מצלמת רכב קדמית ואחורית נגד גניבות רכב FR400 PROOF

מצלמה מומלצת לרכב
מצלמה קדמית ואחורית לרכב. צילום: דרור כץ

 

חברת קוברה משיקה גרסה מתקדמת למצלמת אבטחה ונסיעה לרכב FR400 PROOF, אותה תציג בתערוכת אוטומוטור 2022

 

מצלמת אבטחה ונסיעה לרכב FR400 PROOF היא מצלמה קדמית ואחורית חכמה, המקושרת לאפליקציה ייעודית המתריאה על מצבים שונים, בהם פגיעה ברכב בזמן חניה, ניסיון לגניבת רכב וכך מעניקה שקט נפשי למשתמש

לאור הזינוק בגניבות רכבים ברחבי הארץ, חברת COBRA משיקה גרסה מתקדמת למצלמת הדרך והאבטחה החכמה FR400 PROOF, אותה תציג בתערוכת אוטומוטור 2022, בחול המועד פסח. מצלמה זו המשמשת כמצלמת דרך וכמצלמת אבטחה לרכב ביום ובלילה, מקושרת לאפליקציה ייעודית המאפשרת לצפות ברכב בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם וכן, מתריאה בזמן אמת על פעילות חריגה. 

ייחודיותה של מצלמת PROOF FR400 נעוצה בעובדה שהיא מהווה מצלמת אבטחה לרכב המתריאה במקרים של תאונה, תנודה, פגיעה ברכב בזמן חניה, ניסיון לגניבת הרכב והכל- בזמן אמת. המצלמה המתקדמת לוכדת ונועלת סרטונים רלוונטיים הנשמרים על גבי כרטיס הזיכרון בכדי להגן על העדות החשובה. סרטונים אלו ניתנים בקלות לשליפה לצרכי תביעה אל מול חברת הביטוח.

מצלמת PROOF FR400 מציגה תכונות רבות במוצר אחד ומתבססת על פלטפורמת אנדרואיד 9. מצלמה קדמית ואחורית באיכות HD, קישוריות LTE המאפשרת גלישה ותגובה מהירה, ראיית לילה בהירה, הקלטה נפרדת של שתי המצלמות לשליפה נוחה במידת הצורך, דחיסת סרטונים בפורמט H265 לשמירת קבצים בכחצי מהנפח של הגרסה הקודמת, תמיכה בכרטיס זיכרון עד 2000GB-יכולת אחסון של עד 55 שעות הקלטה בעת נסיעה ועוד. בנוסף, איכות המצלמות שופרה, הקדמית ל- p1080 הניתנת לכיול בהירות על ידי המשתמש והאחורית ל- 720P.

מצלמת PROOF בגרסתה הקודמת FR300 הושקה לפני כשנתיים והצליחה לכבוש מעל 50% משוק מצלמות הדרך והאבטחה בישראל.

הודות ל- GPS המתווסף לשלל תכונות שהיא מציגה, קיים פיצ’ר של איתור חכם למיקום הרכב על גבי google maps וכן, שמירת היסטוריית הנסיעות ברכב. הורים למתבגרים, ישמחו למצוא תכונה נוספת המאפשרת להגדיר גבולות גיאוגרפיים לרכב, כך שביציאה מהם, תתקבל התראה בזמן אמת לאפליקציה הנתמכת גם באנדרואיד וגם ב-IOS. קיים בה גם חיבור אלחוטי וWifi-.

מצלמת זו משתלבת ברכב, הודות לעיצוב מינימליסטי.
התקנתה נעשית בבית הלקוח, בתיאום מראש וללא צורך בתשלום נוסף.

 

מחיר מצלמת F400 PROOF הכוללת כרטיס זיכרון 64 GB: 1,799 ₪.
ניתן לשדרג את כרטיס הזיכרון לכרטיס בעל נפח גדול יותר בתוספת תשלום.

 

אודות COBRA

Cobra היא חברה ותיקה מעולם הרכב הפועלת למעלה משלושה עשורים, ומובילה בתחום מערכות המיגון, מולטימדיה, נוחות ובטיחות לרכב. החברה מייצרת, מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית המהווים את חוד החנית בתעשיית הרכב. החברה חרטה על דגלה את עקרון איכות המוצרים, מפיצה את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. קוברה מתמחה בין השאר בהתקנות מורכבות בכל סוגי הרכב כולל רכבי יוקרה. החברה פועלת בנוסף כמתקינת הבית של חברת דלק מוטורס.

2 Replies to “מצלמת רכב קדמית ואחורית נגד גניבות רכב FR400 PROOF”

  1. אותה מצלמה בעלי אקספרס עולה 250 ש״ח, תבדקו אותי.
    כאן בארץ עם שיווק אגרסיבי מצליחים לעבוד על אנשים ולמכור במחיר מופקע של 1400 ש״ח, לא ייאמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *