מפגש מכוניות לזכרו של עידו ביננשטוק ב-15.12.23 במרכז שאפיטו רמת-גן

 

עידו ביננשטוק
עידו ביננשטוק ז”ל

 

“ביום המר של הטבח הנורא היה חייל גיבור ששירת בגולני ונפל על הגנת הבית והעם, ממש בתחילת המלחמה. קראו לו עידו, זכרונו לברכה. הדבר שהוא מאוד אהב היה מכוניות. בקרוב גם חל יום ההולדת שלו, לכן, ארגנו לזכרו אירוע, מפגש מכוניות ענק ברמת גן”.

עשרות הודעות הגיעו אלינו ברחבי הוואטסאפ, על מפגש מכוניות מיוחד לזכר חייל בשם עידו ביננשטוק, שהיה חובש קרבי, ונפל במתקפה הרצחנית בשבעה באוקטובר. חשבנו שיהיה ראוי יותר לדעת יותר על עידו, מאשר רק פרטים “יבשים” על האירוע לזכרו.

עידו היה פעיל בצופים, בשבט רעים ברמת גן, הצופים היו חלק מאוד גדול מחייו. הוא אהב מאוד מכוניות ספורט, והיה הולך למפגשי מכוניות כשהיה חוזר מהצבא. גם מוזיקה הייתה אהבה גדולה בחיים שלו – בעיקר האזין למוזיקת היפ הופ, ומוזיקה ישראלית. האהבה שלו למכוניות באה לידי ביטוי, מלבד ביקורים קבועים במפגשי מכוניות, בכך שהיה עוקב אחרי עמודי “רכב” באינסטגרם, בין היתר של ספורט מוטורי. היה בלתי אפשרי להתקיל אותו בכל הקשור לפורמולה 1, הוא פשוט הכיר כל פרט. הרכבה הפרטי של עידו היה מרצדס gla200, והוא אהב מאד דגמי למבורגיני וקורבט.

עידו התגייס באוגוסט 2022 לגולני, הוא היה בפלוגה מסייעת 13, ובשבת של ה-7.10 סגר שבת במוצב פגה. הוא היה חובש קרבי, ונלחם עד הרגע האחרון, כשחבש את חבריו לנשק, שנפצעו בקרבות, גם בדקות האחרונות שלו. הוא היה גיבור אמיתי, נלחם למען המדינה באומץ, ועד הרגע האחרון שלו דאג לחבריו.

 

מפגש מכוניות לזכרו
מפגש מכוניות לזכרו של עידו ביננשטוק ז”ל בנפל ב7.10.23

 

מאות אנשים אישרו הגעה למפגש, וגם מועדוני רכב, ביניהם:

מועדון CARS AND FRIENDS ISRAEL
מועדון סיאט קופרה
מועדון מוטור לייף
Lotus elan israel
מועדון סקודה & סיאט ישראל
מועדון חיפושיות או לא להיות
מועדון סקודה ישראל
מועדון לקסוס ישראל
מועדון ישראואג
מועדון פיג’ו ישראל
מועדון רנו ישראל
מועדון קאמרו ישראל
מועדון מוסטנג ישראל
מועדון האמריקאיות
מועדון c&f ישראל
מועדון IMC
מועדון SPL

 

 

מנהלי הקבוצה בוואטאספ מסרו כי ש”תהיה הפרחת בלונים, הדלקת נרות חנוכה, הופעות אורח, והחלק שלנו בתמונה – מפגש ותצוגת רכבים שם, לזכרו. האירוע יתחיל בצהרי שישי המוקדמים, על מנת שגם שומרי השבת יוכלו להגיע. כולכם מבינים כמה חשוב יהיה להוקיר תודה ולכבד בנוכחות המועדון באירוע, מחכים לראות את כולם, לוקחים חלק בדבר המרגש והחשוב הזה.

 

הגעת מכוניות 11:00, תחילת אירוע 12:00
סיום אירוע בין 15:00-16:00

*מכיוון שמדובר במשפחה אבלה, לא תהיה מוזיקה חגיגית

האירוע יתקיים כמו שכתוב בהזמנה מרכז שאפיטו – דרך אבא הלל 209 רמת גן.
המשפחה תתחום את כל החנייה לטובת האירוע, באישור ובליווי המשטרה ועיריית רמת גן.

 

להצטרפות לקבוצת האווטסאפ של האירוע

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *