C2A Security הישראלית תוביל פרויקט בינלאומי לבדיקות אבטחה לרכב

 

 C2A Security
מתוך אתר החברה C2A Security

 

 

החברה הישראלית C2A Security יחד עם Marelli נבחרו ע”י NTT Data להובלת הפרויקט הראשון של המרכז העולמי החדש לבדיקות אבטחה לרכב. שיתוף הפעולה של C2A Security עם Marelli ישפיע על המרכז שמטרתו לבצע בדיקות אבטחה על מכוניות מחוברות תוך הטמעת תהליכי DevSecOps ייעודיים לתעשיית הרכב. הפתרון המשותף יוצג באירוע של NTT ישראל לקראת כנס סייברטק

 

C2A Security, חברה ישראלית המפתחת את פלטפורמת ה-DevSecOps הראשונה ליצרניות רכב, נבחרה יחד עם חברת Marelli האיטלקית, שמפתחת ומייצרת רכיבים לתעשיית הרכב, על ידי NTT Data Corporation, שחקן בין לאומי יפני בתחום שירותי ה-IT, כפרויקט הראשון של מרכז העולמי החדש לבדיקות אבטחה בתחום הרכב. החיבור עם NTT Data  נעשה על ידי NTT Innovation Laboratory Israel (NTT Israel), חברת בת של NTT עולמית, הפועלת לשילוב טכנולוגיות ישראליות בשירותים ובמוצרים המפותחים על ידי NTT, כמו גם לאיתור מוצרים וטכנולוגיות שניתן להפיץ ולשווק ללקוחות NTT ברחבי העולם, וכן שיתופי פעולה עסקיים והזדמנויות השקעה עם ובחברות ישראליות.

 

המרכז, שהושק באיטליה, יספק מבחני אבטחה על מכוניות מחוברות כדי לאבטח ולהגן על המערכות של כלי רכב מסוג זה מפני התקפות סייבר עבור לקוחות בכל המדינות בהן פועלת הקבוצה (מעל 50 מדינות ברחבי העולם).

“אנחנו רוצים ליישם את המומחיות שלנו באבטחת מידע למגזר המכוניות המחוברות”, אמר מרקו גארלי, ראש תחום הרכב ב-NTT DATA איטליה. “הודות למרכז בדיקות אבטחת הרכב העולמי שלנו, NTT DATA יהווה נקודת התייחסות בינלאומית להגנה על מכוניות מחוברות מפני התקפות סייבר ולהבטיח את בטיחות הנהגים.”

בהתאם לתקנות האירופיות החדשות של אבטחת כלי רכב, המרכז העולמי החדש לבדיקות יציע פתרונות חדשניים להגנה על כלי רכב מחוברים מפני התקפות סייבר. עם C2A Security וMarelli – כפרויקט המוביל שלהם, המרכז החדש של NTT DATA יוכל להגיב לאיומי הסייבר המשתנים, הקיימים בעולם כיום ויהיו בעתיד.  

הפתרון שנבדק באמצעות מוצר הדגל EVSec Platform של C2A Security כולל יצירה אוטומטית של “מערכת בדיקות Fuzz Testing”, טכנולוגיה שמטרתה לחשוף באגים ופגיעויות בתוכנת ECU לרכב. הפרויקט שבוצע עם C2A Security ו-Marelli מכסה גם זיהוי חריג בתקשורת בין ECUs והוא חדשני במיוחד מכיוון שאלגוריתמי בינה מלאכותית יכולים לזהות כל התקפות שמתנהלות ולשלוח התראות למרכז בקרה (Vehicle Security Operation Center) שיכול להתערב מיידית.

“שיתוף הפעולה הייחודי הזה הוא הזדמנות משמעותית עבור C2A Security ליצור אינטראקציה עם מגוון רחב של לקוחות ברחבי העולם אשר סומכים על המוניטין של NTT DATA”, אמר רועי פרידמן, מנכ”ל C2A Security. “NTT DATA הוא שותף חזק שסומך על הגישה ההוליסטית שלנו להגנה על כלי רכב מחוברים כפתרון הנכון למרכז הבדיקות העולמי החדש שלהם. אנו שמחים להציע ללקוחות NTT כלי אימות חלק ואוטומטי ברמת המערכת על מנת למצוא מבעוד מועד באגים ופגיעויות קריטיות”

C2A Security מסנכרנת שחקני מפתח בתעשיית הרכב עם תקנות בטיחות נוכחיות ועתידיות, ומשלבת טכנולוגיית פיזור ואימות חכמה בתהליך פיתוח הרכב, הכולל מספר שלבים של בדיקה ושילוב של תהליך האימות בתהליך פיתוח תוכנה יעיל.

“מעבדת החדשנות של NTT ישראל הוקמה במטרה לקדם ולמצוא סטארטאפים ישראלים לשיתופי פעולה והשקעות. אומרת נועה אשר, מנכ”לית מעבדת החדשנות של NTT ישראל. “הפרויקט הזה הוא הזדמנות יוצאת דופן עבור NTT Data להכיר את האקו-סיסטם הישראלי ואת היכולות הטכנולוגיות שקיימות בארץ, כמו גם למצוא שיתופי פעולה נוספים עם סטארטאפים ישראלים”.

 

אודות NTT DATA

NTT DATA Italia היא חלק מ- NTT DATA היפנית, אחת השחקניות המובילים בעולם בייעוץ ושירותי IT. דיגיטל, ייעוץ, אבטחת סייבר ושילוב מערכות הם רק חלק מקווי העסקים העיקריים. המשימה שלנו היא ליצור ערך עבור הלקוחות שלנו באמצעות חדשנות. ל-NTT DATA נוכחות גלובלית ביותר מ-50 מדינות, יותר מ-139,000 אנשי מקצוע ורשת בינלאומית של מרכזי מחקר ופיתוח בטוקיו, פאלו אלטו וקוסנזה. NTT DATA נוכחת באיטליה עם יותר מ-5,000 עובדים במילאנו, רומא, טורינו, גנואה, טרוויזו, פיזה, נאפולי, קוסנזה, בארי וסלרנו.

 

אודות NTT ישראל

מעבדת החדשנות של NTT בישראל היא חלק מ-NTT  (חברת הטלקום היפנית הפועלת ביותר מ-80 שווקים ברחבי העולם ונחשבת לאחת מחמש חברות ה-IT המובילות בעולם) לשילוב טכנולוגיות ישראליות בשירותים ובמוצרים שפותחה על ידי NTT, כמו גם לזהות מוצרים וטכנולוגיות שניתן להפיץ ולשווק ללקוחות NTT ברחבי העולם. מעבדת החדשנות מנוהלת על ידי נועה אשר, תוך התמקדות בתחומי אבטחת סייבר, בריאות דיגיטלית, בינה מלאכותית ורובוטיקה.

 

אודות C2A Security

חברת C2A Security מספקת פתרונות הגנת סייבר אוטומטיים כדי לאפשר את מהפכת הרכב המחובר, האוטונומי והחשמלי. מוצר הדגל של החברה, EVSec, הוא פלטפורמת DevSecOps המסייעת לחברות הרכב להישאר תחרותיות ולספק יותר ערך עסקי ללקוחות בעידן של רכבים מבוססי תוכנה, באמצעות תמיכה במחזור החיים של פיתוח התוכנה – מהפיתוח ועד לאופרציה ובחזרה. השימוש ב-EVSec מאפשר ללקוחות להשיג הגנת סייבר יעילה, לנהל תוכנה בהיקף נרחב, ולהתגבר על המחסור באנשי סייבר מקצועיים, תוך עמידה בכל דרישות הרגולציה החדשות בתחום.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *