מטרו מוטור משיקה מחלקה ימית: אופנועי ים וסירות ספורט

METRO MARINE המחלקה הימית של יבואנית הדו גלגלי מטרו מוטור – מגוון אופנועי ים של YAMAHA ו-KAWASAK לצד סירות ספורט של SUPRA, MOOMBA ו-TIGE ומנועים חיצוניים של YAMAHA

 

אופנועי ים מחירים
מטרו מוטור משיקה מחלקה ימית: אופנועי ים וסירות ספורט

 

היבואן METRO MOTOR משיק בימים אלו את המחלקה הימית מטרו MARINE ויחל בשיווק אופנועי ים של המותגים המובילים YAMAHA ו-KAWASAKI. נבחרת אופנועי הים החדשים הינם מהמובילים בעולם מבחינת ביצועים וטכנולוגיה . אופנועי הים של YAMAHA מוצעים ב-11 דגמים, בטווח מחירים של 55,000-110,000 ₪.  אופנועי הים של  KAWASAKI מוצעים ב 5-דגמים, בטווח מחירים של 75,000-120,000 ₪.

בקטגוריות סירות הספורט ( סירות גל )  יוצעו מבחר דגמים של המותגים המובילים בקרב חובבי הספורט הימי, מותג העל  SUPRA , מותג הביניים MOOMBA  ומותג סופר פרמיום -TIGE . הסירות בעיצוב מתוחכם ועם ביצועים ספורטיביים מוצעות  ב-5 דגמים, בטווח מחירים של בין 500,000-1,000,000 ₪.

כחלק מהשקת המחלקה, מטרו מוטור תחל לשווק גם מנועים חיצוניים של YAMAHA למגוון שימושים: ספורט ימי, דייג, פנאי ומגוון שימושים נוספים. מנועי הים מוצעים במגוון דגמים בטווח מחירים של 5,985 ₪ -98,000 ש”ח.

סירות ספורט מחירים
מטרו משיקים סירות ספורט

 

תומר קומרוב מנכ”ל מטרו מוטור: “מטרו מוטור, משיקה בימים אלה את פעילותה בתחום הימי וצפויה להפוך במהלך 2022 לשחקן מרכזי בשוק זה. עקב השינויים בתרבות הפנאי בארץ ובעולם, התחום הימי הפך לפופולארי במיוחד בתקופה זו. המותגים החדשים שיוצעו במחלקה הימית יאפשרו לכל אחד ליהנות מחוויה ימית מלאה באדרנלין”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *