ריינג’ רובר איווק ולנד רובר דיסקברי ספורט מתיחת פנים 2024

 

ריינג' רובר איווק 2024
ריינג’ רובר איווק 2024 מתיחת פנים

 

ריינג’ רובר איווק ולנד רובר דיסקברי ספורט במתיחת פנים 2024 וגרסת כניסה אטרקטיבית במיוחד לרכב השטח לנד רובר דיפנדר. בין התאריכים 16-21.6 יחול שבוע מכירות בכל אולמות התצוגה, במסגרתו יוצג האיווק החדש ויוצעו מחירים מיוחדים, תנאי מימון ועסקאות טרייד אין 

 

 

הקרוסאובר הקומפקטי ריינג’ רובר איווק 2024 מתיחת פנים  

לאחר מספר שנים, זוכה הדגם האורבני למתיחת פנים ויישור קו עם משפחת הריינג׳ רובר. הגריל הקדמי של האיווק התעדכן וביחד עם עיצוב חיצוני עם קו מותניים עולה ושילוב של  קו חלונות עולה במושב האחורי, יוצר עיצוב ייחודי של “גג צף” פנורמי ותא נוסעים מואר. פילוסופיית העיצוב המינימליסטי והנקי בהתאם לאסטרטגיית Modern Luxury של היצרן, מורגשת גם בעיצוב הפנימי, החל מידית העברת ההילוכים שעוצבה מחדש ומסך מגע ענק ומקומר בגודל “11.4 שמחליף את 2 המסכים שהיו עד כה. 

גם מערכת המולטימדיה ומראה הקונסולה התחדשו: מערכת המולטימדיה בטכנולוגיית Pivi Pro בשילוב עיצוב הקונסולה המרכזית מציעות חוויה נקייה, חלקה ודיגיטלית, ללא כפתורים ומאפשרות שליטה על בקרת האקלים, כוונון המושבים הקדמיים ל-12 מצבים במושב הנהג ו-10 מצבים לנוסע במושב הקדמי, שליטה על השמע באמצעות סרגל בקרה קבוע על המסך ואפשרויות אחסון ומשטח טעינה אלחוטי לטלפון. 

 

ריינג' רובר חדש
מערכת המולטימדיה ומראה הקונסולה התחדשו. איווק 2024

 

מערכת השליטה המתקדמת פותחה ונבחנה על מנת לצמצם את הסחת הדעת וזמן האינטראקציה הנדרש מהנהג לביצוע פעולות שכיחות, כאשר כ-80% מהפעולות ניתנות לביצוע תוך 2 לחיצות בלבד על מסך המגע. הריינג׳ רובר איווק מצוידת במערכת מצלמות מהמתקדמות בסגמנט, המאפשרות מבט של 360° עם הדמיות מנקודות מבט שונות. 

מערכות הבטיחות כוללות: מערכת סיוע לבלימה אוטומטית בחירום, בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, התראה אקטיבית על כלי רכב ב”שטח מת”, מערכת סיוע לחנייה קדמית ואחורית, בקרת תנועה חוצה מאחור ובקרת התנגשות מאחור. 

מערכות סיוע לנהיגה: בקרת שיוט אדפטיבית ובקרת תנועה בשטח Terrain Response 2

קולקציית הצבעים החיצונית עודכנה וכוללת מגוון רחב ונוסף של צבעים, ביניהם: Arroios Grey ו-  Tribeca Blueוכן חבילות עיצוב הכוללות גג בצבע שחור או ברונזה, המאפשרות ייחודיות והבעה עצמית. 

חבילת Black Edition הכוללת: גג בצבע שחור, חישוקים בגודל “20 בצבע שחור מבריק, תאורת אווירה ניתנת להתאמה אישית ושליטה על הטמפרטורה מהמושבים האחוריים ועוד

חבילת Bronze Edition הכוללת: גג בצבע Corinthian Bronze, חישוקים בגודל “20 בשילוב צבעים אפור כהה ושחור, תאורת אווירה ניתנת להתאמה אישית ושליטה על הטמפרטורה מהמושבים האחוריים ועוד 

מחיר: 389,100 ש”ח

 

לנד רובר דיפנדר 2022
לנד רובר דיפנדר 110

 

גרסת כניסה אטרקטיבית לרכב השטח הקשוח בעולם 

 

דגם השטח הטוב בעולם, לנד רובר דיפנדר 110 מתחדש בגרסת כניסה חדשה, בעלת 5 מקומות ישיבה הכוללת שמשות כהות, חבילת OFF-ROAD: נעילת דיפרנציאל, מסילות גג, צמיגי All-Terrain, חיישן צליחת מים עד 900 מ”מ, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי וחימום, הגה וידית הילוכים בציפוי דמוי עור, תאורה ראשית מסוג LED, חישוקי ״19, ריפוד Resist, בקרת אקלים דו אזורית, מסך שליטה ובקרה בגודל של 11.4״, משטח טעינה אלחוטי, לוח שעונים אינטראקטיבי ומערכת מצלמות 360 3D.

מחיר: 540,300 ש״ח 

 

לנד רובר דיפנדר 8 מקומות
לנד רובר דיפנדר 130

 

בנוסף, מעתה תוצע רמת גימור חדשה בגרסת ה-110 הכולל 7 מקומות ישיבה וה-130 בעל 8 מקומות ישיבה. רמת גימור SE X-Dynamic הכוללת: מושבים קדמיים בכוונון חצי חשמלי ל-12 מצבים עם פונקציית קירור וחימום, פנסי ערפל, גג חיצוני בצבע שחור, חישוקים בגודל “19 או “20, בהתאם להעדפת הלקוח, תקרת רכב בצבע שחור, תאורת אווירה הניתנת להתאמה אישית, מערכת שמע מסוג Meridian, מראה חכמה מבוססת מצלמה ועוד. 

מחיר:

  • דיפנדר 110- 729,500 ₪ רמת גימור D250 X-DYNAMIC SE
  • דיפנדר 130 – 766,000 ₪ רמת גימור D250 X-DYNAMIC SE

 

 

 דיסקברי ספורט מחיר
לנד רובר דיסקברי ספורט

 

מתיחת פנים ללנד רובר דיסקברי ספורט – דיסקברי 5 חזר למלאי 

לנד רובר דיסקברי ספורט מתחדש אף הוא במתיחת פנים הכוללת עיצוב פנים מינימליסטי ונקי, עם מסך מגע מקומר בגודל 11.4״ לשליטה דיגיטלית במערכות הרכב והשמע ללא כפתורים בטכנולוגיית Pivi Pro  בהתאם לאסטרטגיית Modern Luxury של היצרן.

דגם הדיסקברי ספורט מוצע עם מנוע דיזל 2.0 ליטרים ו-200 כ”ס ברמת גימור Dynamic SE הכוללת: 7 מקומות ישיבה, גג פנורמי קבוע, שמשות אחוריות כהות, גג בצבע שחור, תא מטען בפתיחה חשמלית, חישוקים בגודל “19, מושבים בריפוד עור משולב, עם כוונון חשמלי, לוח מחוונים אינטראקטיבי, מערכת שמע Meridian, בקרת אקלים דו-אזורית עם פתחי מיזוג לשורת המושבים השנייה והשלישית, משטח טעינה אלחוטי וריפוד גג בצבע שחור. 

מחיר: 472,700 ₪ 

 

לנד רובר 7 מקומות
לנד רובר דיסקברי ספורט 7 מקומות

 

לנד רובר דיסקברי 5 הדגם הפופולרי, 7 נוסעים, חוזר עכשיו בזמינות מיידית.

לדיסקברי יכולות שטח גבוהות, הכוללות, מערכת מתלי אוויר המאפשרת התאמה מיטבית של גובה הרכב לתנאי השטח, באמצעות לחיצה על כפתור או באמצעות מערכת Terrain Response 2, המתאימה אוטומטית את גובה המתלים ביחד עם שאר המערכות לסוגי שטח שונים. בעת שינוי בתנאי הנסיעה, Terrain Response 2 מנהלת את הגדרות תיבת העברה, המתלים ובקרת המשיכה לעבירות מקסימלית כמעט בכל תנאי. 

לנד רובר דיסקברי 5 מוצע במנוע דיזל 3.0 ל’ 250 כ”ס ברמת גימור Dynamic SE הכוללת: חישוקים בגודל “20 עם צמיגי All-Terrain, גג פנורמי קדמי נפתח וגג פנורמי קבוע מאחור, שמשות אחוריות כהות, תאורה ראשית מסוג LED עם תאורת יום בחתימה ייחודית, דלת תא מטען בפתיחה חשמלית.  פנים הרכב כולל ריפוד עור, מושבים קדמיים מתחממים ומתכווננים חשמלית ל-18 מצבים עם זיכרון למושב הנהג. שורת המושבים השנייה מתקפלת חשמלית.

בקרת אקלים דו אזורית, מערכת מולטימדיה בטכנולוגיית Pivi Pro עם מסך מגע בגודל 11.4 אינץ’. לוח מחוונים דיגיטלי ומערכת מצלמות היקפיות עם הדמיית 3D, מערכת שמע מסוג Meridian, משטח טעינה אלחוטי ופתחי מיזוג לשורת המושבים השנייה והשלישית.

מחיר 711,000 ₪ 

 

לנד רובר 2024
שפת עיצוב חדשה לכל תאי הנהג. לנד רובר

 

נדב טל, סמנכ״ל המכירות של חברת המזרח לשיווק מכונית, יבואנית לנד רובר מסר: ״אנו שמחים לעדכן את לקוחותינו על שורה של חידושים מרעננים- ה-SUV העירוני והאלגנטי, האיווק התחדש במראה מעודכן, טכנולוגיה מתקדמת וחבילות אבזור ייחודיות באספקה מיידית, הדיסקברי ספורט התעדכן אף הוא ומגיע עם מנוע חדש ועוצמתי ובנוסף, חידשנו מלאים לדגם הדיסקברי 5 שנמצא בזמינות מיידית. משפחת הדיפנדר התחדשה אף היא בגרסת 5 מושבים שתאפשר לקהלים נוספים חובבי שטח להתחדש ברכב המושלם להרפתקאות שטח.

החידושים במוצר הן המשך ישיר למומנטום החיובי שאנו חווים בחודשים האחרונים. אנו חווים ביקושים גבוהים מאוד ובניגוד גמור לשוק, מרבית הדגמים שומרים על המחיר שלהם כמשומש ובחלקם המחיר אף עולה. דיפנדר משומשת שנת 2023 נמכרת בעליית מחיר של כ-20 אלף ש״ח ועם רשימת המתנה מתארכת״.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *