אורה פאנקי קט (חשמלי) בגרסה חדשה 420PRO (420 קמ) ב-146,900₪ 

 

אורה פאנקי
עד 420 ק”מ. אורה פאנקי קט מכונית קומפקטית חשמלית. צילום: רונן טופלברג

 

גרסה חדשה אורה פאנקי קט PRO 420 חשמלי מלא עם טווח של 420 ק”מ במחיר 146,900 ₪ 

 

היצע גרסאות הדגם החשמלי אורה פאנקי קט מתרחב, עם השקת גרסה חדשה – 420 PRO במחיר 146,900 ₪. לגרסה החדשה טווח מוצהר עד 420 ק”מ WLTP, וזו מצטרפת לשאר גרסאות ה- Funky Cat ORA הנמכרות בישראל החל מ-137,900 ₪.

למנוע החשמלי הספק של 171 כ”ס, 25 קג”מ מומנט. האצה מהמקום אורכת 8.2 שניות, והמהירות המרבית עד 160 קמ”ש. קיבולת הסוללה 63.13 kwh, שמאפשרת 400-420 ק”מ נסיעה. מערכת הבלימה הרגנרטיבית מאפשרת שלושה מצבי רגנרציה (המופעלים באמצעות התפריט של מסך המגע ברכב), LIGHT, NORMAL ו-STRONG.

טעינה: את הסוללה נטען לטעון בטעינת AC ביתית (11 kw) מ-0% ל-100% טווח הזמנים הוא כ-6.5 שעות, בטעינה בעמדות מהירות (20-80 kw) מ-20% ל- 80% טווח זמני הטעינה כ-46 דקות. מ-0% ל-80% טווח זמני הטעינה הוא כ-55 דקות ומ- 10% ל-80% טווח זמני הטעינה הוא כ-50 דקות.

אורה Funky Cat מגיעה עם 5 מצבי נהיגה ומשלבת טכנולוגיות מתקדמות כגון: הנעה חכמה המתאפשרת בשילוב של לחיצה על הבלם וחגירת חגורה, מערכות בטיחות מתקדמות מאוד, שליטה מרחוק באמצעות אפליקציה במערכות כמו הפעלת מיזוג ופתיחה ונעילת דלתות, יכולת תזמון מראש של מועד הטענת הרכב בעמדה הביתית ועוד. איכות חומרים גבוהה המבוססת על חומרים ידידותיים לסביבה, זיהוי קולי לביצוע פעולות ברכב כגון פתיחת חלון, הפעלת מוזיקה ושליטה קולית על טמפרטורת המזגן ותכונות מתקדמות נוספות המאפיינות בדרך כלל רכבי יוקרה.

 

אורה פאנקי קט 2023
תא נהג. אורה פאנקי קט

 

פנים הרכב מעוצב בחיפוי עור אקולוגי צבעוני ונעים והמושבים תומכים ונוחים. הפלטפורמה החשמלית הבלעדית של ה-ORA מאמצת את שפת העיצוב של הרכב עם בסיס גלגלים ארוך למרחב פנימי גדול עבור הנוסעים. 

השליטה הקולית ב-ORA Funky Cat פועלת בצורה קלה ואינטואיטיבית בשפה האנגלית ומאפשרת ביצוע עשרות פעולות קוליות על מנת לא להוריד את הידיים מההגה.

ל-ORA Funky Cat בגרסת 420 PRO אבזור מתקדם וטכנולוגיות רבות. סביבת הנהג המעוצבת משלבת מסך כפול בגודל 20.5” המשמש בחלקו הימני כמסך בידור ושליטה על מערכות הרכב השונות ובחלקו השמאלי כלוח מחוונים דיגיטלי לנהג. בנוסף, מראות צד חשמליות עם קיפול, חימום  ומאותתים מובנים, ריפודים Vegan Leather, מצלמות 360 עם חווית מרכב שקוף, הנעה חכמה ללא מפתח, מפתח חכם, כניסה ללא מפתח, זיהוי נוכחות ילדים, נעילת דלתות אוטומטית, לחצן מצוקה אשר משדר קריאה למשטרה או למוקד כלמוביל, טעינה אלחוטית לנייד ומושב נהג חשמלי.

 

מפרט אורה פאנקי קט 2023

 

אורה פאנקי קט 2024
אורה פאנקי קט גרסה חדשה

 

מערך בטיחות:

 

 • (FCW)  התראת התנגשות מלפנים
 • AEB, AEB-P/B)) מערכת בלימה אקטיבי עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי
 • (AEB-JA) מערכת התראה אקטיבית במעבר בצומת
 • (BSD) התראת על שטח מת
 •  (TSR) זיהוי תמרורים
 • (LCA) התראה על מעבר נתיב
 • (RCTA+RCTB)  מערכת  אקטיבית להתראה ובלימה  בעת תנועה חוצה מאחור
 • (RCW) התראת התנגשות מאחור
 •  (DOW) חיווי התראה על דלתות פתוחות
 • (ACC) בקרת שיוט אדפטיבית
 • (ICA)  בקרת שיוט חכמה
 • (ATC)  בקרת פניה חכמה
 • (TJA)  סייען זחילה בפקקים
 •  (IE) סייען התחמקות חכם מערכת להתחמקות ממכשולים בכביש
 • (LKA)  מערכת ל שמירה על נתיב
 • (ELK) סייען שמירה שמירה על נתיב בזמן חירום
 • חיישני חניה אחוריים
 • מערך מצלמות היקפיות
 • חיווי מצב עייפות נהג

 

ה-Funky Cat ORA החשמלי זכה ב-5 כוכבי ריסוק במבחני הריסוק של Euro NCAP ובמקום הראשון בשנת 2022 בקטגוריה. בנוסף זכה במקום הראשון במבחני ה-Green NCAP בשנת 2023.

לאחרונה הושקה גם אפליקציה סלולרית על מכשירי Apple ומכשירי Android בעברית ל-Funky Cat ORA אשר שולטת ברכב מרחוק ומאפשרת מגוון פעולות למשתמשים, צפייה בסטטוסים וקבלת התראות. האפליקציה מצטרפת לתמיכה מלאה ב-Apple CarPlay שכבר קיימת וב-Android Auto עם מתאם המשמש כיחידת אנדרואיד עצמאית המאפשר שימוש בניווט, שמע ועוד.

האפליקציה מאפשרת לשלוט בין היתר מרחוק בפתיחה וסגירה של הדלתות ותא המטען, שליטה בצופר ובאורות, הדלקה וכיבוי של המזגן לפני הכניסה לרכב (כולל Smart Cooling אשר בוחן את תנאי מזג האוויר הקיימים לקירור הרכב לפני כניסה) וכיבוי והדלקה של קירור וחימום המושבים. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לקבל חיוויים שונים על מצב הרכב כגון מצב הטעינה, נתוני טווח הנסיעה, כמות החשמל בסוללה, לחץ הצמיגים והתראה על שכחת ילדים ובעלי חיים ברכב.

האפליקציה מאפשרת לקבל את מיקום הרכב בזמן אמת, התראה בזמן ניסיון פתיחת דלתות הרכב כדי להתריע על אפשרות גניבה ויצירת “גדר אלקטרונית” (פוליגון) בה ניתן לקבוע קביעה של רדיוס וריטואלי או אזור סביב הרכב ודיווח על עזיבה של הרכב מרדיוס זה לניטור גניבות או לטובת שמירה על בטחון המשפחה במידה ויצאו מהתחום המוגדר (אפשר גם לבצע בקרה על כניסת הרכב לאזור שהוגדר מראש).

חבילת שירות: לקוחות ה-Funky Cat נהנים ממעטפת שירות ייחודית בקטגוריה אשר כוללת מוקד שירות ייעודי אשר יפעל 24/7, חילוץ באמצעות טעינה, שינוע לטיפולי הרכב,  זמינות מיידית לטיפול בתקלות (עוד באותו יום) ועוד.

מחיר: 146,900 ש”ח

 

אחריות:

אחריות מורחבת של 5 שנים על הרכב ו-8 שנים על הסוללה.

טיפולים כל 30,000 ק”מ או 24 חודשים.

 

אורה פאנקי קט מפרט

סקירת וידאו: אורה פאנקי קט ו-10 עובדות חשובות על הדגם

אורה פאנקי קט PRO+ טווח עד 420 קילומטרים – מבחן דרכים

BYD דולפין (מכונית חשמלית קומפקטית) סקירה וחוות דעת (כולל וידאו)

 

2 Replies to “אורה פאנקי קט (חשמלי) בגרסה חדשה 420PRO (420 קמ) ב-146,900₪ ”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *