים גדולים (עד “12.3) ברזולוציה גבוהה, ממשק הפעלה מדור חדש, אשר דומה בתכנונו לממשקי הפעלה מעולם התקשורת הסלולרית, אותו יכול הנהג להגדיר ולהתאים ע”פ העדפותיו, אמצעי שליטה שונים ומגוונים (מגע, פקדים, קול, מחוות יד) ואת העוזר/ת האישי/ת של BMW (BMW Intelligent Personal Assistant), המצטרפת לעוזרות חכמות אחרות כגון Siri ו-Alexa המוכרות מעולמות תוכן אחרים.

ב.מ.וו סדרה 3 החדשה

יחידות הנעה חדשות

יחידות ההנעה שודרגו כולן, וכוללות עדכונים למנועי ה-4 וה-6 צילינדרים, דור חדש למנועי ה-8 צילינדרים (עם עלייה בהספק של מעל 80 כ”ס בחלק מהדגמים), ודור חדש לתיבת הילוכים המוערכת של BMW בת 8 ההילוכים. כלל הדגמים חזקים יותר מהדגמים אותם החליפו וחסכוניים יותר בדלק ובפליטת מזהמים, בחלק מהמקרים בצורה דרמטית.

את השיפור המשמעותי מכולן, שמרה BMW ליחידות ההנעה ההיברידיות הנטענות של דור המוצרים החדש (Plug-in Hybrid). דור סוללות חדש עם קיבולת גדולה יותר, ניהול אנרגיה יעיל יותר, מנועי בנזין מעודכנים ומעבר למנועי 6 צילינדרים בדגמים הגדולים, מאפשרים טווח נסיעה חשמלי גדול משמעותית, שימור אנרגיה משופר במהלך הנסיעה וביצועי מנוע זריזים יותר.

ב.מ.וו Z4 החדשה

טכנולוגיות חדשות

הדור החדש מביא עמו גם שלל טכנולוגיות בטיחות ונוחות, על מנת לשמור, להקל ולענג את הנהג בזמן הנסיעה כגון:

מערך ה-Driving Assistant Professional החדש, הכולל לא פחות מ-12 מערכות בטיחות שונות, שומר על הנהג ממרבית המצבים המסוכנים בהם הוא עשוי להיתקל במהלך נסיעה שגרתית, מתריע ומסייע בפתרון המצב בעת מצב חירום ובנוסף, מאפשר את יכולות הנהיגה הסמי-אוטונומית הסדרתית המתקדמות ביותר וכולל מצלמה המצלמת את הנהג עצמו, מעריכה את רמת מעורבותו בנהיגה ומאפשרת את פעולת הנהיגה הסמי-אוטונומית לאורך זמן אורך יותר ללא התערבות הנהג.

מערך ה-Parking Assistant Professional, מחפש מקום חניה מתאים, מחנה את הרכב ואף מוציאו ממקום החניה בלחיצת כפתור אחת, בשעה שהוא מציג את התהליך בתצוגה תלת ממדית של חוץ הרכב בצג המרכזי וכולל את המאפיין החדשני Reverse Assistant אשר מאפשר נסיעה אוטומטית לאחור של 50 המטרים האחרונים אותם נסע הרכב.

ב.מ.וו X7 החדש

דור חדש – DNA ישן

דור המוצרים החדש מבצע קפיצה טכנולוגית משמעותית, אך הוא עושה זאת מבלי לוותר על הערכים החשובים ביותר במכוניות המותג, שמזוהים איתו כבר למעלה מ-100 שנים. מה שהופך את הנהיגה בהן לחוויות הנהיגה המושלמת, והן היכולות הדינאמיות.

לטכנולוגיית המנועים החדשה, מצטרף מערך ה-Efficient Dynamic המלא, הכולל חיסכון במשקל ע”י שימוש בחומרים הנכונים במקומות הנכונים, חלוקת משקל נכונה, טכנולוגיית שלדה, מתלים, והיגוי מהמתקדמות ביותר שיש לתעשיית הרכב להציע ובעיקר – איזון מושלם בין היכולות הדינאמיות הגבוהות ביותר בכל סגמנט לבין איכות נסיעה עילאית, נוחה וחסרת מאמץ כפי שמצופה ממי שהיא אמת המידה בתחום.

חמישה דגמים חדשים למותג היוקרה ב.מ.וו בישראל

דור חדש – דגמים חדשים

ב.מ.וו יוצאת ל”מתקפה” על קטגוריית הפאר ומרחיבה משמעותית את היצע דגמי הקצה שלה. בחזית, עומדת מתיחת הפנים המשמעותית שעברה על ספינת הדגל של המותג, הסדרה 7 החדשה. לצידה, משיקה BMW לראשונה קרוסאובר פאר גדול – BMW X7. מצידה השני, מציבה BMW את משפחת סידרה 8 בגרסאות Coupe שהוצגה בתחילת השנה, Convertible אשר מוצגת כעת, וגרסת Gran-Coupe – קופה 4 דלתות ייחודית, שתוצג בשבועות הקרובים.

לכל אחת מבנות המשפחה יצטרפו בהמשך גרסאות BMW M8 וב-BMW M8 Competition. יחד איתן, מציגה כעת BMW את ממשיכת שושלת הרודסטרים המפוארת של המותג – הBMW Z4 החדשה, ואת ה-Sport Sedan, המכונית המזוהה ביותר עם המותג, הסדרה 3 החדשה.

 עד סוף השנה תציג BMW בישראל את הסדרה 1 החדשה והמבטיחה, את מתיחת הפנים לדגם ה-X1  ואת הדור השלישי של דגם ה-X6.

ברק כהן, מנהל חטיבת BMW בדלק מוטורס: “אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש ב-BMW, עם השקתם של לא פחות מחמישה דגמים ממגוון הקטגוריות שאנו מציעים, חזקים יותר, מעוצבים יותר, טכנולוגיים יותר ויוקרתיים יותר. עם שפת העיצוב המרשימה, תאי הנוסעים החדשים, טכנולוגיות הבטיחות, הנוחות, וההנעה המתקדמות ביותר שתעשיית הרכב יודעת להציע, בשילוב היכולות הדינאמיות שרק BMW יודעת לייצר, זהו עידן חדש של חוויות הנהיגה המושלמת”.

סדרה 3 מחירים

BMW 330e

רמת אבזור Sport במחיר 290,000 ₪

רמת אבזור Exclusive ורמת אבזור M-Sport במחיר 320,000 ₪

רמת אבזור Superior ורמת אבזור M-Shadow במחיר 360,000 ₪

ב.מ.וו Z4 מחירים

דגמים ומחירים

BMW Z4 sDrive20i עם תיבת הילוכים ידנית ברמת אבזור Roadster  במחיר 359,000 ₪

BMW Z4 sDrive עם תיבת הילוכים אוטומטית ברמת אבזור Sport Line במחיר 399,000 ש”ח

BMW Z4 sDrive30i עם תיבת הילוכים אוטומטית ברמת אבזור M-Sport במחיר 489,000 ₪

BMW Z4 M40i ברמת אבזור M-Performance במחיר 589,000 ₪

סדרה 8 קבריולה מחירים

BMW  סידרה 8 קבריולה החדשה תשווק בישראל בשתי רמות גימור:

BMW M850i xDrive ברמת אבזור Elegant  במחיר 1,320,000 ₪ עם חבילת כרום חיצונית וגימורי עץ פנימיים.

BMW M850i xDrive ברמת אבזור Carbon Edition במחיר 1,350,000 ₪ הכוללת מראות, ספוילר אחורי וחצאיות קדמיות ואחוריות מקרבון בשילוב גימור פנים של מתכת מתקדמת.

סדרה 7 מחירים

BMW 745e ברמת אבזור Pure Excellence וברמת אבזור M-Sport  – 765,000 ₪

BMW 745Le ברמת אבזור Pure Excellence וברמת אבזור M-Sport– 795,000 ₪

BMW 750i xDrive ברמת אבזור Pure Excellence וברמת אבזור M-Sport– 1,060,000 ₪

BMW 750Li xDrive ברמת אבזור Pure Excellence וברמת אבזור M-Sport– 1,100,000 ₪

ב.מ.וו X7 מחירים

BMW X7 xDrive30d ברמת אבזור Pure Excellence – 890,000 ₪

BMW X7 xDrive40i ברמת אבזור Pure Excellence – 900,000 ₪

BMW X7 M50d ברמת אבזור M-Performance – 1,090,000 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *