קיה קרניבל החדש 2021 (7 מקומות) מנועי דיזל | בנזין מ-249,900 ש”ח

קיה קרניבל החדש, בדור הרביעי – חוויית נסיעה מיטבית, חדשנות ופונקציונליות בעיצוב חדש. עם 7 מקומות שתי גרסאות מנוע, ו2 רמות גימור, החל ממחיר 249,900 ש”ח

 

קיה קרניבל החדש 2021 (7 מקומות) מנועי דיזל | בנזין מ-249,900 ש”ח

 

עיצוב

בתור ספינת הדגל של הרכבים הגדולים של קיה, הקרניבל החדש מייצג אבולוציה עיצובית בהשראת דגמי הSUV. כתוצאה מכך הוא מביא נוכחות חזקה ומסוגננת יותר לפלח ה-MPV.

בהשוואה לדגם היוצא, הוא מציג שלוחה קדמית קצרה יותר, כשבסיס עמוד A מוסט לאחור כדי ליצור מכסה מנוע ארוך יותר. בסיס הגלגלים המוגדל תורם למרחב גדול יותר ברחבי תא הנוסעים.

עיצוב “אף הנמר” החדש משתרע לכל רוחב הרכב, ומשלב תאורת יום LED, פנסים ראשיים LED והשבכה הקדמית, כדי להעניק לקרניבל החדש מראה עדכני עם חתימת תאורה ייחודית.

מאחור, הקרניבל הוא בעל מבנה מוצק ורחב המודגש על ידי פס תאורה לכל רוחב הרכב.

הקרניבל החדש מציע ללקוחות מבחר של עד שמונה צבעי מרכב, וחישוקי סגסוגת אלומיניום, בקוטר 18 או 19 אינץ’, בהתאם לרמת האבזור.

תא הנוסעים של הקיה קרניבל החדש מעניק סביבה נוחה, עדכנית ומסוגננת שהיא אידיאלית לטיולים משפחתיים.

החלל הפנימי מייצג שיפור באיכות ובעיצוב, עם תא נוסעים עתידני. החדשנות המוצרית ניכרת בלוח המכשירים הרחב עם המסך הפנורמי, המשלב טכנולוגיות מידע עם מסך כפול ובקרות מגע.

בדגם הפרימיום, בורר ייעודי להחלפת הילוכים אלקטרונית (shift-by-wire) ממוקם בבסיס הקונסולה המרכזית, מאפשר תפעול נוח וטבעי.

 

קיה קרניבל 2021
קיה קרניבל החדש 2021 תא נהג

 

קיה קרניבל מחיר מנוע מפרט
קיה קרניבל החדש 7 מקומות

פלטפורמה ומרווח פנים

הודות לפלטפורמה חדשה ומרכב גדול יותר, הדור הרביעי של הקרניבל מציע מרחב גדול במיוחד לנוסעים. הקרניבל מציע תצורת ישיבה של שלוש שורות, עם מקום לשבעה נוסעים. הקרניבל החדש רב תכליתי ומרווח מאי פעם ומציע סידור פנימי חכם וגמיש ושפע של מקומות אחסון בתא הנוסעים.

לקיה קרניבל בסיס גלגלים ארוך יותר ב-30 מ”מ (3,090 מ”מ) לעומת הדגם היוצא, ומרכב רחב יותר (עד 1,995 מ”מ), המשפרים את השימושיות. האורך הכללי של הקרניבל החדש גדל ב-40 מ”מ ל-5,155 מ”מ, עם שלוחה אחורית ארוכה יותר ב-30 מ”מ (עד 1,130 מ”מ), המייצרת מרחב גדול יותר עבור יושבי השורה השלישית וזאת לצד מרחב המטען שהוא הטוב ביותר בקבוצה.

כאשר רק שורת המושבים הראשונה נמצאת בשימוש, הקרניבל מציע את נפח המטען הטוב ביותר בקבוצה, המגיע עד ל-2,905 ליטר (VDA). יתרה מכך, גם כאשר כל שלוש שורות המושבים נמצאות בשימוש ואינן מקופלות, הקרניבל מציע 627 ליטר זמינים לשימוש מאחורי שורת המושבים השלישית (עד קצה גובה גב המושב). סף ההעמסה של תא המטען נמוך ב-26 מ”מ מקודמו, ועומד על 640 מ”מ, וכך מקל עוד יותר על העמסה.

דלת עורפית חשמלית ודלתות הזזה צדיות אחוריות חשמליות וחכמות מקלות גם הן על הגישה לתא המטען ולתא הנוסעים.

 

קיה קרניבל חוות דעת המלצה
קיה קרניבל מולטימדיה

 

קישוריות וטכנולוגיה

בלב מאפייני הקישוריות של הרכב נמצאת התצוגה הדיגיטלית הכפולה בעלת הטכנולוגיה המתקדמת, הכוללת לוח מחוונים דיגיטלי – והמתקדם ביותר של קיה – בגודל 12.3 אינץ’ ואת צג המגע בגודל 12.3 אינץ’ של מערכת המידע, הבידור והניווט תחת מעטה אחוד. התצוגה כפולת המסכים יוצרת חווית משתמש פנורמית של מסך רחב, כשתפקודי מידע ובידור רבים נשלטים באמצעות לחצנים רגישים למגע הממוקמים מסביב למסך. לוח בקרה דומה ממוקם נמוך יותר בקונסולה המרכזית לתפעול מערכת בקרת האקלים.

המערכת מציעה תצוגה ברורה וחדה, ותמיכה Android Auto™ ו-Apple CarPlay™ עם זיהוי קולי, ניווט WAZE, רדיו אינטרנטי ועוד.

טכנולוגיות נוספות מיועדות להפוך את הקרנבל לשימושי עוד יותר וכוללות פתיחה וסגירה חכמה בלחיצת כפתור של דלתות ההזזה האחוריות והדלת העורפית החשמליות. ניתן גם לפתוח את דלתות ההזזה האחוריות החכמות והדלת העורפית באופן אוטומטי כאשר מחזיקים את המפתח החכם בקרבתן למשך שלוש שניות.

 

קיה קרניבל סקירה
מנוע דיזל או בנזין. קיה קרניבל החדש

 

ביצועים

לקיה קרניבל החדש חטיבות הינע Smartsteam עדכניות, בכדי לשפר את החיסכון והביצועים.

הקרניבל החדש זמין עם מנוע בנזין 6V בנפח 3.5 ל’ או מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ל’ חדישים.

מנוע דיזל Smartstream החדש בנפח 2.2 ל’ הוא אחד ממנועי הדיזל הנקיים ביותר שקיה ייצרה אי פעם. המנוע החדש, המייצר 202 כ”ס ומציע מומנט של 45 קג”מ בטווח רחב של מהירויות מנוע, מחליף את בלוק יציקת הברזל של קודמו בבלוק אלומיניום שחוסך 20 ק”ג במשקל. יתר על כן, הוא כולל מגוון אמצעים שמפחיתים את החיכוך, מסייעים בקירור, משפרים את היעילות ומפחיתים את פליטות המזהמים. אמצעים אלה כוללים מזרקים חדשים בלחץ גבוה, גלי איזון חדשים, מערכת לניהול תרמי ומחזור קטליטי סלקטיבי (SCR) לוויסות פליטות המזהמים.

ניתן לקבל גם מנוע בנזין V6 בנפח 3.5 ליטר, המפיק 272 כ”ס ו-33.8 קג”מ הכולל מערכת ניהול תרמי משולבת חדשה.

שני המנועים משודכים כסטנדרט לתיבות הילוכים אוטומטיות בעלות שמונה הילוכים, המציעות נסיעה חלקה ונעימה התואמת את האופי הנינוח של הרכב.

 

קיה קרניבל החדש

 

התנהגות כביש

הקרניבל החדש שומר על אופי נהיגה זהה לקודמיו, שמתעדף נוחות וביטחון מעל לכל. פיתוח הדגם החדש התמקד בהענקת נסיעה רגועה, נוחה ובטוחה, עם התנהגות כביש יציבה בכל התנאים.

מערכת המתלים החדשה והעצמאית לגמרי ומגוון אמצעים לצמצום רעש, רעידות ונוקשות (NVH) מתוכננים לספק התנהגות כביש מעניקת ביטחון ורגועה, עם יציבות ונוחות מרביות לנוסעים.

מערכת המתלים שודרגה באופן משמעותי לעומת הדור השלישי של הקרניבל. מלפנים, השתמשו מהנדסי קיה בקורת רוחב וגיאומטריה חדשים, לחלוקה טובה יותר של העומסים הרוחביים הפועלים על המתלה הקדמי בפנייה, לייצוב התנהגות הכביש. המרכב מותקן גם על החלק האחורי של הקורה הרוחבית באמצעות תותבים הידראוליים חדשים, כשהנוזל בתוך תותבי הגומי מפחית את רמת רעידות המתלים והמנוע המועברת למרכב. תותבים אלה מפחיתים גם את ההשפעה של פגיעות חזקות במתלה הקדמי, ומשפרים את נוחות הנסיעה גם על פני משטחים משובשים.

המתלה האחורי שונה גם הוא, עם זרועות מתלים תחתונות ארוכות יותר ומערך קפיצים שונה שמנהל בצורה טובה יותר שינויים בתוואי הדרך. במקביל, הזווית של בולמי הזעזועים האחוריים כווננה כדי לספוג זעזועים מהכביש בצורה טובה יותר.

הגה כוח חשמלי חדש המותקן על מוט ההיגוי מחליף את מערכת הגה הכוח ההידראולי של הדגם היוצא, וכתוצאה מכך מתקבלת תגובה ישירה מעט יותר לפקודות ההיגוי, עם יחס היגוי מהיר יותר ב-5.6%. המערכת החדשה מאפשרת גם רבות מטכנולוגיות הסיוע לנהג החדשות של הקרניבל, המשתמשות במנוע הגה כוח החשמלי .

לקיה קרניבל נסיעה מעודנת הודות למגוון מאפייני NVH חדשים העולים על אלה שרבים ממתחריו העיקריים מציעים. מגוון מקיף של אמצעי השקטת ובידוד רעשים מבטיחים שהדגם החדש הוא אחד מכלי הרכב השקטים והמעודנים ביותר על הכביש. אמצעים אלה כוללים חומרי בידוד חדשים סביב כל ארבעת קשתות הגלגלים, כיסוי תחתון מלא להפחתת רעשי רוח וכביש ובידוד צפוף בין תא המנוע לתא הנוסעים. כניסת האוויר עוצבה מחדש כדי להפחית את רעשי המנוע במהירויות גבוהות, וקורות רוחב חדשות ברצפת תא הנוסעים מפחיתות את העברת הרעש והרעידות דרך המרכב.

 

קיה קרניבל בטיחות מידות
מערכות בטיחות מתקדמות. קיה קרניבל

 

בטיחות 

טכנולוגיות בטיחות אקטיבית ומערכות סיוע מתקדמות לנהג (ADAS) לשמירה על המשפחה בכל נסיעה

הקרניבל החדש מכיל מגוון מערכות בטיחות פסיבית ואקטיבית ומערכות סיוע מתקדמות לנהג, המגנות על הנהג והנוסעים בכל נסיעה. מערכות הסיוע המתקדמות לנהג (ADAS) של קיה מסייעות להפחית רבים מהסיכונים הקשורים לנהיגה והופכות את הקרניבל לבטיחותי ולמשרה ביטחון בנהיגה.

מגוון מערכות ה-ADAS בקרניבל החדש הוא אחד המקיפים ביותר שניתן למצוא כיום במכונית חדשה. הטכנולוגיות הזמינות כוללות סיוע למניעת התנגשות קדמית (FCA) עם זיהוי מכוניות, הולכי רגל ורוכבי אופניים; סיוע לשמירה על נתיב (LKA); סיוע למניעת התנגשות בשטח מת (BCA); התראת תשומת לב של הנהג (DAW); צג לצפייה בשטחים מתים (BVM)*, סיוע באלומה גבוהה (HBA); בקרת שיוט חכמה (SCC), סיוע לשמירה ומעקב בתוך הנתיב (LFA) וצג מבט היקפי (SVM)*.

 

*ברמת אבזור Premium

סיוע ליציאה בטוחה (Safe Exit Assist) הוא תוסף חשוב למערך טכנולוגיות הבטיחות של הדור הרביעי של הקרניבל. מערכת SEA מונעת פתיחה של דלתות ההזזה האחוריות – ויציאה של נוסעים צעירים מהרכב – בעת זיהוי רכב המתקרב מאחור, מאחד הצדדים.

בנוסף, הקרניבל מצויד בצג מבט לאחור (RVM), סיוע במניעת התנגשות עם רכב חוצה מאחור (RCCA) והתראת מרחק חניה מלפנים ומאחור (PDW).

מערכת RCCA מסייעת במניעת התנגשויות עם כלי רכב שחוצים מאחור מצד שמאל וצד ימין של הקרניבל תוך כדי נסיעה לאחור. היא מסייעת לנהג על ידי בלימת הרכב באופן אוטומטי אם היא מזהה רכב שחוצה מאחוריו.

קיה קרניבל החדש מצויד במערכת הבלימה למניעת ריבוי התנגשויות (Multi-Collision Brake System) החדשנית של קיה, המסייעת לרכב להפחית את חומרת ההתנגשויות המשניות. מערכת זו מפעילה באופן אוטומטי את בלמי רכב לאחר שכריות האוויר נפתחו בעקבות התנגשות ראשונית, וכך מגנה על יושבי הרכב מפני פגיעות חזיתיות או צדיות משניות.

קיה קרניבל מצויד בשבע כריות אוויר, וכן מערך של מערכות בטיחות אלקטרוניות לרכב. כל הדגמים מצוידים כסטנדרט במערכות ניהול יציבות הרכב (VSM) ובקרת היציבות האלקטרונית של קיה, המסייעות לנהגים לשמור על שליטה בעת בלימה ופנייה.

המרכב מיוצר מרמות שונות של פלדה בעלת חוזק גבוה, המשפרת את קשיחות הפיתול תוך שמירה על משקל נמוך של המרכב. מבנה המרכב של הדגם החדש כולל עמודים מחוזקים, ומכיל שיעור גבוה יותר של פלדה מתקדמת בעלת חוזק גבוה ופלדה בכבישה חמה מאשר קודמו, דבר שמשפר את קשיחות הפיתול ומוסיף חוזק. המרכב הקשיח יותר מפחית את הרעידות המגיעות מהכביש ומשפר את בטיחות הנוסעים במקרה של התנגשות.

 

מחירים:

קיה קרניבל בנזין 3.5 ל’ EX – 249,900 ₪
קיה קרניבל טורבו דיזל 2.2 ל’ EX – 259,900 ₪
קיה קרניבל בנזין 3.5 ל’ Premium – 269,900 ₪
קיה קרניבל טורבו דיזל 2.2 ל’ Premium – 279,900 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *