הכפתור BABY: טכנולוגיה חדשה למניעת שכחת ילדים ברכב

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

מערכת חדשה וייחודית תסייע להורים למנוע שכחת ילדים ברכב -הכפתור BABY

הכפתור BABY - טכנולוגיה חדשה

הכפתור BABY – מערכת טכנולוגית חדשנית בפיתוח ישראלי של חברת “הכפתור”, אשר פותחה במטרה למזער את התופעה הגוברת של שכחת הילדים ברכב ולסייע להורה הנהג להצלתם באופן מידי. המערכת הייחודית בעולם מתבססת על חיישן משקל וטכנולוגיות e-Call, מקושרת למוקד חירום אנושי המספק מענה כולל ומידי 24/7 וכל אלה ניתנים לחיווי באפליקציית הכפתור. הטכנולוגיה מופעלת בכל כניסה ויציאה מהרכב באופן עצמאי וללא צורך בהתערבות אדם.

המערכת המשווקת במחיר נגיש המותאם לכל שכבות האוכלוסייה, פותחה במטרה להתאים לדרישת התקן למניעת שכחת ילדים ברכב פרטי שנקבע ע”י מכון התקנים הישראלי. המערכת כוללת: חיישן משקל אשר מותקן בכיסאות הבטיחות של הילדים ברכב (עד 2 כיסאות לרכב), לוח חיווי והתראות בקדמת הרכב, חיבור למוקד חירום לניהול מקרי התראות שכחה וחיווי באפליקציית “הכפתור”.

הכפתור - מערכת למניעה שכחת ילדים ברכב

איך תפעל המערכת במקרה שכחת תינוק ברכב?

מערכת הכפתור BABY פועלת באופן עצמאי: בעת הושבת התינוק בכיסא הבטיחות, המערכת נכנסת לפעולה הודות לזיהוי ההושבה על הכיסא, בין אם הרכב כבוי או מונע. בלוח החיווי בקדמת הרכב תתקבל התראה קולית וויזואלית והכפתור אליו מחובר הכיסא יהבהב. בעת כיבוי הרכב תתקבל התראה וויזואלית בתוך הרכב במשך כ-30 שניות. לאחר כ-2 דקות במקרה שהנהג לא יוציא את התינוק מהרכב, תצא התראה למוקד החירום ותישלח הודעת סמס לטלפון הנהג בליווי מייל עם הודעת התראה “חיישן שכחת ילדים הופעל ברכבך”, תוך הפעלת הבהוב אורות הרכב.

במקביל להתראה, מוקד החירום ינסה לפנות להורה ולמספר חירום נוסף. במקרה שלא יאותר ההורה, יוקפצו כוחות ההצלה למיקום הרכב בזמן הקצר ביותר להצלת הילד. המערכת המתקדמת נשענת על פלטפורמת הכפתור הוותיקה, בעלת חיישני e-Call ותקשורת GPS + GSM.

הכפתור BABY - פיתוח ישראלי

מחברת הכפתור נמסר: “תופעת שכחת ילדים ברכב הנה תופעה מצערת, המתכתבת עם שגרת החיים היומיומית המלחיצה והעמוסה בה אנו חיים. מאז 2008 היו 381 מקרים של שכחת ילדים, מתוכם מתו 25 ילדים כתוצאה משכחה או הילכדות ברכב. למרות עליית הנושא למודעות, ושלל העצות המתפרסמות בכלי תקשורת, בשנת 2016 לבדה, 7 ילדים מתו כתוצאה משכחה ברכב. כחברה הפועלת רבות למצוא פתרונות וטכנולוגיות מצילות חיים, החלטנו לפתח מערכת מתקדמת כדי למנוע הישנות של תופעות מסוג זה”.

המערכת משווקת במודל של שירות חודשי ואינה מצריכה רכישה של המערכת הטכנולוגית. הסכם ההתקשרות הנו ללא התחייבות וכוללת התקנת המערכת המתקיימת בבית הלקוח בהתאם לנוחיותו וללא חיוב נוסף.

שירותים ועלויות:
שירות בסיסי כולל – חיישנים לזיהוי תאונה, מצוקה ושכחת ילדים, סיוע מוקד החירום 24/7 ואפליקציה מתקדמת.
השירות המורחב כולל – 2 מספרי חירום לחיוג מקוצר, שירותי דרך מלאים, שירותי גרירה, שירותי ניווט קולי ,מצלמת דרך, חיישנים לזיהוי תאונה, מצוקה ושכחת ילדים, סיוע מוקד החירום 24/7 ואפליקציה מתקדמת.

מחיר מומלץ לצרכן עבור שירותי הכפתור BABY:
החל מ-45 ₪ לחודש לשירות בסיסי ועד 115 ₪ לחודש לשירות מורחב.

לפרטים נוספים – 2322*

 

follow and like
fb-share-icon0

7 Replies to “הכפתור BABY: טכנולוגיה חדשה למניעת שכחת ילדים ברכב”

  1. למה לא למכור את החיישן הזה +עלות התקנה וזהו? למה צריך לשלם כל חודש? חבל סתם מרתיע אנשים. במקום לעשות סוף לתופעת השכחה של ילדים סתם גורמים לאנשים להימנע מזה.

  2. המחיר החודשי הופך את זה למוצר חסר סיכוי. יש פתרונות הרבה יותר זולים במחיר חד פעמי. חבל כי זה פתרון מעולה..

  3. הצעה שלי לסגור עם כל חנות למוצרי תינוקות שההתקנה תהיה מובנת
    ז”א כשהורה בא לקנות מושב בטיחות
    לשאול אותו”רוצה להוסיף סך שקלים להתקנת חיישן למניעת תינוק ברכב?” קשה לי להאמין שמישהו יסרב
    עלות חודשית זה כבר נהיה משהו מסחרי

  4. לאחר רכישה, המוצר בכלל לא עובד! רכשתי את שתי מערכות לשני רכבים, והן לא עובדות, הטכנאים לא יודעים לפתור את התקלה, קשרי לקוחות לא רוצים לבטל עסקה, על הפנים של חברה לא להתקרב!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

16 − twelve =