מועדון אלפא רומיאו קלאסיק מגיע לערד

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

ביום שישי הקרוב (8.6.18) מועדון אלפא רומיאו קלאסיק יגיע לערד ויציג את מיטב המכוניות הקלאסיות של המותג - הכניסה חופשית

מועדון אלפא רומיאו קלאסיק

אוהבי המכוניות ישמחו לדעת  שביום שישי הקרוב, ה – 8.6 בין השעות 10:00-14:00 יתארחו במתחם צים סנטר ערד כ- 60 מכוניות מיוחדות מסוג אלפא רומיאו כולל רכבי אספנות ורכבי יוקרה חדשים של מועדון אלפא קלאסיק היוקרתי. 

מזה מספר שנים ברציפות, צים סנטר ערד מארחים את מועדון החמש בהצלחה גדולה והשנה הוחלט בהתייעצות עם עמיצור היימס, תושב ערד וחבר מועדון החמש, לארח במתחם את מועדון אלפא קלאסיק. האורחים שיגיעו למתחם צים סנטר ערד ייהנו מיופיין של המכוניות המיוחדות לרבות חשיפה לסיפוריהן המרתקים.

בין המכוניות העתיקות שתגענה למתחם, ניתן יהיה למצוא את האלפא ג’ולייטה ספיידר משנת 1960 יד שלישית, יבוא אישי מארה”ב. את האלפא רומיאו משנת 1965 דגם ג’וליה ספרינט 2 דלתות  GT שיוצרו ממנה 3000 פריטים בלבד שנקנתה בשנת 2004 יד ראשונה מעורך דין ששמר עליה כמו חפץ אומנות ולאחר הרכישה הכסף נתרם לאגודה למען החייל. דגם מסקרן אחר שנחשב לדגם סלבריטי כיוון שהוא יוצר מאותו פס ייצור של המכונית שהשתתפה בסרט “הבוגר” היא האלפא ספיידר קבריולט מודל 74 , שני מושבים, יבוא אישי מארה”ב.

באירוע יוצגו גם רכבים חדשים כמו האלפא רומיאו ג’וליה תלתן, אחת מבין 25 פריטים מסוגה בארץ. רכב חדיש נוסף הוא אלפא רומיאו C4 שחורה מודל 2017, רכב ספורט המכונה “בייבי פרארי”. וזוהי רק טעימה קטנה מההפתעות שצפויות להגיע  למתחם צים סנטר ערד ביום שישי.   

אלפא רומיאו ג'וליה ספיידר מודל 60

אודות מועדון אלפא רומיאו קלאסיק

מועדון אלפא רומיאו קלאסיק הוקם בשנת 2010 על ידי ראובן זומר וחברים חובבי המותג וחברים בו 600 בעלי רכבי אלפא רומיאו. המועדון מייצר עבור חבריו פעילויות מגוונות כגון מפגשים שבועיים, טיולים בארץ ובחו”ל ואירועים מיוחדים. המועדון בקשר עם יבואני אלפא רומיאו בישראל. את המועדון הקים בשנת 2010 ראובן זומר, בעלים של 7 מכוניות מסוג אלפא רומיאו  ונהג מרוצים בתחרויות באירופה.

נפגש ביום שישי הקרוב, ה-8.6.18 בשעה 10:00 בצים סנטר ערד – הכניסה לקהל חופשית

follow and like
fb-share-icon0

תגובה אחת ל “מועדון אלפא רומיאו קלאסיק מגיע לערד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

sixteen − 12 =