DS3 E-TENSE חשמלית חדשה מתיחת פנים ב-214,990 שקל

 

DS3 E-TENSE 2023
DS3 E-TENSE החדשה

 

קבוצת לובינסקי, יבואנית DS בישראל, משיקה בישראל את DS3 E-TENSE החדשה, אחרי מתיחת פנים, במחיר 214,990 שקל

 

ה-DS3 E-TENSE החדשה מגיעה לישראל אחרי שעברה מספר עדכונים במסגרת מתיחת הפנים הכוללים החלפה של מערכת ההנעה ואגירת האנרגיה, ליטושי עיצוב לחזית הרכב, עדכון לממשק המולטימדיה ועוד. 

DS3 E-TENSE החדשה מקבוצת B-SUV עברה מתיחת פנים הכוללת ליטוש חזית הרכב למראה עדכני. בין העדכונים נמצא גריל רחב ומודגש יותר, אליו נוספו כנפי DS אשר מחברות את יחידות התאורה אל הגריל וכמובן, יחידות התאורה עצמן בעיצוב חד יותר, הודות לשימוש בטכנולוגיית ה-DS MATRIX LED VISION. בנוסף לכך, עודכנו גם יחידות ה-DRL שבצדי הפגוש לצורה זורמת ואווירודינמית יותר. פרופיל הרכב שומר על עיצובו הכללי ובו גם על סנפיר הכריש בקורת הגג המרכזית, אך ניתן להבחין בחישוקים שעוצבו מחדש ומאחור נעשו מספר עדכונים ליחידות התאורה, סף דלת תא המטען והכיתוב DS AUTOMOBILE.

 

DS3 E-TENSE INTERIOR
DS3 E-TENSE תא נהג

 

תא נוסעים 

 

בדומה לכל דגמי DS, גם תא הנוסעים של ה- DS3 E-TENSEזכה לתשומת לב מרבית לעיצוב הכללי הירידה לפרטים וכמובן רמת האיכות של החומרים מהם מורכב תא הנוסעים בהתאם לפילוסופיית ה-Savoir Faire. חומרי הדיפון שייכים כמובן לקצה העליון של עולם הרכב, עם שימוש בגימור עור, תפרי פנינים, שימוש במתכות יוקרתיות למתגים וכל אלה מעניקים לנוסעי הרכב תחושת פרימיום אמיתית. עם אורך כללי של 411.8 ס”מ, רוחב של 180.2 ס”מ ובסיס גלגלים של 255.8 ס”מ, ה-DS3 החדשה שומרת על מרחב פנימי נדיב לעומת ממדים חיצוניים קומפקטיים אשר מקלים מאוד על החיים בתוך תחומי העיר, ללא צורך בביצוע פשרות באיכות החיים ליושבי הרכב.

במסגרת מתיחת הפנים, שופרה תנוחת הישיבה באמצעות שימוש בגלגל הגה חדש ואשר עליו מוקמו מתגי התפעול באופן נוח יותר לשימוש. במרכז הדשבורד ישנו מסך חדש ואיכותי יותר למערכת המולטימדיה. גודלו 10.3 אינץ’ והוא כולל כעת גם את ממשק ה-DS IRIS SYSTEM. 

 

DS3 חשמלי
עד 395 ק”מ. DS3 E-TENSE חשמלי

 

הנעה חשמלית חדשה 

 

ה-DS3 E-TENSE היא המכונית הראשונה במשפחת המותגים לקבל את מערכת ההינע החשמלית מהדור החדש. זו כוללת מנוע חשמלי חדש לגמרי, עם הספק שעלה לכדי 156 כ”ס, תוספת של 20 כ”ס לעומת המנוע החשמלי הקודם וכן 26.5 קג”מ. זמן ההאצה מעמידה ל-100 קמ”ש עומד על 9 שניות והמהירות המרבית עומדת על 150 קמ”ש. גם סוללת הרכב עודכנה עם קיבולת של 54 קוט”ש, המהווה עליה של 4 קוט”ש בזכותו שופר טווח הנסיעה לכדי 395 ק”מ בין טעינות בהתאם לתקן WLTP. טעינת הסוללה תתבצע באמצעות מטען 11 קוט”ש לטעינה בעמדה ביתית תלת-פאזית וכן בהספק של 100 קוט”ש בזרם ישיר (DC) בעמדה מהירה (מ-0% ל-80% תוך 30 דקות).

 

DS3 מחיר 214,990
DS3 E-TENSE Rivoli במחיר 214,990 שקל

 

רמת אבזור יחידה וגבוהה – Rivoli

 

DS3 E-TENSE החדשה משווקת בישראל ברמת אבזור יחידה וגבוהה – Rivoli ואלו עיקריה: מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 10.3 אינץ’, קישוריות אלחוטית ל-Android Auto ו-Apple Carplay, טעינה אלחוטית, 2 שקעי USB, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 7 אינץ’ עם תצוגות מתחלפות, תצוגה עילית, 3 מצבי נהיגה (חסכוני, רגיל, ספורט) כניסה והתנעה ללא מפתח עם חיישן קרבה, בקרת אקלים הכוללת תכנות הפעלה מקדים, מושבים קדמיים מחוממים, שמשה קדמית אקוסטית, חישוקי 18 אינץ’, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמות חניה קדמית ואחורית המדמות מבט על ווירטואלי, פנסי DS MATRIX LED VISION, ממשק מלא עם אפליקציית MY DS, גג שחור (כאופציה) ועוד.

 

DS חשמלי
DS3

 

רשימת אבזור הבטיחות ארוכה בהתאם וכוללת בנוסף ל-8 כריות אוויר:

 

  • מערכת סיוע לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת תיקוני היגוי
  • מערכת התרעת התנגשות מלפנים
  • התרעה על הימצאות רכב בשטח המת של המראות
  • מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עד עצירה מוחלטת
  • מערכת המאפשרת שמירת מיקום בנתיב
  • זיהוי תמרורי מהירות ושינוי המהירות בבקרת השיוט 
  • מערכת בלימת חירום אקטיבית בזיהוי הולכי רגל, דו-גלגלי, בזיהוי רכב נייח ובזיהוי רכב בתנועה  
  • מערכת למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך

 

מחיר:

  • DS3 E-TENSE Rivoli במחיר 214,990 שקל

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *