פורד ברונקו בגרסה חדשה Big Bend מנוע 2.3ל’ מ-334,900 שקלים

 

פורד ברונקו החדש 2023
פורד ברונקו Big Bend החל מ-334,900 ש”ח

 

דלק מוטורס, יבואנית פורד בישראל, מרחיבה את משפחת הברונקו עם השקת גרסת ה-Big Bend, בגרסה קצרה 334,900 ש”ח, או ארוכה 354,900 ש”ח

 

בארה”ב מציעה פורד 8 גרסאות שונות לפורד ברונקו, וכולן מציעות אפשרויות שונות לקבלת חוויית נסיעת שטח ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם יכולת כביש חסרת תחרות בקטגוריה. הגרסאות נבדלות האחת מהשנייה ביחידות ההנעה, מערך ההנעה הכפולה, מערכות עזר לשטח, צמיגים, חבילות העיצוב החיצוניות והפנימיות ועוד.

עד היום שווקו בישראל רק גרסאות הדגם הבכירות שמוצבו בראש הקטגוריה של רכבי השטח בישראל, Outer Banks היוקרתית, Bad Lands לעבודות שטח טכני, וה-WildTrak המצוידת בחבילת הSasquatch  הייחודית, כאשר הן צוידו רק עם מנוע ה-6 צילינדרים החזק יותר ורק עם חבילת האבזור הגבוהה ביותר – LUX. גרסת הקצה החדשה של הברונקו, ה-Raptor, עם מנוע חזק יותר וצמיגי “37, תגיע לישראל בהמשך השנה.

כעת מצטרפת להיצע גרסת ה-Big Bend, ה-2 מתוך ה-8 בהיצע האמריקאי, ומתמקמת היישר במקומה הטבעי בליין – גרסת כניסה נגישה יותר לרכב השטח האייקוני.

 

פורד ברונקו יד 2
מנוע 2.3 ליטר טורבו עם הספק של 270 כ”ס. פורד ברונקו

 

דגם ה-Big Bend ישווק עם יחידת הנעה חדשה, טורבו-בנזין בנפח של 2.3L והספק מירבי של 270 כ”ס המשודכת לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 10 יחסי העברה ומערכת הנעה כפולה 4×4 with Part Time Selectable Engagement. בנוסף, הוא מצויד במערך מצבי הנהיגה ,G.O.A.T המאפשר בחירה בין מספר מצבי נהיגה בהתאם לתנאי הדרך ובמערכת ה- Trail Control המדמה פעולה של בקרת שיוט לשטח ומאפשרת לנהג לשמור על מהירות קבועה ולהשתמש רק בדוושת הבלם בעת הצורך.

 

בטיחות

מתוך רצון להציע גם את גרסת ה-Big Bend עם מערך בטיחות מקיף, הדגם ישווק עם חבילת האבזור– MID (הגבוהה יותר בהיצע ה-Big Bend) הכוללת את מערך הבטיחות לנהג Ford Co-Pilot 360 עם בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גבוה אוטומטי, ניטור שטחים מתים ותנועה צולבת מאחור, מערכת התראת עייפות וחיישני נסיעה לאחור.

 

פורד ברונקו 2022
פורד ברונקו 2022 גרסה חדשה

 

אבזור

האבזור החיצוני כולל חישוקי סגסוגת בגודל ”17 בשילוב צמיגי A/T ”32, פנסי חזית מסוג LED, כניסה והתנעה ללא מפתח (Keyless), התנעה מרחוק, שמשות אחוריות כהות, בתי גלגלים ומראות צד בגימור שחור, גג קשיח ופריק בצבע אפור, דלתות פריקות, ואוזני גרירה מלפנים ומאחור.

האבזור הפנימי כולל חבילת עיצוב פנימית לבחירת הלקוח (שחור בשילוב אפור או שחור בשילוב בז’), ריפודי בד, חימום מושבים קדמיים, לוח מחוונים עם מסך ”8, בקרת אקלים מפוצלת, בלם יד חשמלי, מסך מולטימדיה בגודל ”8 הכולל את מערכת ההפעלה SYNC4 המתקדם של פורד וחיבור אלחוטי לממשק Apple CarPlay ו-Android Auto ומצלמת נסיעה לאחור.

כמו בשאר דגמי הברונקו המשווקים בישראל ובעקבות הביקוש חסר התקדים לו זוכה הרכב בכל שווקי העולם בהם הוא משווק, גם מלאי גרסה זו צפוי להיות מוגבל .

דגם ה-Big Bend ישווק בישראל ב-2 תצורות, קצר (4 מושבים) או ארוך (5 מושבים) –

  • Big Bend קצר 334,900 ₪
  • Big Bend ארוך 354,900 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *