יונדאי אלנטרה (היברידית) מתיחת פנים 2024 החל מ-169,900 שקלים

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

יונדאי אלנטרה 2024
יונדאי אלנטרה החדשה 2024. מתיחת פנים

 

כלמוביל משיקה בישראל את יונדאי אלנטרה היברידית החדשה 2024; רכב מנהלים משפחתי, ב-3 רמות גימור, החל מ-169,900 ש”ח

 

מתיחת הפנים כוללת חזית חדשה בעיצוב דמוי כריש אשר מעניקה לרכב מראה אגרסיבי ועמידה רחבה יותר, פנסי LED לנהיגת יום דקים יותר המשלבים פאנל דקורטיבי המחבר ביניהם (ברמת גימור Premium), גריל חדש בעל שני חלקים עם אלמנט מרכזי בצבע גוף הרכב, מסיט אוויר (דיפיוזר) אחורי עם אלמנט כסוף בצורת U רחבה, פגושים קדמיים חדשים, תאורת LED  קדמית מלאה בכל רמות הגימור, עיצוב חדש לגלגלי הסגסוגת וצבעים חדשים. בנוסף, האלנטרה המעודכנת ארוכה יותר וצמחה ב- 4 ס”מ ביחס לדגם הקודם, ל- 4.71 מטר.

עיצוב הפנים גם הוא קיבל שדרוג אשר כולל פאנלים רכים חדשים לדלתות הקדמיות, צבעים חדשים, ריפודי עור חדשים ברמת גימור Luxury, עיצוב חדש ללוח המחוונים בגודל 4.2 אינץ’ (ברמת גימור premium), תוספת של 2 שקעי USB C אחוריים לנוחות הנוסעים מאחור, תוספת של שקע USB C, שקע USB ו- 12v מקדימה ומשטח טעינה אלחוטי מעוצב מחדש. 

 

יונדאי אלנטרה מחיר
יונדאי אלנטרה תא נהג

 

אבזור ורמות גימור

האלנטרה ההיברידית משווקת בישראל בשלוש רמות גימור הכוללות מפרט אבזור עשיר בעל מאפיינים של מכוניות מסגמנט המנהלים והיוקרה.

רשימת האבזור ברמת גימור Premium כוללת:

מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינטש משולב דיבורית BT עם תאימות לממשקי Android Auto ו-Apple CarPlay, כפתור VIEW להפעלת מצלמה אחורית, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, מפתח חכם לכניסה והנעה, התנעה מרחוק באמצעות שלט, בלם יד חשמלי עם פונקציית Auto Hold, בורר מצבי נהיגה Drive Mode, חיישן אורות,  חיישן להדלקה וכיבוי אורות דרך באופן אוטומטי, מערכת להנעת חירום במקרה של פריקת מצבר V12, פנסי איתות במראות, תא מטען עם פתיחה חכמה, פנסים קדמיים מסוג LED, תאורת יום ותאורה אחורית LED וחישוקים קלים בקוטר 16 אינטש עם צמיגי 205/55. 

יונדאי אלנטרה היברידית ברמת גימור פרימיום Premium במחיר: 169,900 ₪ 

 

סאנרוף
סאנרוף. יונדאי אלנטרה
יונדאי אלנטרה חדשה
משטח טעינה לנייד. יונדאי אלנטרה

 

רמת גימור Supreme כוללת בנוסף לאבזור ברמת גימור Premium גם: 

משטח טעינה אלחוטית לטלפון הנייד, SVC – לוח מחוונים דיגיטלי מלא עם תצוגה משתנה “10.25, תאורת LED קדמית מלאה, חיישני חניה אחוריים וקדמיים מקוריים, חלון גג חשמלי וחישוקים קלים בקוטר 17 אינטש עם צמיגים בחתך ספורטיבי 225/45.  

יונדאי אלנטרה היברידית ברמת גימור Supreme במחיר: 172,900 ₪  

 

רמת גימור ה- Luxury החדשה כוללת בנוסף לאבזור ברמת גימור Supreme גם:

ריפודי עור, מושב נהג עם כוונון חשמלי, חימום ואוורור מושבים קדמיים וזכרונות למושב נהג.

יונדאי אלנטרה היברידית ברמת גימור Luxury במחיר: 179,990 ₪ 

 

יונדאי אלנטרה 2023
מנוע בנזין 1.6 ל’ לצד מנוע חשמלי

 

יחידת הנעה היברידית 

לאלנטרה יחידת הנעה היברידית ביונדאי המשלבת מנוע בנזין, מנוע חשמלי, ותיבת הילוכים כפולת מצמד המעבירה את שילוב הכוח של המנועים אל הגלגלים. מנוע הבנזין GDI בנפח 1.6 ליטר מספק 105 כ”ס ו-15 קג”מ ופועל בשיטת “מחזור אטקינסון”. לצידו נמצא מנוע חשמלי בהספק של 43.5 כ”ס ובעל מומנט של 17.3 קג”מ המתקבלים באופן מיידי. ההספק המשולב הוא 139 כ”ס ומומנט משולב של 27 קג”מ, כאשר מחשב ניהול חכם ממקסם את פעולת המנוע החשמלי במהירויות נמוכות ומשלב אותו לסיוע בתאוצה.

לאלנטרה מצבי נהיגה (Drive Mode) כמו מצב אקו חסכוני או ספורט. בנוסף יש מצב Smart הלומד את אופי הנהיגה של הנהג ומתאים עצמאית את מצב הנהיגה האופטימלי בכל רגע. צריכת הדלק המוצהרת של הדגם היא 22.7 ק”מ לליטר, בנסיעה משולבת, ודירוג הזיהום שלה הוא 3, מתוך 15.

 

סוללות

המנוע החשמלי של ביונדאי אלנטרה ההיברידית מוזן מסוללת ליתיום-יון פולימר מתקדמת בעלת קיבולת של 1.32 קילוואט שעה. לטכנולוגיית ליתיום-יון פולימר יכולת אגירה גבוהה של אנרגיה לאורך יותר מחזורי טעינה. המשמעות היא שניתן להסתפק בסוללה קומפקטית וקלה שלא גוזלת מקום רב. הסוללה נטענת על ידי מערכת בלימה רגנרטיבית, הממירה את אנרגיית הבלימה הקינטית לחשמל נוסף לסיוע בבלימת מנוע בירידות ממושכות כדי לשמור על אורך חיי הבלמים.

אחריות: על הסוללה ל-7 שנים או עד 150 אלף ק”מ.

 

מידות

 

Supreme+Luxury/ Premium
אורך 4710 מ”מ
רוחב 1825 מ”מ
גובה 1420 מ”מ
מרווח סרנים 2720 מ”מ
מרווח מהקרקע מינימאלי 140 מ”מ
מרווח רגלים מקסימלי מושב קדמי 1149 מ”מ
מרווח רגלים מקסימלי מושב אחורי 964 מ”מ
מרווח ראש מושבים קדמיים 946 / 1030 מ”מ
מרווח ראש מושבים אחוריים 947 מ”מ
מרווח כתפיים מושב קדמי 1434 מ”מ
מרווח כתפיים מושב אחורי 1412 מ”מ
מרווח מותניים מושב קדמי 1356 מ”מ
מרווח מותניים מושב אחורי 1282 מ”מ
נפח תא מטען 474 ליטרים
נפח מיכל דלק 42 ליטרים
משקל עצמי  1392/1345 ק”ג

 

בצד הבטיחות האלנטרה החדשה משתדרגת עם מספר תכונות מתקדמות: 8 כריות אוויר (לעומת 6 בדגם היוצא) אשר כוללות 2 כריות צד חדשות לנוסעים במושב האחורי, תזכורת חדשה לחגורת בטיחות מאחור, חיישני חניה קדמים מקוריים אשר מתווספים לחיישני החניה האחוריים (החל מרמת גימור Supreme), תוספת התראה ברטט בגלגל ההגה לסיוע בשמירה על נתיב ובנוסף גם התראה מהתנגשות ב”שטח מת” ולמניעת התנגשות בתנועה חוצה מאחור. 

יונדאי אלנטרה החדשה קיבלה במבחני הריסוק של NTHSA (המנהל הפדרלי לבטיחות בדרכים) דירוג מרבי של 5 כוכבי בטיחות. איגוד חברות הביטוח האמריקאי IIHS העניק לאלנטרה החדשה את הציון המרבי בכל הפרמטרים במבחני הריסוק שערך והעניק לה את תואר Top Safety Pick לשנת 2021. 

 

יונדאי אלנטרה בטיחות
5 כוכבים במבחני ריסוק. יונדאי אלנטרה

 

פירוט מערכות בטיחות מתקדמות:

FCA JT – התרעת התנגשות בשילוב בלימה אוטונומית במצבי חירום המזהה גם הולכי רגל ורכב דו-גלגלי. המערכת מאפשרת סיוע בחציית צמתים כשהיא מסוגלת לזהות תנועה חוצה המתקרבת באופן מסוכן ולהפעיל את הבלמים בהתאם כדי למנוע התנגשות.

LKA – מערכת אקטיבית למניעת סטיה מנתיב המשולבת עם מערכת LFA, השומרת את הרכב במרכז הנתיב הנסיעה, תוך מעקב אחרי קווי הסימון והרכב הנוסע לפנים.

SCC – בקרת שיוט אדפטיבית חכמה עם מנגנון זחילה בפקקים בעלת מאפייני בינה מלאכותית, לשמירה על מהירות ומרחק באופן אקטיבי מהרכב שלפנים בשילוב מערכת

LVDA – להתרעה על תחילת תנועה של הרכב מלפנים.

DAW – מערכת התרעה על ערנות נהג.

ROA – מערכת התרעה למניעת שכחת ילדים במושב האחורי. המערכת מזהה פתיחה של הדלתות האחוריות בטרם התחילה הנסיעה, או במהלכה, ובהתאם מספקת חיווי על גבי לוח השעונים אשר מזכיר לבדוק את המושב האחורי בטרם עזיבת הרכב.

HBA – תאורת אור גבוה אדפטיבית המזהה רכבים המגיעים ממול, ומשנה את אלומת האור הגבוה אוטומטית כדי למנוע סנוור.

 

ברמת גימור Supreme ו- Luxury מתווספות גם מערכות:

 

BCA – מערכת אקטיבית למניעת תאונות צד כתוצאה מרכב ב”שטח מת”. מערכת ההתרעה על תנועה בשטחים מתים מספקת התרעה לנהג, ומונעת מעבר נתיב במידה וקיימת סכנת התנגשות ברכב בנתיב המקביל.

RCCA – מערכת אקטיבית לזיהוי תנועה חוצה מאחור משולבת בבלימה אוטונומית בנסיעה לאחור.

SEA – מערכת יציאה בטוחה המתריעה על תנועה מסוכנת בעת פתיחת הדלתות האחוריות

 

מחירים:

 

דגם מחיר בש”ח 
Premium 169,900
Supreme 172,900
Luxury 179,990 

 

יונדאי אלנטרה בדור החדש הושקה לפני כשנתיים, ונמכרה עד היום בישראל ב-15,000 יחידות.

מה נשים חושבות על יונדאי אלנטרה Hybrid החדשה? יצאנו לנהוג

יונדאי אלנטרה היברידי (1.6 GDI) שתי רמות גימור מ-147,900 שקלים

 

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

2 × 3 =