עוברים לירוק: יונדאי שואפת לניידות נקייה | מיליארדים יושקעו בחשמל

יונדאי חשמלית
העתיד ביונדאי נראה ירוק

קונצרן יונדאי מציג את יעדי החברה לשנים הבאות, ומציג מערך של פתרונות חכמים בהם הקבוצה תשקיע, כמו נהיגה אוטונומית, רובוטיקה וניידות אוויר עירונית, עם חתירה בלתי נלאית לאנרגיות מתחדשות ונקיות

 

  1. נהיגה אוטונומית:

הקבוצה תציג תוכניות שירות שונות המבוססות על טכנולוגיית נהיגה אוטונומית ברמה 4 הממזערת את מעורבות הנהג. היא גם תבחן רכב אוטונומי מבוסס IONIQ 5, שיונדאי שואפת להשיק עד 2023.

במחצית הראשונה של שנת 2022, הקבוצה תתחיל את בפיילוט ‘RoboRide’ באמצעות רכב אוטונומי ברמה 4, ו-RoboShuttle המשלב את שירות הניידות ‘Shucle’ של יונדאי עם היענות לביקוש עם טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית שלה.

  1. רובוטיקה

בתחום הרובוטיקה תמשיך הקבוצה במאמציה להעצים את יכולות הפיתוח שלה ולקיים שיתוף פעולה בתחומים שונים הקשורים לניידות. Boston Dynamics, אשר נרכשה על ידה תמסחר השנה את רובוט השירות שלה ‘Spot’ ותציג לשוק את הרובוט הלוגיסטי שלה ‘Stretch’.

  1. ניידות אוויר עירונית (Urban Air Mobility)

בתחום ה-UAM, הקבוצה תמשיך להתכונן למסחר את עסקי ה-UAM שלה עד 2028, כאשר המותג החדש שלה Supernal ישתמש בטכנולוגיות הייצור והניידות של הקבוצה כדי לחולל מהפכה בנסיעות אוויריות ולהציע פתרונות ניידות משולבים בצורה חלקה.

Supernal, תאיץ את מאמצי הקבוצה לפתח רכב ותשתית אנכית חשמלית בטוחה להמראה ונחיתה (eVTOL).

כמו כן:

  • יהפכו למותג ידידותי לסביבה ברמה הגבוהה ביותר באמצעות רכישת טכנולוגיות. ניידות נקייה, לרבות מנועים, סוללות וחומרים מתקדמים.
  • הקבוצה תדחף באופן פעיל למעבר לחשמל באמצעות פעילותה במו”פ, ייצור, מכירות ושירות לקוחות.
  • יונדאי תעבוד עם שותפים גלובליים להקמת רשתות טעינה ברחבי העולם.
  • הקבוצה תקים מרכזי מחקר בינה מלאכותית AI ותערוך כנס מפתחים.
  • הקבוצה תשאף לתכנן מנועי צמיחה חדשים, כגון ערים חכמות, לוגיסטיקה חכמה וחומרים מתקדמים.
  • יונדאי תשתתף ביוזמת: RE100 100% שימוש במקורות אנרגיה ירוקים עד שנת 2045.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *