ההסכמים מניבים פירות: ישראלים מוזמנים למרוץ פורמולה 1 בבחריין

פורמולה 1 בחריין
פירות הסכמי אברהם: ישראלים מוזמנים למרוץ פורמולה 1 בבחריין. 

שנה וחודש אחרי החתימה ההיסטורית על הסכמי אברהם, לנרמול היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לאמירויות, בחריין פותחת את שערי ה-BIC, מסלול המרוצים הבינלאומי של בחריין בפני הישראלים ומזמינה אותם להצטרף ליציע במרוץ הפורמולה 1 בין ה-18-20 במרץ 2022

 

BIC, מסלול המרוצים הבינלאומי של בחריין משיק את מרוצי פורמולה 1 גולף אייר גרנד פרי בחריין בין ה-18 ל-20 במרץ 2022: אירוע של פעם בדור בספורט המוטורי העולמי. כחלק מאירועי המירוצים תתקיים הופעת ענק מרהיבה של ה-DJ הבינלאומי אפרוג’ק יחד עם האמן דון דיאבלו

לראשונה מוצעות לקהל הישראלי חבילות נופש מוטורי של פורמולה 1 בבחריין הכוללות טיסות, לינה וכניסה לאירועי המרוצים ולהופעות המרכזיות החל מ-1,168$ לאדם

שריף אל מהדי, המנהל המסחרי של המעגל הבינלאומי של בחריין: “פורמולה 1 גולף אייר גרנד פרי בחריין השנה, מסמל את השקת עונת המרוצים החדשה והוא תחילתו של עידן חדש בספורט המוטורי. השנה, בעקבות כמה מהשינויים הגדולים ביותר בהיסטוריית הספורט המוטורי שהתמקדו בעיקר בשינויי העיצוב של כלי רכב מתחרים, אנו מצפים למרוצים מרגשים ובלתי נשכחים עבור מעריצים ברחבי העולם, יחד עם מופעי בידור ברמה בינלאומית ברחבי המסלול. יחד עם המעריצים מכל קצוות תבל, אנו מזמינים את כולם ליהנות מחוויה ייחודית שטרם נראתה כמותה ואנו נרגשים לקבל את הקהל הישראלי בפעם הראשונה במסלול המרוצים שלנו”.

 

BIC
מסלול פורמולה 1 בבחריין. צילום BIC

 

מסלול המרוצים הבינלאומי של בחריין משיק את מרוצי פורמולה 1 גולף אייר גרנד פרי בחריין לשנת 2022. בתור אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם, מרוצי הפורמולה 1 מושכים אליהם קהלים צופים עצומים עם למעלה מ-445 מיליון צופים ברחבי העולם למרוצי העונות האחרונות וזוכים לביקוש ענק לכרטיסים לצפייה במרוצים כקהל חיי במסלול.

מרוצי פורמולה 1 גולף אייר גרנד פרי בחריין לשנת 2022 יתקיימו במשך שלושה ימים רצופים בין ה-18-20 במרץ 2022 בעיר סכיר שבבחריין. 20 כלי רכב מ-10 קבוצות שונות יתמודדו בשני מקצי אימון ביום שישי, מקצה אימון ומקצה מוקדמות בשבת והמרוץ המרכזי ביום ראשון. עם לוח זמנים עמוס במיוחד במסלולים, מרוצי הפורמולה 1 ילוו לאורך שלושת הימים במרוצי פורמולה 2 ו-3 וכן מרוץ ״פורשה ספרינט – המזרח התיכון״.

 

מופע המוזיקה המרכזי: האומנים אפרוג’ ודון דיאבלו

כחלק מאירועי פורמולה 1 יתקיימו שתי הופעות מרכזיות הכלולות בחבילות הנופש ובכרטיסי הכניסה של הרוכשים. הדיג’יי והמפיק עטור פרס הגראמי, אפרוג’ק, יפתח את המופע המוזיקלי המרכזי על במת המסלול הבינלאומי ביום שישי, 18 במרץ 2022. אפרוג’ק הינו אחד האומנים המבוקשים בעולם שיצר יחד עם האומנים הגדולים ביות ביניהם: ביונסה, פיטבול, ווי איי אם ודיוויד גואטה להיטי ענק בינלאומיים. באותו הלילה יצטרף לאפרוג’ק הדי ג’יי והמפיק דון דיאבלו, כיום מדורג 7 בעולם על פי דירוג DJ MAG Top 100 היוקרתי.

כל בעלי הכרטיסים לאירועי המרוצים בבחריין יוכלו להשתתף בהופעות המרכזיות ללא עלות נוספת.

 

בילויים בבחריין
חגיגה מוטורית. הישראלים מוזמנים

פעילויות נוספות כחלק מאירועי המרוצים:

 

בנוסף לאירועי המסלול, ישנם עוד מגוון פעילויות ובידור כחלק מסוף השבוע המתאימות לקהל המעריצים בכל הגילאים. בין האטרקציות והפעילויות הנוספות במתחם האירוע: מתקני שעשועים בסביבת המסלול המרכזי ובהם גלגל ענק המתנשא לגובה של 42 מטרים מתקני אקסטרים; מופעי במה ואמנים משוטטים ביניהם נגן הרחוב הנודע אברהם ת’יל; מופעי מוזיקה בינלאומיים ועוד מגוון אירועי בידור נוספים המתאימים לכל הגילאים.

 

רכישת כרטיסים:

ניתן לרכוש כרטיסים לאירוע באופן מקוון באתר הרשמי של מרוצי פורמולה 1 גולף אייר גרנד פרי בחריין בכתובת www.bahraingp.com או על ידי התקשרות למוקד BIC בטלפון +973-17450000.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *