הקרוסאובר המדליק מיני קופר קאנטרימן החדש בארץ

 

מרווח ומאובזר יותר ועם אותו הקסם והייחודיות, הקאנטרימן החדש של מיני מושק בארץ, החל מ-195,000 ש”ח


מיני קופר קאנטרימן. צילום: יח”צ

דלק מוטורס משיקה את הקרוסאובר היוקרתי החדש מבית היוצר של MINI. ה- MINI Countryman החדש. הקאנטרימן הוא הדגם הגדול והרב-תכליתי ביותר של המותג מיני.

בשלב ההשקה יוצעו שני דגמי הבנזין ובעוד מספר חודשים יצטרף הדגם ההיברידי הנטען והמבטיח The MINI Countryman Cooper S E. עם מערכות בטיחות אקטיביות ואבזור עשיר כציוד תקני בכל הדגמים.

MINI Countryman החדש משווק עם מנועי טורבו-בנזין חדשים בטכנולוגיית MINI TwinPower Turbo:

MINI Cooper Countryman: מנוע בנזין 3 צילינדרים, נפח מנוע: 1,499 סמ”ק, הספק: 136 כ”ס, מומנט מרבי: 22.4 קג”מ. תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים.
MINI Cooper S Countryman: מנוע בנזין 4 צילינדרים, נפח מנוע: 1,998 סמ”ק, הספק: 192 כ”ס, מומנט מרבי: 28.5 קג”מ. תיבת הילוכים “Sport” אוטומטית בעלת 8 הילוכים.

עם אפשרות לבחירת מצבי נהיגה MINI Driving Modes. ומערכת מתלים חדשה המעניקה התנהגות כביש מדויקות וליכולת תמרון מרבית.

מערכות בטיחות ונוחות הכלולות במפרט הסטנדרטי:
חבילת Driving Assistant הכוללת –
התרעה מפני פגיעה בכלי רכב.
התרעה מפני פגיעה בהולכי רגל במהירויות עירוניות.
סיוע בבלימה אוטומטית במהירויות עירוניות.
מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עד 140 קמ”ש הכוללת שמירת מרחק, עצירה מלאה ותחילת נסיעה עצמאית.

עקבו אחר מלכת הכביש ברשתות החברתיות













מרחב פנימי גדול יותר. מיני קאנטרימן החדש

לסביבת הנהג עיצוב מיוחד, עם מבנה אופקי ברור, קווים מתוחים ומשטחים בעלי מידות נדיבות, סביבת הנהג בעלת העיצוב המיוחד מדגישה את האופי המוצק של MINI Countryman החדש. הפרופיל של פתחי האוויר (מערכת בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורים עם פתחי אוורור למושבים האחוריים). משקף את המגמה האנכית של מרכיבי העיצוב החיצוני.

כמו בכל משפחת מיני גם בסגמנט הזה מציע תא הנוסעים של ה-Countryman החדש, מגוון אפשרויות נרחב של התאמה אישית הבאים לידי ביטוי באפשרות בחירה של גימורים, קווי צבע, ריפודים ומושבים, חלקם סטנדרטיים, כך שכל אחד יוכל להתאים את ה-MINI שלו לרצונותיו.

מתגי הבקרה המודרניים, האופטימליים מבחינה ארגונומית, תורמים לאווירה האקסקלוסיבית של המכונית. ולוח המחוונים המרכזי, שהפך לסימן היכר, משולב בלוח המכשירים ומוקף בטבעת LED שמעניקה תצוגת תאורה בתגובה למצב הנהיגה.

כל אלה כלולים בחבילת MINI Excitement Package, הכוללת גם תאורת אווירה LED והקרנה של הלוגו של MINI מהמראה החיצונית בצד הנהג בעת פתיחת וסגירת הדלת.


צבע הגג ומראות הצד לבחירת הלקוח. מיני קאנטרימן בנוף מולדתה

היצע מנועים

MINI Countryman החדש משווק עם מנועי טורבו-בנזין חדשים בטכנולוגיית MINI TwinPower Turbo:

MINI Cooper Countryman: מנוע בנזין 3 צילינדרים, נפח מנוע: 1,499 סמ”ק, הספק: 136 כ”ס, מומנט מרבי: 22.4 קג”מ. תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים.
MINI Cooper S Countryman: מנוע בנזין 4 צילינדרים, נפח מנוע: 1,998 סמ”ק, הספק: 192 כ”ס, מומנט מרבי: 28.5 קג”מ. תיבת הילוכים “Sport” אוטומטית בעלת 8 הילוכים.

עם אפשרות לבחירת מצבי נהיגה MINI Driving Modes. ומערכת מתלים חדשה המעניקה התנהגות כביש מדויקות וליכולת תמרון מרבית.

בנוסף, קיימת מערכת היגוי אלקטרו-מכנית עם תפקוד Servotronic, בלמים חזקים ו בקרת יציבות דינמית DSC. חישוקי סגסוגת קלה 16 אינץ’ מגיעים כציוד סטנדרטי בדגם ה Cooper ודגם ה-Cooper S מצויד בחישוקי סגסוגת קלה 17 אינץ’. כציוד אופציונאלי קיימים חישוקי סגסוגת קלה אחרים במידות של עד 19 אינץ’.

דגם ה-Cooper S מצויד במערכת לשיפור אחיזת הגלגלים הקדמיים בשעת סיבוב (Performance Control), ובמערכת MINI Driving Modes לבחירת מצבי הנהיגה. מתג סיבובי בבסיס ידית ההילוכים או ידית בורר ההילוכים מאפשר לנהג בחירה בין שלושה מצבי כיול: MID, SPORT ו-GREEN.

עיצוב

העיצוב עדכני, האופי של MINI Countryman החדש מאופיין במרכיבי עיצוב טיפוסיים למותג, כולל המבנה הברור של שלושה חלקים של מבט הצד – שמתחלק לגג, שטחי זכוכית והחלק העיקרי של המרכב – וכן בשלוחות קצרות, קשתות גלגלים גדולות והתרחבות כלפי מטה.

קימורים מדויקים על המשטחים הנדיבים מעניקים משחק מלבב של אור וצל שמדגיש את הצורה האתלטית של המכונית. מגוון צבעי המרכב כולל את גרסאות Island Blue כחול מטאלי ו-Chestnut ברונזה , הזמינים כעת לראשונה ב-MINI.

כיאה לכל דגמי MINI ובצורה ייחודית לסגמנט, בכל הדגמים יוצעו הגג ומראות הצד בצבע לבחירת הלקוח (לבן/שחור/צבע המרכב).

פריטי עיצוב רבים המיוחדים לדגם, כגון עיצוב הגג המרשים, הפנסים האחוריים האנכיים, שבכת המקרן בעלת הצורה המשושה והפנסים הראשיים הגדולים זכו לפיתוח אבולוציוני.

מסגרות מהבהבי הפנייה הצדיים מפגינות צורת חץ חדשה. פסי הגג מאלומיניום בעל גימור קטיפתי משתלבים עם ספי צד תחת הדלתות בצבע כסף וכך מעניקים דגש ויזואלי רב יותר לגובהה של המכונית.

קווים אופקיים שולטים בחלק האחורי, כשיחידות התאורה המסודרות בצורה אנכית מעניקות ניגוד מושך. פרופורציות חזקות, אופי בוגר הדור החדש מתקדם עוד יותר במונחים של גמישות, זריזות ואופי יוקרתי. הודות לפרופורציות רבות העצמה, ל-MINI Countryman החדש נוכחות בולטת במיוחד.

לראשונה- פנסים ראשיים מסוג LED (בדגם הCooper S )
הפרופיל המרשים של יחידות הפנסים הראשיים שונה מהצורה העגולה המאפיינת בדרך כלל את המותג. המסגרת המיוחדת, המעוגלת בצורה אסימטרית במקצת, משתלבת עם שבכת המקרן ליצירת מראה קדמי שאי אפשר לטעות בו.

תא הנוסעים של MINI Countryman החדש מציג קפיצת מדרגה ברורה אל מול הדגם, ומציב עצמו בראש הסגמנט בכל הקשור למרחב, איכות, תחושת היוקרה ברורה ותפיסת תצוגה ותפעול מודרנית. זה משקף את ההתקדמות שעושה MINI בתחומים אילו אשר הגיעה לשיאה על היום בדגם ה-MINI Clubman.

בחלק האחורי של MINI Countryman החדש ישנם שלושה מושבים בגודל מלא. פתחי הדלתות האחוריות הוגדלו בהשוואה לדגם הקודם, ומאפשרים כעת כניסה ויציאה נוחות יותר. בנוסף לרוחב הפנימי, גם מרווח הרגליים גדל כעת באופן משמעותי.

פתרונות האחסון הנרחבים תורמים גם הם לתפקודיות האופטימאלית של המכונית. הן מלפנים והן מאחור ישנם תאים בדלתות שמסוגלים להכיל בקבוק משקה של 1 ליטר. הקונסולה המרכזית בגודל מלא, הנמשכת עד ללוח המחוונים, כוללת תא אחסון משולב ושני מחזיקי ספלים. בקר MINI Controller ומתג בלם החנייה חשמלי ממוקמים גם הם בקונסולה המרכזית.

מידות ושימושיות

MINI Countryman החדש גדל במימדיו והפך לקרוס אובר קומפקטי מן המניין, כאשר הוא ארוך בכ-20 ס”מ מקודמו ורחב ממנו בכ-3 ס”מ.

רוחק הסרנים שלו הוארך משמעותית אף הוא בכ-7.5 ס”מ, מהגדולים בסגמנט. גידול זה מאפשר מרחב פנימי גדול יותר באופן משמעותי עם חמישה מושבים בגודל מלא וכן גידול משמעותי בנפח האחסון וגמישות הובלת מטען.

תנוחת הישיבה המוגבהת מבטיחה שדה ראייה מעולה והנאת נהיגה שהפכה לסימן היכר. גב המושב האחורי מתקפל ומתפצל ביחס 40:20:40 כסטנדרט בכל הדגמים.

ניתן להזיז את המושבים האחוריים לפנים ולאחור בשיעור של עד 13 ס”מ וגם לכוונן את זווית ההטיה של משענת הגב כדי להגדיל את נוחות הישיבה או לחילופין להרוויח מקום אחסון נוסף מאחור (אופציה בתוספת תשלום).

נפח תא המטען הוא 450 ליטר, וניתן להגדילו במידת הצורך עד ל-1,390 ליטר. זהו גידול מרבי של 220 ליטר בהשוואה לדגם הקודם. בתא הנוסעים חמישה מושבים, שניים על ספסל הפיקניק (Picnic Bench).

חבילת האחסון כוללת לא רק רצפת תא מטען הניתנת להתאמה, טבעות קשירה ורצועות מתיחה, אלא גם שילוב מפלדת אל חלד בסף ההטענה- כחלק מהמפרט הסטנדרטי.

אופציה ייחודית אחרת בתוספת תשלום היא ספסל לפיקניק (Picnic Bench) – משטח גמיש שמתקפל החוצה מתא המטען ומעניק שני מקומות ישיבה.

דירוג זיהום אוויר

מיני קופר קאנטרימן – 7 מתוך 15
מיני קופר S קאנטרימן – 14 מתוך 15

מחירים

MINI Cooper MINI Countryman החדש ברמת גימור Urban עם תיבת הילוכים אוטומטית – 195,000 ₪.
MINI Cooper MINI Countryman S החדש ברמת גימור Pure LED עם תיבת הילוכים אוטומטית – 265,000 ₪.

MINI Countryman החדש, הקרוסאובר היוקרתי של MINI המצויד במערכות בטיחות אקטיביות ואבזור עשיר בכל הדגמים, ישווק במחיר השקה מיוחד של החל מ- 195,000 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *