מד”א בפיתרון יצירתי נגד הפקקים: בימבולנס – רכב חשמלי קטן מיימדים

תגבורת חדשה ומעניינת בצי כלי הרכב של מד”א – בימבולנס, רכב חשמלי קטן ומצוייד במכשור מציל חיים, שיסייע לפארמדיקים לקצר זמנים בהגעה למטופלים

בימבולנס של מד”א. כולל ציוד החייאה. צילום: דוברות מד”א

כתגבור הכוננות וקיצור זמני התגובה של מד”א בכלל ובחג הפסח בפרט רכבי הבימבולנס החדשים של מד”א הוצבו במקומות רבים ברחבי הארץ ומאויישים ע”י חובשים ופאראמדיקים מתנדבים שיוצאים להציל חיים בעזרת הרכב החשמלי המיוחד של מד”א 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

הציוד הרפואי המתקדם הקיים ברכבי הבימבולנס של מד”א כולל ציוד החייאה, מכשיר דפיברילטור שמטרתו לתת מכות חשמל בהחייאה, מזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים, ציוד חבישה וציוד רפואי נוסף.

ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים של דרכים עמוסות או פקקים.

זהו חיזוק נוסף ומשופר למערך התגובה המידית של מד”א המפעיל כ-600 האופנועים, אופניים חשמליים ואלפי כונני תגובה מיידית ונאמני החיים הפזורים ברחבי הארץ, הכל כדי לקצר את זמני ההגעה למטופל.

הבימבולנסים עובדים בערים גדולות וקטנות, דוגמת, אלעד, באר שבע, גבעת שמואל, חדרה, טבריה, ירושלים, כפר חב”ד, כפר חסידים, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריות, רמת גן ותל אביב.

הבימבולנס רכב חשמלי קטן בעל מהירות מקסימלית של 90 קמ”ש. צילום: דוברות מד”א

קצת פרטים טכניים על הבימבולנס:
הרכב החשמלי הקטן, מתוצרת סין, מכיל שני מקומות ישיבה.
אורכו שני מטרים ו20 ס”מ, ורוחבו מטר ו-30 ס”מ.
יש לו סוללה שניתנת להטענה מלאה, עם טווח נסיעה של עד 150 ק”מ (על פי היצרן). ומהירות מקסימלית של 90 קמ”ש.

טווח המחירים ברשת – 3500-4500 דולר.

תגובה אחת ל “מד”א בפיתרון יצירתי נגד הפקקים: בימבולנס – רכב חשמלי קטן מיימדים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *