אורה פאנקי קאט Funky Cat ORA הרכב החשמלי במכירה מוקדמת

 

אורה פאנקי קאט מחיר
אורה פאנקי קאט

 

 

כלמוביל תשיק בקרוב את דגם ה-Funky Cat ORA, אורה פאנקי קאט, משפחתית האצ’בק חשמלית חדשה מבית Great Wall Motor ויוצאת במכירה מוקדמת

 

 

כלמוביל, יבואנית יונדאי, מיצובישי, מרצדס, ג’נסיס ואורה מתחילה במכירה מוקדמת לדגם ה – Funky Cat ORA, המשפחתית-האצ’בק החשמלית החדשה מבית Great Wall Motor. המעוניינים ברכב יוכלו להבטיח כבר עתה שריון הזמנה ואספקה מיידית, בסמוך להשקה הרשמית בחודש הבא, ובמקביל ייהנו ממחיר המחירון על רכבים אשר כבר שוחררו ממכס ולא יכללו את עליית המס אשר נכנסה לתוקפה בתחילת שנת 2023.

Great Wall Motor הינה יצרנית רכב בינלאומית מהגדולות בסין, אשר מפתחת ומייצרת רכבים על בסיס פלטפורמה חשמלית מהמתקדמות בעולם. דגם ה- Funky Cat ORA החשמלי ישווק בישראל עם שני טווחי נסיעה: עד 310 ק”מ ועד 420 ק”מ WLTP. הדגם משלב איכות חומרים גבוהה במיוחד ומערכות בטיחות מתקדמות. ל- Funky Cat מראה אייקוני, חדשני ועיצוב ייחודי. 

במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה ה-ORA Funky Cat ב- 5 כוכבים ובמקום הראשון בשנת 2022 בקטגוריית מכוניות משפחתיות קומפקטיות כשהיא מתעלה על מספר רב של מותגים ותיקים ומוכרים. אורה Funky Cat השיגה את הציונים הכוללים הגבוהים ביותר במחני הבטיחות/ריסוק, בהתבסס על תוצאותיה עבור טכנולוגיות הגנה על מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנה על “משתמשים פגיעים” ואבזור בטיחות.

 

Funky Cat ORA
Funky Cat ORA רכב חשמלי חדש

 

 

עיצובו המיוחד של הרכב הוא אחד מסממניו הבולטים אשר מביא מראה חדש ושונה לנוף הרכבים בישראל. הפלטפורמה החשמלית הבלעדית של ה- ORA מאמצת שפת עיצוב ייחודית המאפשרת לייצר רכב עם מרחב פנימי גדול במיוחד עבור הנוסעים, עם בסיס גלגלים ארוך (המאפיין דגמים משפחתיים חשמליים) וכל זאת במראה שנותן תחושה של רכב קומפקטי.

 

מידות

 

בסיס הגלגלים של ה-Funky Cat ORA אשר עומד על 2650 מ”מ, ארוך יותר מרוב המתחרות (לדוגמא ארוך ב- 1 ס”מ מגולף ומרכבים נוספים כגון קורולה האצ’בק ועוד) גובה ה- Funky Cat 1605 מ”מ והיא גבוהה מרוב המתחרות (כולל ג’ילי, קיה נירו, גולף, קורולה האצ’בק ועוד)  ומשלבת מרחב פנימי גדול המתאים גם למשפחות וכולל יכולות וטכנולוגיות ייחודיות רבות כגון שליטה קולית, זיהוי פנים ושימוש באפליקציה (בעתיד) לפעולות ברכב.

סביבת הנהג המעוצבת תשלב מסך כפול בגודל 20.5” המשמש בחלקו הימני כמסך בידור, ושליטה על מערכות הרכב השונות ובחלקו השמאלי כלוח מחוונים (דיגיטלי) לנהג. 

 

לינק למכירה המוקדמת 

900 המזמינים הראשונים ייהנו מאפשרות שריון הרכב במחירים של טרום עליית המס.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *