לכבוד החורף: מזראטי גראקלה ה-SUV המפואר החדש במבחן ראשון בשלג

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook
maserati grecale
SUV חדש. מזראטי

מותג רכבי היוקרה האיטלקי מזראטי, קיים בשבועות האחרונים ניסויים עם אבות הטיפוס של מזראטי גראקלה החדשה שעתידה להחשף בהמשך 2022

לצד גל הקור הקיצוני הפוקד את מדינות אירופה, התקיימו הניסויים בתנאי הקור, השלג והקרח הקיצוניים הסוררים בשוודיה ובמשטחי אחיזה נמוכים מאוד. 

במהלך הניסוי נבדקו אבות הטיפוס במטרה לכוונן את ההתנעה ואת יכולת הנסיעה שלהם בטמפרטורות קיצוניות, לבדוק את דינמיקת הרכב על משטחים מעורבים של אספלט, שלג וקרח, יכולת שמירת הנוחות ברכב בכל תנאי מזג האוויר- החל מכמה מעלות מעל האפס ועד ל-30 מעלות מתחת לאפס.

מזראטי ג'יפ

יוקרה ו-ביצועים

כמו כן, נערכו בדיקות לכוונון עדין של המתיחה, תת היגוי והיגוי יתר של הרכב במצבי נהיגה שונים ועם גדלים וסוגי גלגלים משתנים, כדי לאפיין באופן ספציפי כל אחד ממצבי הנהיגה המוצעים. 

אפילו בתנאים קיצוניים, מזראטי גראקלה מפגינה את יכולותיה יוצאות הדופן על מסלולים באחיזה נמוכה. ומשלימה הקפות בביצועים גבוהים במעגלים שונים, ממסלולים תובעניים הכוללים פינות, מדרונות, מקטעים ישרים וירידות תלולות וארוכות ועד משטחים מושלגים או קפואים.

מזראטי גראקלה ישראל
מזראטי גראקלה

שי פלדמן, מנכ״ל סמלת יבואנית מזראטי בישראל: ״מזראטי גראקלה עתידה להביא עיצוב ובשורה חדשה לעולמות ה-suv היוקרתי לצד החדשנות והיכולות המתקדמות ביותר של המותג. מבחני מזג האוויר שמתבצעים בחודשים האחרונים ברחבי העולם עם אבות הטיפוס של הדגם החדש מבטיחים את הביצועים הטובים והאיכותיים ביותר שעתידים להגיע אלינו. זהו טיזר נוסף לעוצמות הגרקאלה החדשה שטרם נחשפו״. 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

17 − fourteen =