דור ואון רפאלי הפרזנטורים של חטיבת התחבורה הזעירה Xi MOBILITY

 

 

הרפאלי’ס שחולקים אהבה גדולה לכלי תחבורה, ערכו יום צילומים ראשון במצפה רמון ורכבו על אופנועי שטח של SURRON וטרקטורוני סופה רפטור – לראשונה ברכיבה אקסטרימית

 

קבוצת קריסטלינו, הבית של המיקרו-מוביליטי בישראל, בחרה בדור ובאון רפאלי שיובילו את חטיבת התחבורה הזעירה שלה – Xi MOBILITY – כאשר במסגרת ההסכם האחים רפאלי ישתתפו באירועים המתוקשרים של הקבוצה, ירכבו וינהגו בכלי התחבורה החשמליים שהיא מייבאת בלעדית לישראל וישמשו כשגריריה במערך כולל של פרסום, שיווק, יחסי ציבור ודיגיטל.

דור ואון, האחים הצעירים לבית משפחת רפאלי, ישתפו פעולה לראשונה וייקחו את התחביב הגדול שלהם לעולמות השיווק הפרסום והתקשורת. השניים, ביניהם מפרידות עשר שנים, חולקים את אותה אהבה גדולה לכלי תחבורה – במרחב העירוני ובשטח – וכעת הם עוברים למגרש החשמלי עם Xi MOBILITY ומגוון הכלים שהיא מציעה לקהל הישראלי.

היום (ראשון) נערך יום הצילומים הראשון של האחים רפאלי עם דגמי Storm Bee ו-ULTRA BEE של SURRON וטרקטורוני סופה רפטור. תחת חום כבד ביותר, הגיעו האחים והצוות של Xi MOBILITY לצילומים שנערכו במצפה רמון. אחרי לילה לבן שהחל ב-01:00 עם יציאה מאזור תל אביב לכיוון היעד (04:00) המנועים החלו לפעול עם עלות השחר ומאז הרפאלי’ס חרשו את האזור בשלושה מסלולים, ברכיבה אקסטרימית – אישית וקבוצתית – לכיוון עין יהב.

בצוות של Xi MOBILITY ציינו לטובה את המאמץ של האחים שלמרות החום ומזג האוויר הקשוח, האבק, החול והזיעה. לאחרונה, הרחיבה קבוצת קריסטלינו את מנעד מותגי התחבורה הזעירה שלה עם מותגי קטנועים, אופנועים ורכבים חשמליים זעירים חדשים: SUPERSOCO, Doohan, Tromox, Laveng ו- Silence- כשהפנים החדשות שייצגו את הקבוצה כלפי חוץ יהיו של דור ואון רפאלי”.

 

כלים חשמליים תל אביב
אולם התצוגה בתל אביב

 

אודות

קריסטלינו למעשה יצאה במהלך ראשוני בשוק התחבורה הזעירה בישראל ומרכזת מותגי מיקרו-מוביליטי מכל רחבי העולם תחת קורת גג אחת ומתמקדת בגישה החשמלית ב-100%, כאשר חנכה לאחרונה אולם תצוגה ייעודי לכלי תחבורה דו-גלגליים וזעירים חשמליים המתפרש על שטח של 1,000 מ”ר ברחוב המסגר 18, ת”א. אולם התצוגה תוכנן ועוצב במיוחד כדי לספק חווית קנייה ייחודית ואינטראקטיבית, שירות והצגת כלל המותגים, כשההשקעה במהלך כולו מוערכת בכ-10 מיליון ש”ח.

הקבוצה משווקת כיום אופניים וקורקינטים חשמליים לצד אביזרים נלווים של החברות המובילות במשק ביניהן QUICKER ,NAMI ,TEVERUN, Rider, Magnum ועוד, כמו גם את הדור הבא של הקטנועים, האופנועים והרכבים חשמליים, כשדגמים ראשונים כבר בארץ ומוצגים למכירה לקהל הפרטי והעסקי.

דניאל אלבז, בעלי Xi MOBILITY: “קבוצת קריסטלינו גאה לצרף את דור ואון רפאלי כפנים החדשות של חטיבת התחבורה הזעירה. הקליק עם דור ואון היה מידי והחיבור איתם הוא טבעי נוכח אהבתם הגדולה לכלי תחבורה בעיר ובשטח. אנחנו מברכים אותם על כניסתם לבית של המיקרו-מוביליטי בישראל, בטוחים שביחד נגיע לגבהים חדשים ונמשיך להוביל את המהפכה החשמלית בארץ”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *