5 מכוניות מומלצות יד שנייה למשפחה עד 20,000 ש”ח

 

שברולט מאליבו מחירון
מכוניות משפחתיות ומשפחתיות גדולות עד 20 אלף ש”ח. שברולט מאליבו 2011

5 מכוניות משפחתיות ומכוניות מנהלים מומלצות מיד שנייה, במחיר של עד 20,000 אלף שקלים. תופתעו לראות אילו מכוניות מעניינות ומיוחדות נכנסות בתקציב הזה

 

 

הונדה סיוויק 2006 סדאן מחירון (נכון לחודש 9/21) – 13,700 ש”ח

 

רכב משפחתי ממותג הונדה, בעל מוניטין גבוה וטוב של אמינות. מנוע בנזין 1,800 סמ”ק עם 140 כ”ס, תיבה אוטומטית, ומומנט למי שחשוב 17.4 / 4300 סל”ד/קג”מ. מי שמחפש רכב יעיל ושימושי, אמין וזול לאחזקה עד 20,000 שקלים, ימצא בהונדה סיוויק מהדור הקודם כלי רכב נאמן, עם מקום גם למשפחה. סוד הקסם הוא תחזוקה נכונה ובזמן. סיוויק שתקבל אהבה וטיפולים מכניים במועד, תשמש כמכונית משפחתית לטווח ארוך.

הונדה סיוויק בת 15 נמכרת עדיין מעל המחירון שלה, בעיקר במצב שוק הרכב היום, ושוק הרכב מיד שנייה בפרט.

בעלים של הרכב מעידים שזו מכונית סחירה, אמינה ונוחה עם צריכת הדלק ממוצעת, ותמורה טובה לכסף.

ברכב יש מזגן, חלונות חשמל, 6 כריות אוויר, בקרת יציבות, מערכת ABS, והגה כוח.

הערת עורכת: חשוב לזכור שסטנדרט הבטיחות בשנתונים האלה נמוך, גם במבחני ריסוק רשמיים, וגם באבזור בטיחות ברכב. יש לשקול למה ולמי מיועד הרכב.

 

טויוטה קורולה מחירון
מכוניות מומלצות מיד שנייה. טויוטה קורולה

 

טויוטה קורולה 2008 מחירון (נכון לחודש 9/21) – 18,500 ש”ח

 

הרכב המשפחתי הפופולרי, האהוב והמוערך של מותג טויוטה, נמכר בהצלחה בכל שנה ומכל שנתון. קורולה 2008 מתומחרת בקצת מתחת לתקציב היעד שלנו – 20,000 שקלים, אבל כן תראו מודעות פרטיות עם מחירים גבוהים מהמחירון. טויוטה קורולה מכונית משפחתית מרווחת, חסכונית יחסית בשנתונים האלה, (בדור החדש היא חסכונית יותר), ובזכות אבזור הבטיחות וציוני ריסוק, והשם – טויוטה, ניכסה לעצמה מוניטין גבוה בפרמטר הבטיחות.

טויוטה קורולה בדור הזה מגיעה עם מנוע 1.6 ליטר אטמוספרי (לא היברידי, דירוג זיהום 15), והספק של 124 כ”ס, התיבה רובוטית – אוטומטית, המומנט המרבי (15.9 קג”מ) מגיע ב-5,200 סל”ד, וההאצה מעל 12 שניות.

בעלים של טויוטה קורולה 2008 מעידים עליה שזו מכונית “שלא רואה מוסך”, שהיא מכונית משפחתית טובה, שהיא מרווחת מספיק וחסכונית בצריכת דלק. בנוסף, יש שאמרו שהמושב האחורי כן צפוף עבורם, שעיצוב הפנים פשוט ואפור, והאבזור דל.

ברכב יש: מחשב דרך, חלונות חשמליים, נעילה מרכזית, אימובילייזר, מערכת ABS, 4 כריות אוויר, הגה כוח, רדיו דיסק מקורי, מראות חשמליות, מערכת בקרת יציבות ESP, מזגן, מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD.

 

 

מאזדה 3 2008 סדאן – מחירון (נכון לחודש 9/21) – 13,000 ש”ח

 

בהמשך לסיוויק מראש הכתבה, המאזדה 3 היא עוד מכונית משפחתית מומלצת, גם בשנתונים הנמוכים הללו [2004-2009]. המכלולים מוכרים, “ישנים וטובים” – מנוע אטמוספרי 1.6 ליטר (1,600 סמ”ק), 105 כ”ס, תיבת ההילוכים אוטומטית, (מומנט מירבי 4000 / 14.78 סל”ד/קג”מ), וההאצה קצת פחות זריזה מהסיוויק המתחרה, עם נתון האצה של יותר מ-12 שניות). מרווח הפנים משפחתי ממוצע, ותא המטען גדול ומרווח במיוחד.

נכון לכתיבת הכתבה גם המאזדה 3 מתומחרת מעל למחירון שלה בלוחות הרכב מיד שנייה, ולכן נחשבת “סחירה” גם 13 שנים אחרי עלייתה על הכביש.

בעלים של הרכב מעידים שהיא אמינה מאד, “סוס עבודה”, עם אחיזה טובה בכביש, ותמורה גבוהה לכסף, צריכת הדלק ממוצעת, ומרווח הפנים במושב האחורי מעט מצומצם.

ברכב יש מזגן, חלונות חשמל, 6 כריות אוויר, מערכת ABS, מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD, אימובילייזר, והגה כוח.

הערת עורכת: חשוב לזכור שסטנדרט הבטיחות בשנתונים האלה נמוך, גם במבחני ריסוק רשמיים, וגם באבזור בטיחות ברכב.

 

5 מכוניות קטנות ומומלצות מיד שנייה עד 40,000 ש”ח

 

סיטרואן C5 מחירון
למביני עניין וחובבי סיטרואן. סיטרואן C5 מודל 2012 בפחות מ-20,000 ש”ח

 

 

סיטרואן C5 מ-2012 – מחירון (נכון לחודש 9/21) – 18,600 ש”ח

 

לא מכונית משפחתית, אבל כן מכונית מנהלים אירופאית (משפחתית גדולה) שמתאימה מאד לצורכי משפחה. עם מרווח פנים גדול, אבזור נוחות ובטיחות שלא תמצאו במותגים אסייתיים מהשנתונים האלה, ותמחור נמוך. מה שנקרא – למביני עניין בלבד, וחובבי סיטרואן בפרט. סיטרואן C5 לא חפה לגמרי מתקלות, אך מי שיטפל ברכב באופן מסור ובמוסכים הנכונים ימצא לעצמו רכב עם תמורה מאד גדולה למחיר הנמוך שהוא מתומחר בו, רכב מנהלים בן פחות מ-10 שנים, במחיר נמוך מעשרים אלף שקלים, ובלוחות כיום הוא מוצע בדיוק במחיר המחירון שלו, (בדרך כלל מתומחר גם בפחות).

סיטרואן C5 מ-2012 נמכר עם מנוע 1.6 טורבו והספק של 156 כ”ס, תיבת הילוכים אוטומטית. המומנט הוא 24 קג”מ ב-1,400 סל”ד, וההאצה מהמקום ל-100 קמ”ש אורכת בפחות מ-9 שניות.

בעלים של הרכב מעידים עליו שהוא רכב נוח וחזק, עם צריכת דלק ממוצעת עד טובה, תמורה גבוהה לכסף, וטיפולים יקרים יחסית.

כראוי למכונית אירופאית תזכו ליותר אבזור נוחות ובטיחות – בסיטרואן C5 יש מחשב דרך, חיישני תאורה, חיישני חנייה אחוריים+קדמיים, חיישני גשם, חישוקי מגנזיום, חלונות חשמליים, נעילה מרכזית, אימובילייזר, מערכת ABS, 7 כריות אוויר, הגה כוח, רדיו דיסק מקורי, מראות חשמליות, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת בקרת שיוט, מגביל מהירות, מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD, מערכת סיוע בבלימה BAS.

ציון הבטיחות שלה על פי מבחני הריסוק הרשמיים של ה-EURO N CAP הוא מרבי – חמישה כוכבים.

 

שברולט מאליבו מחיר
שברולט מאליבו יד שנייה

 

שברולט מאליבו 2011 – מחירון (נכון לחודש 9/21) – 20,300 ש”ח

 

מכונית המנהלים האמריקאית הזו מאד מוערכת על ידי אוהבי הז’אנר (חובבי כלי רכב אמריקאיים). שברולט מאליבו היא מכונית מנהלים מפנקת, גדולה ומרווחת, ובעלת מנוע אטמוספרי גדול עם תחושת נהיגה וביצועים שהולכים ונעלמים מהעולם. כמו לשייט בספינה, רק על הכביש. תחושת ביטחון גדולה, עוצמה ונוחות רבה. עם מנוע בנפח 2,400 סמ”ק (2.4 ליטר), אין ספק שצריכת דלק טובה לא תאפיין אותה, אבל חוויית הנהיגה, הנוחות הגבוהה בה והבטיחות שלה מפצים על כך.

בעלים של שברולט מאליבו מעידים שהרכב הזה מפנק ונוח, חזק, מפואר, אמין, ו”מאובזר כמו מכונית אירופאית”. בנוסף, צריכת הדלק גבוהה, והסחירות של הרכב נמוכה.

כיאה למכונית אמריקאית למנהלים, בשברולט מאליבו תמצאו את האבזור הבא: מחשב דרך, בקרת אקלים דיגיטלית, חישוקי מגנזיום, חלונות חשמליים, מושב נהג חשמלי, מושבים מתכווננים, נעילה מרכזית, אימובילייזר, סאנרוף, מערכת ABS, שש כריות אוויר, הגה כוח, רדיו דיסק מקורי, מראות חשמליות, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת בקרת שיוט, מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD, מערכת למניעת סחרור גלגלים ASR.

ציון הבטיחות של השברולט מאליבו על פי מבחני הריסוק הרשמיים של ה-EURO N CAP הוא מירבי – חמישה כוכבים.

כעת חפשו לכם מאליבו שמורה, שהמחיר שלה כבר נחת לרצפה (נמכרת בפחות מהמחירון), שזכתה לאהבה, חנייה מוצלת וטיפולים בזמן. עשו לב בדיקה מכנית במכון בדיקה מומלץ, ושיהיה בהצלחה.

 

5 מכוניות קטנות ומומלצות עד 30,000 ש”ח מיד שנייה

5 מכוניות קטנות מומלצות מיד 2 עד 40,000 ש”ח

מכוניות חשמליות 100% יד שנייה עם ק”מ נמוך עד 65,000 ש”ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *