המרוץ ההיברידי – חשמלי הראשון מסוגו בישראל לבעלי טויוטה ב-11.6.21

מרוץ מכוניות היברידיות
המרוץ ההיברידי – חשמלי הראשון מסוגו בישראל לבעלי טויוטה ב-11.6.21

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה על ה”מרוץ ההיברידי-חשמלי”, אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד.

המרוץ ההיברידי-חשמלי מיועד לבעלי רכבי קורולה סדאן, הרכב הפופולרי בישראל, בגרסתו ההיברידית, ומטרתו לעודד נהיגה חסכונית ונקיה מפליטת מזהמים, ובכך להעלות את המודעות ליכולת הנסיעה החשמלית המשמעותית של רכבים היברידיים, ללא כל צורך בטעינה ותשתית טעינה חיצונית.

המנצח/ת בתחרות יהיו הנהג/ת שיסיימו את מסלול המרוץ עם אחוז זמן הנסיעה החשמלית הגבוה ביותר מסך זמן הנסיעה הכולל. נסיעה חשמלית עושה שימוש במנוע החשמלי בלבד ומצמצמת ל-0 את פליטות גזי החממה המזהמים למען שמירה על כדור הארץ ואיכות האוויר שכולנו נושמים.

 

המרוץ ההיברידי-חשמלי הראשון בישראל יתקיים בשני שלבים:

במירוץ יוכלו לקחת חלק עד 200 נהגים ונהגות שיוזנקו ב-4 מקצים בזמנים שונים, בהתאם למועד שייקבע עבורם מראש, על מנת לאפשר נסיעה בטוחה ורציפה לכל המשתתפים.

המרוץ הייחודי יתקיים בשני שלבים בחודש הבא (מוקדמות ב-11.6 וגמר ב-18.6), במסלול המוקדמות שאורכו 130 ק”מ ומסלול הגמר שאורכו 100 ק”מ, ואשר יוזנק ויסתיים באצטדיון נתניה. מטרת המשתתפים כאמור היא לבצע את הנסיעה “החשמלית” והירוקה ביותר, כאשר המדידה תתבצע באמצעות מכשיר ייעודי שיותקן בכל רכב.

ה- 10 שישלימו את מסלול המרוץ עם אחוז הזמן הגבוה ביותר בו נסעו על חשמל בלבד יעלו לגמר הגדול.

הזוכה במקום הראשון יזכה בפרס נחשק ויוצא דופן – חופשה זוגית בטוקיו, יפן! הזוכה במקום השני יזכה בסוף שבוע זוגי במלון היוקרתי “בראשית”.

מי יכול להשתתף?

המרוץ מיועד לבעלי ובעלות טויוטה קורולה סדאן היברידית ולמלווה אחד/ת בכל רכב (סה”כ נהג/ת + נוסע/ת), וזאת על מנת לאפשר תחרות בתנאים שוויוניים והוגנים עד כמה שניתן מבחינת נתוני הרכב ויכולות הביצוע הטכניות של הנהג/ת. כל משתתף/ת יקבל ערכת השתתפות בסוכנות טויוטה על פי בחירתו/ה וכן הדרכה וטיפים כיצד לנהוג באופן נכון וחשמלי יותר לטובת מימוש הפוטנציאל של השימוש במנוע החשמלי.

שמחים להודיע שיש לנו נציגות בתחרות הייחודית הזו, כתב אתר מלכת הכביש – יובל לוי! נאחל לו בהצלחה 😉

 עדכון יעלה אחרי המרוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *