לנד רובר מרחיבה את משפחת הדיפנדר עם גרסה ייחודית Outbound

defender 130 outbound
לנד רובר דיפנדר 130 אאוטבונד

 

JLR ממשיכה להרחיב את משפחת הדיפנדר: לגרסת דיפנדר 130 החדש מתווספת גרסה המכונה Outbound מרווחת, מאובזרת, עם אפשרות למנוע V8

 

הדיפנדר 110 זוכה לחבילת אבזור חדשה בהשראת המורשת הותיקה והמפוארת של הדיפנדר

אחרי ההצלחה של דיפנדר 130, הדגם המוארך שהוסיפה JLR לרכב השטח הטוב והפופולרי, היצרנית חושפת היום גרסה חדשה, חדשה ו”מפנקת” יותר לדיפנדר 130 – Outbound. בנוסף, לנד רובר מרחיבה את המנעד של דיפנדר 130 ומוסיפה את האפשרות להזמין את הדגמים הללו עם מנוע עתיר כוח, V8, בנפח של חמישה ליטרים, עם הספק לא מבוטל של 500 כ”ס, המשלב בין ביצועים גבוהים, פנים מעודן ושיוט, עם האצה מ-0 ל-100 קמ”ש תוך 5.7 שניות בלבד.

גרסת ה- Outbound יוצרת שילוב נפלא בין יכולות השטח הטובות בעולם לשטח פנים רחב, המאפשר להכניס ציוד רב במהלך המסעות. הגרסה החדשה מגיעה עם אופציה לחמישה מקומות בלבד, בשונה משאר דגמי ה-130 שהינם בעלי שמונה מקומות. כמו כן, ה- Outbound יכול לגרור עד 3,000 ק”ג – כמעט כל מה שמעוניינים לגרור, מאופנועי ים ועד קרוואנים.

 

יש גם גרסת V8

 

defender outbound
דיפנדר אאוטבונד. יש גם גרסת V8

 

בנוסף, JLR מרחיבה את המערך של דיפנדר 130 ומוסיפה גם את האפשרות לרכישתו עם מנוע V8. הדגמים בעלי המנוע החדש כוללים גם טיהור אוויר בתא הנוסעים, תצוגת נהג אינטראקטיבית ומערכת סאונד מרידיאן.

מלבד ה-130, JLR לא פסחה כמובן על דגם ה-110, שזוכה לחבילת עיצוב חדשה בהשראת המורשת העשירה והמפוארת של הדיפנדר, שמשלבת בעזרת אלמנטים חיצונים ייחודיים את העבר עם פרשנות מודרנית. 

חבילת האבזור החדשה של הדיפנדר 110 זמינה בגרסאות S ,SE ו-HSE ומגיעה בשלושה שילובי צבעים – גוף שחור וגג ודלת תא מטען כחולים, גוף לבן וגג ודלת תא מטען כחולים, גוף כחול וגג ודלת תא מטען לבנים.  

 

מארק קמרון, מנכ”ל דיפנדר ב-JLR: “דיפנדר 130 Outbound הוא תוספת נפלאה למשפחה שלנו, עבור הלקוחות ההרפתקנים ביותר שלנו שאוהבים לצאת לשטח, לטייל ולצבור הרפתקאות חדשות וזקוקים למרחב גדול יותר כדי להעמיס ציוד לרכב. העיצוב הייחודי ושטח הפנים הרחב מעניקים שילוב אופטימלי. משפחת ה-130 שלנו מתרחבת עם מערכת ההנעה 8V ואילו חבילת העיצוב החדשה שלנו חוגגת את השורשים של הדיפנדר עם תפיסה מודרנית של עיצוב קלאסי”

 

זמין לרכישה גם בישראל, על פי דרישה / הזמנה

 

לנדרובר דיפנדר 90 החדש (3 ל’ 250 כ”ס) – מבחן דרכים

לנדרובר דיפנדר (2 ליטר דיזל 240 כ”ס, 7 מקומות) סקירה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *