מזל טוב: אפליקציית WAZE תוטמע במערכת Apple CarPlay

 

האפליקציה של מערכת הניווט הפופולרית Waze תכנס לפאנל האפליקציות של מערכת ה-Apple CarPlay

Waze בתוך מערכת ה-Apple CarPlay

אפליקציית הניווט Waze מודיעה היום על שיתוף פעולה חדש עם ענקית הטכנולוגיה Apple, במסגרתו תוטמע האפליקציה בקונסולת הרכב החכמה Apple CarPlay, וזאת כחלק ממשימת החברה להוביל לצמצום עומסי התנועה ויצירת חווית נסיעה נוחה ובטוחה.

חיבור האייפון לרכב באמצעות כבל USB או רשת אלחוטית, יאפשר למשתמשים הנוסעים במכוניות המבוססות על מערכת המולטימדיה של CarPlay להוריד את אפליקציית Waze, לנווט ליעדים אהובים, לבחור במסלולים מועדפים ולדווח על מצב הכבישים ללא מאמץ.

״אנו נרגשים להביא את עוצמת הקהילה של Waze הישר אל תוך קונסולות הרכב דרך פלטפורמת ה- CarPlay,״ אמר ינס בראון, מנהל מוצר בכיר ב-Waze והוסיף, ״מהיום אנו מספקים מענה לאחד המיזוגים המבוקשים, ביותר ובכך נעניק  לכלל הנהגים את ההזדמנות ליהנות מהיתרונות, הפי׳צרים והשירותים הייחודיים של Waze ישירות ממסך התצוגה של הרכב. היכולת להציע לנהגים שימוש אינטגרלי ב-Waze גם בפלטפורמת ה-Apple CarPlay ביותר מ-50 דגמים ברחבי העולם היא דוגמה נוספת לאופן שבו אנו יכולים לחבר בין החיים הדיגיטליים של הלקוחות שלנו להתנהלות בתוך הרכב בצורה בטוחה, פשוטה ומשמעותית.״

האינטגרציה החדשה של Waze ב-CarPlay, תאפשר לנהגים:

  • להזין כתובות בית ועבודה מועדפות בתוך הרכב ובכך לנווט בקלות, תוך לחיצה אחת, ליעדים מתוכנתים מראש.

  • לרכז את כל המידע הדרוש למהלך הנהיגה במסך אחד לפני היציאה לדרך, לרבות בדיקת מסלולים אלטרנטיבים מועדפים, התאמת הגדרות קוליות ועוד.

  • לסייע לקהילה ולדווח בקלות על עומסים, תאונות ואירועי דרך אחרים באמצעות תפריט דיגיטלי ייעודי.

  • לקבל התראות ויזואליות וקוליות בזמן אמת במהלך הנסיעה מבלי להוריד את הידיים מההגה.

אפליקציית Waze זמינה ב-Apple CarPlay החל מהיום במערכת ההפעלה החדשה iOS 12.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *