4 חשמליות ו2 דגמי בנזין הזוכים בקטגוריות המשנה – WWCOTY 2022

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook
WWCOTY 2022
חשמל זורם ב… ארבעה דגמים מתוך שישה. הזוכים בקטגוריות WWCOTY 2022

רגע לפני ההכרזה על רכב השנה, הבחירה של עיתונאיות הרכב בעולם, אלה הדגמים הזוכים בקטגוריות הרכב השונות – רכב השנה 2021-22 WWCOTY

 

רכב עירוני קרוסאובר משפחתי רכב גדול (מעל 4.6 מטרים)
Peugeot 308
פיג’ו 308
Kia Sportage
קיה ספורטאז’
Ford Mustang Mach-E
פורד מוסטנג מאך E

 

SUV גדול מכונית ביצועים רכב 4X4
BMW iX
ב.מ.וו IX
Audi e-Tron GT
אודי E TRON GT
Jeep Wrangler 4xe
ג’יפ רנגלר היברידי נטען

 

חבר השופטות בטקס “מכונית השנה העולמית לנשים” הבחירה של עיתונאיות הרכב בעולם, שמח להכריז על הזוכים בכל אחת משש הקטגוריות של השנה. הדגמים הנבחרים הללו זכו למירב הניקוד של השופטות, בהסתמך על בטיחות הרכב, הנהיגה בו, נוחות, טכנולוגיה, עיצוב, יעילות, השפעה על הסביבה, והתמורה לכסף.

זו השנה השתים עשרה שטקס בחירת רכב השנה לנשים, ה-WWCOTY, מתקיים, והשנה צוות השופטות מונה חמישים ושש עיתונאיות רכב, כתבות בתחום המוטורי, מ-40 מדינות המשתרעות על פני חמש יבשות. זהו חבר המושבעות היחיד בתעשיית הרכב המורכב אך ורק מנשים.

בסבב ההצבעה הראשון, 65 מועמדים, דגמי רכב חדשים לגמרי (דורות חדשים או דגמים חדשים), התמודדו על פרסי מכונית השנה לנשים בעולם. כולם הושקו בין ה-1 בינואר ל-31 בדצמבר 2021.

על אף האתגרים הרבים שעוברים על כולנו במהלך מגיפת הקורונה העולמית, חבר המושבעות עשו מאמץ נוסף כדי להגיע לכל הדגמים המשתתפים בתחרות השנה, לנהוג בהם ולהעריך אותם, לטובת הטקס.

עיתונאיות הרכב, השופטות בטקס יבחרו כעת את המכונית הטובה ביותר של השנה מבין ששת הזוכים בקטגוריות השונות. התוצאות יפורסמו ב-8 במרץ, יום האישה הבינלאומי.

מכונית השנה לנשים בעולם 2022 – זוכי קטגוריות

 

פיג’ו 308

קיה ספורטאז’

פורד מוסטנג מאך-E

ב.מ.וו iX

אאודי אי-טרון GT

ג’יפ רנגלר 4xe

 

אודות WWCOTY

מכונית השנה לנשים בעולם היא קבוצת פרסי הרכב היחידה בעולם המורכבת אך ורק מנשים עיתונאיות מוטוריות. הטקס נוסד על ידי עיתונאית הרכב הניו זילנדית, סנדי מאייר, בשנת 2009. כיום מאייר היא נשיאת כבוד בזמן שמרתה גרסיה, עיתונאית הרכב הוותיקה מספרד פועלת כנשיאה בפועל.

מטרת הטקס וחלוקת הפרסים היא להדגיש את תפקיד הבחירה וההעדפה הנשית בעולם הרכב, בבחירת המכוניות הטובות ביותר משפע דגמים חדשים מדי השנה. באשר להצבעה, הקריטריונים מבוססים על אותם עקרונות שמנחים כל נהג בבחירת רכב. הבחירות אינן בחירת ‘מכונית לאישה’. קטגוריות כאלה אינן קיימות ב-WWCOTY, כי אם שיקולים והיבטים של בטיחות הרכב, איכותו, מחירו לעומת התועלת, עיצוב הדגם החדש, קלות ונוחות הנהיגה בו, יתרונותיו וטביעת הרגל הסביבתית שלו (פליטת מזהמים/שמירת איכות הסביבה), כל אלה, ורק הם נלקחים בחשבון בהצבעה.

 

 

follow and like
fb-share-icon0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

8 − one =