רנו LIVE – רנו משיקה אולם תצוגה “חי”

 רנו משיקה לראשונה בישראל אולם תצוגה ב-LIVE: רנו live showroom

הודעה רשמית
תמונות – יח”צ

“רנו live showroom” – קונספט חדשני וייחודי באמצעותו יוכלו הלקוחות להתרשם מרכבי רנו מבלי להגיע לאולם התצוגה. הקונספט נותן מענה לצרכים של הלקוח החדש: שירות אישי מכל מקום, בזמן שנוח לו, מכל מכשיר (מחשב, טלפון נייד…) ובלחיצת כפתור פשוטה .

באמצעות מערכת חדשנית ובינלאומית המושקת לראשונה בישראל ויחד עם נציגי מכירות “אמיתיים” שהוכשרו במיוחד עבור אולם תצוגה ב- LIVE של רנו, הלקוחות יוכלו ליהנות מהשירות בכל מקום שבו הם נמצאים, ובכל אמצעי שיבחרו.

באמצעות 13 מצלמות המרושתות באולם + מצלמה אישית אצל איש המכירות, יוכל הלקוח לבחור את הזווית שבה הוא רוצה לראות את הרכב, להחליף בין הזויות עפ”י בקשתו, להתרשם מהרכב גם חיצונית וגם פנימית, לקבל הסבר מקיף ואישי על הדברים שמעניינים אותו ברכב, להזמין נסיעת מבחן וגם לבצע הזמנה מידית במקום.

בתקופה הקרובה ישמש אולם ה Renault Live showroom כאולם ייעודי למכירת רנו טווינגו. בהמשך יוכנסו רכבים אחרים, יושקו דגמים חדשים ויתמכו באירוע מכירות של דגמי רנו.

החוויה תאפשר ללקוחות להתרשם בצורה המיטבית מהרכב, מבלי לצאת הבית. מדובר בטכנולוגיה שמטרתה לתת את פתרון המתאים ללקוחות של היום: קצרים בזמן בד”כ, ומחוברים לאמצעים דיגיטליים בכל רגע נתון.
לינק לאולם: https://renaultlive.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *