השקה: אופל קורסה החדשה (מנוע 1.2 ל’ טורבו) – החל מ-105,990 ש”ח

אופל קורסה מכונית הסופרמיני הותיקה חוזרת ובגדול, עם אמא ואבא מגרמניה, ושיק וסטייל צרפתי – מנוע 1.2 ליטר עם 100 או 130 כ”ס, ושתי רמות גימור, החל מ-105,990 ש”ח

 

השקה: אופל קורסה החדשה (מנוע 1.2 ל’ טורבו) – החל מ-105,990 ש”ח

 

חברת לובינסקי משיקה בישראל את אופל קורסה החדשה – הדור השישי לסופר-מיני המצליחה ביותר של המותג הגרמני.
הקורסה שהושקה בעולם לפני 37 שנים, נמסרה מאז ביותר מ-13.6 מיליון יחידות, כאשר אפילו בשנת הדגם האחרונה של הדור היוצא, נמכרו כמעט 190,000 יחידות. הקורסה החדשה אשר נחשפה לראשונה בתערוכת פרנקפורט של 2019, נבחרה להיות ה-“Company car of the year” על ידי מגזין Auto Bild הגרמני וכן בתואר “Best Buy Cars Of Europe” לשנת 2020 על ידי AUTOBEST.

אופל קורסה החדשה שתוכננה, פותחה ועוצבה ברוסלהיים, גרמניה מחזירה את מותג אופל לתחרות בקטגוריית ה-B החשובה והיא צפויה להיות מתמודדת משמעותית ביותר בזכות עיצוב חיצוני אלגנטי שמאחד את כל דגמי אופל החדשים, לצד איכות גבוהה בתא הנוסעים, מנועים עוצמתיים ויעילים המפיקים ביצועים מעולים לצד חיסכון משמעותי בדלק, תיבות 8 הילוכים אוטומטיות, שתי רמות אבזור עשירות ורמת בטיחות גבוהה כמצופה.

אופל קורסה החדשה אשר מבוססת על הפלטפורמה החדשנית של קבוצת PSA – ה-CMP (Common Modular Platform) נהנית משורה ארוכה של יתרונות חשובים: פלטפורמה זו תוכננה כך שהיא יכולה לשאת את כל צורות ההינע המובילות כיום – בנזין, דיזל וכמובן חשמל. בנוסף לכך, פלטפורמה זו נהנית ממשקל נמוך במיוחד –  1,165-1,233 ק”ג בגרסאות הבנזין שמיובאות לישראל, שמקורו בהפחתה של 108 ק”ג מהדור היוצא. לדוגמה, המרכב קל ב-40 ק”ג, המנוע קל בכ-15 ק”ג, מכסה המנוע שעשוי כעת מאלומיניום משיל 2.4 קילוגרמים ואפילו המושבים תרמו 10 קילוגרמים להפחתה במשקל.

תכנון זה תורם מאוד לביצועים הטובים של האופל קורסה, העוצמתיים בקבוצת ה-B בישראל, להנאה מהנהיגה וכמובן לשיפור בצריכת הדלק. מידותיה הנדיבות – 405.5 ס”מ לאורך, 174.5 ס”מ לרוחב, 143 ס”מ לגובה  ובסיס גלגלים של 254 ס”מ – יוצרות מרחב מחיה מצוין בתא הנוסעים וגם תא מטען יעיל ושימושי בנפח של 309 ליטר (המאפשר העמסת מזוודת 29″). עיצובה האלגנטי של ה-Corsa החדשה אשר ממשיך אל תא הנוסעים המוקפד שלה, לא רק ממצב אותה גבוה בתפישת היוקרה ומעניק לה דמיון רב לשאר דגמי אופל החדשים, אלא מסייע רבות ליצירת מעטפת חיצונית האווירודינמית ביותר בקבוצתה עם מקדם גרר נמוך ביותר של 0.29 CD.

קלה ודינאמית יותר. הדור החדש של אופל קורסה

 

מערכת המתלים של אופל קורסה החדשה כוילו באופן עצמאי על ידי אופל במטרה לשלב את הטוב מכל העולמות – להקנות נסיעה נוחה, בטוחה ונעימה ביומיום בעיר ובכביש הבינעירוני (Autobahn proof), עם יכולת גמיאת מרחק גדול בנוחות כמצופה מרכב גרמני, ומנגד, להציע רף יכולות והתנהגות כביש טובה ומהנה בקטעי הנהיגה הנכונים על ידי ריסון מצוין ותחושה טובה שעוברת דרכם וגלגל ההגה לידי הנוהגים. מתג בורר מצבי הנהיגה מייצר שלושה מצבים שונים זה מזה בתגובות המנוע, תיבת ההילוכים, משקל ההגה וגם הצליל, כאשר מצב הספורט מעורר את ה-Corsa, מחדד מאוד את הנמרצות של הרכב ומוסיף פס קול ספורטיבי לחוויית הנהיגה.

מנוע 1200 סמ”ק עם 100 או 130 כ”ס. אופל קורסה 2020

 

החזקה בקטגוריה

אופל קורסה החדשה תשווק בישראל עם שני מנועי בנזין 1.2 ליטר טורבו לבחירה. הראשון, מפיק 100 כ”ס ב-5,500 סל”ד וכן 20.9 קג”מ הזמינים כבר ב-1,750 סל”ד. בשידוך לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים מבית AISIN, התאוצה מעמידה ל-100 קמ”ש עומדת על 10.8 שניות, המהירות המרבית עומדת על 192 קמ”ש וצריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 23.3 ק”מ לליטר. המנוע השני והחזק יותר מפיק כבר 130 כ”ס ב-5,500 סל”ד וכן 23.4 קג”מ ב-1,750 סל”ד. יחד עם תיבה אוטומטית שבה 8 הילוכים, זמן ההאצה מעמידה ל-100 קמ”ש עומד על 8.7 שניות בלבד, המהירות המרבית עומדת על 208 קמ”ש וצריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 22.2 ק”מ לליטר.

תא נוסעים 

מרגע שנכנסים לתא הנוסעים של אופל קורסה החדשה מרגישים בסביבה מוכרת שבה הכל נגיש, ברור, קל לתפעול, אך כמובן גם ברמת איכות גבוהה וירידה מצוינת לפרטים. הדשבורד רחב וקליל, בנוי מחומרים איכותיים מאוד המשלבים צבעים מעוררים. עליו נמצאים מתגים חיצוניים למערכת השמע והמיזוג לשם הפעלה קלה בשמן נסיעה ומאחורי ההגה הספורטיבי נמצא לוח מחוונים דיגיטאלי צבעוני שמכיל את כל המידע הנחוץ לנהג בתצוגה מתחלפת ומותאמת אישית. המושבים הארגונומיים חובקים את הגוף ומציעים תמיכה טובה בירכיים ובמותניים, ומעודדים נסיעות ממושכות ואף ספורטיביות בנוחות וביעילות. גם בידוד הרעשים המצוין של ה-Corsa שומר את תא הנוסעים חרישי ונעים גם בנהיגה מהירה.

 

רמת גימור גבוהה וספורטיבית ב-118,900 ש”ח. קורסה החדשה
מערכות בטיחות מתקדמות החל מרמת הגימור הנמוכה
הקפדה על איכות חומרים


אופל קורסה החדשה תוצע בשתי רמות אבזור: EDITION PLUS ו-GS LINE:

רמת הכניסה, EDITION PLUS תציע רשימת אבזור בטיחות ארוכה במיוחד שעיקריה – מערכת בלימת חירום אקטיבית (עד 85 קמ”ש), מערכת לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת התרעת סטייה מנתיב הנסיעה ותיקוני היגוי אקטיביים, זיהוי תמרורי תנועה והמלצה לשינוי המהירות בבקרת השיוט, מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, התרעת סכנת התנגשות מלפנים, התרעת סטייה מנתיב, התרעת ערנות נהג, 6 כריות אוויר (עם נטרול כרית קדמית בעת הסעת ילד), עוגני איזופיקס, התרעת אי חגירה מלפנים ומאחור ועוד.

ברשימת האבזור עוד ניתן למצוא מחשב דרך עם מבחר נתוני נהיגה, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, שלושה מצבי נהיגה (ECO, NORMAL, SPORT), פנסי קדמיים LED מלאים, תאורת  LED ליום, מעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך, מצלמת חניה אחורית 180 מעלות, חיישני חניה אחוריים הכוללים תצוגה גרפית, מערכת מולטימדיה עם מסך 7 אינץ’ עם ממשק Apple CarPlay, לוח מחוונים עם מסך 3.5 אינץ’ צבעוני, בלם יד חשמלי, מראה פנימית מתכהה (אלקטרו-כרומטית), חיישני גשם, חישוקים קלים במידה 16 אינץ’ ועוד.

רמת האבזור GS LINE תוסיף לכל אלה – מערכת בלימת חירום אקטיבית בעלת טווח מוגדל (עד 140 קמ”ש), בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית עצירה (פעילה מ-0 קמ”ש), התרעה על הימצאות רכב בשטח המת של שדה הראיה, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם תצוגה גרפית, פנסי ערפל לד ופנסי לד אחוריים, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים, מראות צד מתקפלות חשמלית, גג זכוכית פנורמי, חישוקים קלים במידה 17 אינץ’, מושבים ספורטיביים תומכים בריפוד בד שחור עם פס אדום, פגושים ספורטיביים, אגזוז כפול, דוושות אלומיניום וחלונות אחוריים כהים. בתוספת תשלום ניתן יהיה לקבל צביעה דו גוונית (גג שחור) וכן את מערכת פנסי ה-LED MATRIX האדפטיביים הייחודיים של אופל.

 

ויש גם טרייד אין במחיר מחירון ללקוחות אופל. קורסה החדשה


רמת האבזור הגבוהה GS LINE תציע את האפשרות להוסיף את פנסי ה-INTELILUX MATRIX LED החדשניים. פנסים אלה, באמצעות מערך של נורות ‘לד’ מסוגל לשנות באופן עצמאי את תאורת החזית הרכב כדי למקסם את הראות החוצה בתנאי חשיכה, ללא סנוור של כלי רכב אחרים בדרך. באמצעות חיישנים ומצלמה, פנסי החזית מסוגלים להתאים את עצמת האור וכיוונו באופן מהיר מאוד, כדי להאריך את הזמן שבו חזית הרכב והעצמים בדרך מוארים באופן אופטימלי, כאשר כלי רכב הבאים ממול או הנוסעים לפני הרכב, מוחשכים.

ארבע שנות אחריות או 120,000 ק”מ ויש גם טרייד אין במחיר מחירון ללקוחות אופל

 

אחריות וגרסה חשמלית

לאור העניין הרב שייצרה ה-Corsa החדשה, לובינסקי פותחת את האפשרות לביצוע הרשמה מוקדמת לרכישת הגרסה החשמלית של אופל Corsa החדשה, אשר תגיע לישראל במחצית השניה של 2020 וכבר עכשיו ישנם מאות מתעניינים.

עם השקת ה-Corsa, חונכת אופל תכנית אחריות חדשה, עבור כל הדגמים שימסרו החל מחודש פברואר 2020, אלה ייהנו מאחריות יצרן מלאה ומקיפה למשך 4 שנים או 120,000 ק”מ (המוקדם מבניהם).

עם השקת הקורסה, אופל חונכת אפשרות להזמנת נהיגת מבחן והזמנת רכב ותשלום מלא דיגיטליים דרך אתר האינטרנט של אופל ישראל באמצעות מובייל, טאבלט ודסקטופ.

מחירים:

  • אופל Corsa 1.2 בנזין טורבו 100 כ”ס EDITION PLUS – החל מ-105,990 שקל
  • אופל Corsa 1.2 בנזין טורבו 100 כ”ס GS LINE – החל מ-118,990 שקל

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *