סקודה סופרב החדשה – יותר טכנולוגית מעוצבת ובטוחה החל מ-174,500 ש”ח

מתיחת פנים למכונית המנהלים הפופולרית של צ’מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל – סקודה סופרב 

 

סקודה סופרב החדשה – יותר טכנולוגית מעוצבת ובטוחה החל מ-174,500 ש”ח

 

מתיחת פנים לדור שלישי של הסקודה סופרב, שהוצגה בשנת 2015 וזכתה להצלחה, עם מכירות של למעלה מ-500,000 אלף יחידות שנמכרו ברחבי העולם. סקודה סופרב המחודשת מציעה שדרוג ברמה הטכנולוגית והבטיחותית, עם עיצוב אלגנטי, ומנועים משודרגים, החל מ-174,500 שקלים (לא כולל אגרת רישוי בסך של 2,412 שקלים). 

סקודה סופרב המחודשת מציעה שלושה סוגי מנועים: מנוע 1.5 ליטר TSI עם טכנולוגיית ניתוק 2 צילינדרים ACT בעל הספק של 150 כ”ס המושגים ב- 5,000-6,000 סל”ד ומומנט של 25.4 קג”מ המושגים ב-1,500-3,500 סל”ד. תצרוכת הדלק המשולבת למנוע ה- 1.5 ליטר עומדת על 5.4 ליטר בלבד ל- 100 ק”מ ונתון התאוצה מ-0 ל-100 קמ”ש עומד על 9.2 שניות. 

מנוע חדש לחלוטין בסופרב הנו מנוע 2.0 ליטר TSI בעל הספק של 190 כ”ס, המושגים ב-4,200-6,000 סל”ד ועם מומנט של 32.6 קג”מ ב-1,500-4,100 סל”ד. מנוע חדש זה מחליף את מנוע ה- 1.8 ליטר היוצא ואת מנוע ה- 2.0 ליטר בהספק 220 כ”ס בסופרב היוצאת. תצרוכת הדלק המשולבת למנוע זה עומדת על 6.2 ליטר בלבד ל-100 ק”מ ונתון התאוצה מ-0 ל-100 קמ”ש עומד על 7.7 שניות.

רמות הגימור הבכירות (L&K ו-Sportline) בעלות הנעה כפולה, יוצעו עם מנוע 2.0 ליטר TSI עוצמתי בעל הספק של 272 כ”ס, המושגים ב- 5,500-6,500 סל”ד ועם מומנט של 35.6 קג”מ ב- 2,000 – 5,400  סל”ד. תצרוכת הדלק המשולבת למנוע זה עומדת על 7.1 ליטר בלבד ל- 100 ק”מ ונתון התאוצה מ-0 ל- 100 קמ”ש עומד על 5.6 שניות. מנוע נוסף שיוצע הוא מנוע 2.0 TDI בעל הספק של 190 כ”ס המושגים ב- 3,500 – 4,000 סל”ד ועם מומנט של 40.7 קג”מ ב- 1,900 – 3,300 סל”ד. תצרוכת הדלק המשולבת למנוע זה עומדת על 4.4 ליטר בלבד ל-100  ק”מ ונתון התאוצה מ-0 ל- 100 קמ”ש עומד על 8.3 שניות.

 

מנוע חדש בנפח 2.0 ליטר TSI עם הספק של 190 כ”ס. סקודה סופרב המחודשת

 

עיצוב חיצוני 

סקודה סופרב המחודשת מציעה עיצוב אלגנטי, זוויתי מבעבר – פנסי הערפל, בחזית הרכב, זכו לעיצוב מחדש ולמסגרת כרום, הגריל הקדמי, ברוח השפה העדכנית, בולט יותר עם תוספת כרום בחלק האחורי. החל מרמת גימור Style מוצעים פנסי התאורה האחוריים בטכנולוגיית Full-LED, לצד גם פס כרום שנמתח לרוחב פתח תא המטען. שינוי נוסף, שיוצע בהמשך בדגמים נוספים של סקודה, הינו החלפת לוגו היצרן באותיות השם SKODA, המודגשים בכרום ויוצרים עיטור יוקרתי לחלק האחורי של הרכב. החל מרמת גימור סטייל, כחלק מחבילת ה- LED, קיים איתות דינמי מאחור. 


עיצוב פנים 

סקודה סופרב המחודשת מקבלת עיצוב אלגנטי ויוקרתי מעודכן בתא בנוסעים המרווח, עם פסי כרום החוצים את לוח המחוונים, הקונסולה המרכזית, והבדלתות, עיטור חדש לקונסולה המרכזית ולתפירה חדשה ואלגנטית למשענת היד על הדלת.

החל מרמת הגימור הבסיסית, Ambition, לראשונה בסקודה, הסופרב מציעה מערכת Kessy המאפשרת פתיחה ונעילה מכל ארבעת הדלתות ללא מפתח, מושב נהג עם כוונון חשמלי, זיכרונות ותמיכה לגב התחתון, 7 כריות אוויר, חיישני חנייה אחוריים, תא ייעודי לטלפון הנייד עם טעינה אלחוטית שהותאם במיוחד גם לדגמים החדשים והגדולים יותר, Maxi Dot – מחשב דרך וצג נתונים דיגיטלי, מערכת מולטימדיה מקורית מדגם Bolero עם מסך מגע צבעוני בעיצוב זכוכית בגודל 8″, 8 רמקולים, קישורית BT, ארבעה שקעי USB ומערכת SmartLink + לקישור מכשיר הטלפון החכם למערכת המולטימדיה. רמת גימור זו כוללת גם חישוקי סגסוגת בגודל 17″, חלונות אחוריים כהים  וציפוי עור להגה, בלם היד וידית ההילוכים.

החל מרמת הגימור Style יוצע, לראשונה בסקודה, גם “קוקפיט וירטואלי”, לוח מחוונים דיגיטלי בעל מספר תצוגות הניתנות להחלפה. בנוסף יוצעו מערכת Driving Mode Select לבחירת מצב הנהיגה, מערכת בקרת שלדה דינאמית  DCC המאפשרות להגדיר פרמטרים נבחרים בהתאם לצרכי הנהג ולסגנון הנהיגה, דוושה וירטואלית לפתיחת וסגירה חשמלית של תא המטען, פנסי LED קדמיים עם מערכת מתזים טלסקופיים, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשלושה אזורי אקלים, חיישני חנייה קדמיים מקוריים הכולל סייע חנייה, וילונות נגללים בחלונות האחוריים, ריפוד מושבים מאלקנטרה בשילוב עור/עור מלאכותי, חישוקי סגסוגת בגודל 18″, תאורת כניסה בתחת הדלת המקרינה את הלוגו של SKODA וחבילת LED Plus הכוללת תאורת אווירה פנימית, 2 אורות קריאה ותאורת רגליים מלפנים ומאחור.

 

שדרוג בבטיחות ובאבזור הנוחות. סקודה סופרב מתיחת פנים

 

רמת הגימור היוקרתית, L&K (Laurin&Klement) כוללת בנוסף 9 כריות אוויר, מושבים קדמיים מחוממים/מאווררים עם כוונון חשמלי לתמיכה בגב התחתון ועיסוי במושב הנהג, לוגו Laurin&Klement להשלמת המראה היוקרתי, המעטר את לוח המחוונים והמושבים, ריפוד מושבים מעור בשילוב עור מלאכותי, מערכת השמע מבית Canton המציעה 11 רמקולים וסאבוופר בתא המטען, עם חישוקי סגסוגת בגודל 19″ (פרט למנוע 2.0 TDI המוצע עם ג’אנט’ 18).

רמת הגימור Sportline מציעה בנוסף על האבזור ברמת הגימור Style, מתלי ספורט עם הנמכה של 15 מ”מ, מושבי ספורט עם ריפוד אלקנטרה בשילוב עור/עור מלאכותי בצבע שחור, לוגו Sportline המעטר את הדשבורד ותחת מראות הצד, מערכת שמע מבית Canton הכוללת 11 רמקולים, וסאבוופר בתא המטען וחישוקי סגסוגת בגודל 19″.

 

מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות החל מרמת הבסיס

 

בטיחות 

כרכב המוביל בסגמנט, הסופרב המחודשת מציעה מגוון רחב של מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות משודרגות: מערכת בקרת שיוט אדפטיבית –  Adaptive Cruise Controlמשודרגת עד 210 קמ”ש, מערכת אקטיבית Lane Assist לתיקון היגוי ומניעת סטייה מנתיב, מערכת אקטיבית Side Assist חדשה המשדרגת את מערכת ה-Blind Spot ומתריעה על כלי רכב ב”שטח מת” עם טווח מוגדל מ- 20 מטר ל- 70 מטר, Rear Maneuver Assist המזהה מכשולים מאחורי הרכב ובולמת בעת זיהוי סכנת התנגשות (החל מרמת גימור Ambition). מערכת לסיוע בחנייה – Park Assist, מערכת Emergency Assist המסייעת לעצירת הרכב בבטחה במצבי חירום.

לצד המערכות האקטיביות מציעה הסופרב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות: מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS Anti-Locking Brake System, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESP – Electronic Stability Program, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה Multi-Collision Brake, מתג ניתוק כרית האוויר הקדמית בצד הנוסע, חגורות בטיחות קדמיות בכוונון גובה וקדם מותחן, נקודות עיגון Isofix ו- Top Tether להתקנה קלה ובטוחה של מושבי בטיחות לילדים. 

 

עיצוב אלגנטי ויוקרתי

 

ג’קי אביב, מנהל חטיבת סקודה בצ’מפיון מוטורס: “אנו שמחים להשיק את הגרסה המחודשת של הסופרב, המכונית הנמכרת בסגמנט המנהלים בשנים האחרונות. הגרסה, לאחר מתיחת הפנים, לוקחת את כל מה שטוב עוד צעד קדימה עם מערכות בטיחות אקטיביות משופרות, אבזור נוחות טכנולוגי משודרג לצד נק’ החוזקה המכורות של המותג, מרווח פנים הגדול בקטגוריה, תא מטען ללא תחרות ועוד. הסופרב עשתה דרך ואנו מזמינים את הלקוחות לבוא ולהתנסות”. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *