פוני PONY: מכונית חשמלית זולה לעיר במחיר 69,000 שקלים

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

מכונית חשמלית זולה
פוני חשמלי

 

PONY החשמלית העירונית מגיעה לישראל עם מידות קומפקטיות במיוחד, אחזקה זולה, ובמחיר היכרות 69,000 ₪ 

 

יו.די.אס אינטרנשיונל בע”מ, היבואנית החדשנית בישראל של כלי רכב חשמליים, מרחיבה את מגוון הפתרונות ומשיקה את PONY , הרכב החשמלי העירוני המשתלם בישראל, מתוצרת תאגיד הרכב הסיני הענק BAW. עם טווח נסיעה של 170 ק”מ, PONY  תמלא כל משימה עירונית בקלות במהירות ובמחיר היכרות אטרקטיבי של 69,000 ₪. 

יחידת ההנעה מורכבת ממנוע חשמלי AC בהספק מרבי של 20 קוו”ט, המביא אותה למהירות מרבית של 100 קמ”ש. המנוע משודך לתמסורת רציפה, המעניקה נוחות נסיעה מושלמת. מקור האנרגיה של הרכב הינו סוללת ליתיום בהספק של 13.7 קווט”ש. משך הטעינה מסוללה ריקה למלאה 6-8 שעות בלבד, משקע ביתי סטנדרטי 220V.

 

רכב חשמלי זול

מכונית חשמלית קטנה וזולה. פוני PONY

 

ברכב הותקנו מערכות טכנולוגיה מתקדמות במיוחד בהשוואה לקטגוריית רכבים זו .מערכת המולטימדיה כוללת מסך מגע חכם בגודל של 10.25 אינץ’ עם חיבור BLUETOOTH, ו-USB לטלפון לצד לוח מחוונים צבעוני בגודל 10.5 אינץ’.

 

מידות

 

אורכו של הרכב הינו 315 ס”מ בלבד, רוחבו 150 ס”מ, מידות המקנות לו יכולת תמרון משמעותית ברחבי העיר. מכיוון שמדובר ברכב בעל 2 מקומות, נהג + נוסע, מתקבל תא מטען בנפח גדול במיוחד של כ-750 ליטר. את המראה החיצוני משלימים מערכת חישוקי אלומיניום מעוצבים בקוטר “13, וזוג יחידות תאורה קדמיות עם מבוססות LED, עם תאורת יום.

מכונית חשמלית קטנה
PONY מכונית חשמלית לעיר

 

ברכב מערכות בטיחות עם אבזור מלא הכולל בקרת שיוט, מערכת ABS, מערכת EBD לחלוקת עומסי בלימה. כרית אוויר בצד הנהג, מצלמה 360° המאפשרת תמונה פנורמית וחיישני נסיעה לאחור. 

עליות השימוש: אגרת רישוי בעלות 45 ₪ בלבד. 

אחריות יבואן מלאה למשך 24 חודשים. המוסך המרכזי ממוקם באזור התעשייה בחולון.

רכבי PONY משויכים לקטגוריית כלי רכב עירוניים חשמליים L7e, והנסיעה בהם מותרת בדרכים עירונית. נדרש רישיון נהיגה בדרגה B, מעבר מבחן רישוי שנתי (טסט) וביטוח חובה.

 

*הנסיעה ברכב מותרת בגבולות העיר בלבד

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

four × 5 =