MG ZS EV החדש: 440 קילומטר טווח חשמלי ב-149,000 שקלים

MG ZS EV החדש מחיר
MG ZS EV 2022

הקרוסאובר החשמלי המלא, MG ZS EV המחודש, זכה למתיחת פנים הכוללת שיפור בטווח הנסיעה החשמלי, מהירות הטעינה, עיצוב, אבזור ושימושיות. MG ZS EV. הדגם שהושק בישראל בינואר 2020 רשם כבר 2,250 מסירות. מגיע בשתי גרסאות סוללה, החל מ-145 אלף שקלים – נפתחה אפשרות להזמנה מוקדמת אונליין

MG ZS EV שומר על מבנה ה-SUV המוגבה וכמקובל בשלבי מתיחת הפנים, מקבל עיצוב חדש, ושדרוגים קוסמטיים וטכניים של הדור הראשון. עם החלפה מלאה של חזית הרכב, הכוללת שבכה (גריל) אטומה אווירודינמית, יחידות תאורה בעיצוב חדש עם 21 יחידות FULL LED בהירות וחזקות, פגוש קדמי ספורטיבי יותר. שקע הטעינה אשר היה עד כה מאחורי סמל MG ובמרכז השבכה, משנה מקום ומקבל דלת פתיחה חדשה להקלה על מלאכת חיבור הרכב לשקע הטעינה ולשמירה על מראה אסטטי יותר. בחלק האחורי הוספו ליטושי עיצוב נרחבים שעיקריהם החלפת הפנסים האחוריים ביחידות תאורת ‘לד’ חדשות וכן חישוקים קלים חדשים דו-גווניים בקוטר 17 אינץ’. בנוסף לכך, חלונות הצד האחוריים והשמשה האחורית עברו תהליך הכהיה לסינון יעיל יותר של קרני השמש.

 

MG ZS EV החדש
מולטימדיה חדשה וקפיצה באיכות תא הנהג. MG ZS EV 

תא נוסעים

בדומה לנעשה בעיצובו החיצוני של ה-MG ZS EV, גם תא הנוסעים זכה לשלל עדכונים שנועדו להפוך את הנסיעה בו לנעימה, שקטה, וחווייתית יותר. כך למשל, מלבד שדרוג החומרים מהם בנוי ותפור תא הנוסעים, לוח המחוונים הקונבנציונלי הוחלף במסך דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ’ ובו תצוגה מפורטת של כל המידע הרלוונטי ובמרכז הדשבורד מותקנת כעת מערכת מולטימדיה חדשה, מקורית, עם ממשקי Apple CarPlay ו-Android Auto ובה מסך מגע בגודל 10.1 אינץ’. מערכת זו נתמכת בשישה רמקולים חדשים איכותיים יותר בעלי אפקט סאונד תלת ממדי.

כדי ליהנות ממערכת משודרגת זו וכדי להפוך את תא הנוסעים לשקט עוד יותר, כל חלל תא הנוסעים קיבל תוספת חומרי בידוד אקוסטי בתחתית המרכב, מתחת למכסה המנוע, בדלתות הרכב ובבתי הגלגלים. כמו כן, גם המנוע החשמלי עצמו קיבל חיפוי אקוסטי שמפחית את צליל הפעולה האופייני של מנועים חשמליים.

מרחב המחיה לא רק שקט יותר, אלא גם נוח יותר עם שימוש בריפוד דמוי עור נעים במושבים, בהוספת תמיכה לצדי גוף היושבים, הוספת תמיכה מתכווננת לגב התחתון, הוספת משענת ראש למושב האחורי המרכזי, משענת יד עם מחזיקי כוסות מאחור וכן חימום למושבים הקדמיים. יושבי הרכב ימשיכו ליהנות מגג פנורמי גדול ממדים עם וילון הצללה, 4 מצבי פתיחה ומנגנון למניעת “תפיסת אצבעות”. הודות למבנה ה-SUV ולסידור חכם של תא הנוסעים, תא המטען מציע נפח אחסון גדול וגמיש של 448 ליטר וזה יכול לצמוח עד כדי 1,187 ליטר בקיפול שורת המושבים האחורית (60:40).

MG ZS EV טרייד אין
משענות ראש לנוסעים מאחור. MG ZS EV

סוללות ומנועים

את השדרוג הגדול והחשוב ביותר מקבל MG ZS EV המעודכן במערכת ההנעה, הטעינה ואגירת האנרגיה. לאחר מתיחת הפנים, דגם זה יציע לראשונה את אפשרות הבחירה בין שתי סוללות חדשות ובשתי רמות קיבולת – 50.3 קוט”ש ו-69.9 קוט”ש (45.6 קוט”ש בדור היוצא) אשר מאריכות בצורה משמעותית את טווח הנסיעה בין טעינות. סוללות אלו תוכננו ונבנו בהתאם לתקנים המחמירים ביותר והן כוללות מערכת לכיבוי אקטיבית, מערכת ניהול טמפרטורה קבועה ומערכות לתיעול טרמי לשיפור עמידות הסוללה וטווח נסיעה מוגדל.

הגרסה הראשונה, מצוידת כאמור בסוללה בקיבולת של 50.3 קוט”ש לצד מנוע חשמלי בהספק של 177 כ”ס ו-28.5 קג”מ. יחד יעניק שילוב זה טווח נסיעה של 320 ק”מ לפי תקן WLTP וביצועים טובים של 8.6 שניות מעמידה ל-100 קמ”ש ומהירות מרבית של 175 קמ”ש. הגרסה השנייה מצוידת בסוללת ליתיום בקיבולת של 69.9 קוט”ש אשר נועדה להציע טווח נסיעה שימושי ויעיל גדול ככל הניתן בין טעינות – 440 ק”מ לפי תקן WLTP. סוללה זו מספקת את האנרגיה למנוע חשמלי בהספק של 156 כ”ס ו-28.5 קג”מ ויחד מציעים האצה מעמידה ל-100 קמ”ש תוך 8.6 שניות ומהירות מרבית של 175 קמ”ש.

 

MG ZS EV טווח נסיעה
סוללת ליתיום בקיבולת של 69.9 קוט”ש, טווח נסיעה עד 440 ק”מ

 

הגרסה שמצוידת בסוללת ה-50.3 קוט”ש מצוידת במטען פנימי חד פאזי בהספק של 6.6 קילוואט ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל 100%, מעמדת 32 אמפר חד-פאזית 7.4 קילוואט יעמוד על כ-8.5 שעות. גרסת הסוללה 69.9 קוט”ש מצוידת במטען פנימי תלת פאזי מהיר יותר, בהספק של 11 קוט”ש לטעינת AC ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל-100%, מעמדת 16 אמפר תלת-פזית יעמוד על כ-7 שעות. שתי גרסאות ה-MG ZS EV משפרות משמעותית גם את יכולות הטעינה המהירה (DC) עם יכולת טעינה בהספק של 80 קילוואט בגרסת הסוללה 50.3 קוט”ש ובהספק של 93 קילוואט בגרסת הסוללה 69.9 קוט”ש. בחיבור לעמדה מהירה תואמת, שתי גרסאות אלה יביאו את טעינת הסוללה מכ-30 אחוזים לכ-80 אחוזים תוך כ-30 דקות בלבד.

שלושה מצבי נהיגה (ספורט, נורמל, חיסכון) המשפיעים על תגובת הרכב, הביצועים וכמובן טווח הנסיעה, יאפשרו לנוהגים לבחור את אופי וסגנון הנהיגה שמתאים להם. כמו כן, שלוש רמות רגנרציה (השבת אנרגיה בהאטה ובלימה) יאפשרו ניצול מקסימלי של תאוטת הרכב להשבת אנרגיה לסוללה והארכת טווח הנסיעה. חידוש חשוב ומעניין בדגם זה, הוא הוספת היכולת להטעין באמצעות הרכב מכשירי חשמל ביתיים לרכב, בהספק של 2.5 קילוואט (11 אמפר). לאחר העדכון, MG ZS EV יהיה רשאי בכל אחת מהגרסאות לגרור משקל של עד 500 ק”ג (עם ובלי בלמים).

 

MG ZS EV סוללה
רמת גימור אחת ושתי גרסאות סוללה. MG ZS EV

בטיחות ואבזור

MG ZS EV מוצע בישראל ברמת אבזור אחת וגבוהה במיוחד, NET UP S וממשיך לשמור על ההובלה בסעיפי הבטיחות ובציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק (2019) של ארגון הבטיחות האירופי – יורו NCAP, בזכות השימוש הנרחב במערכות בטיחות אקטיביות מקוריות ומערכות סיוע לנהיגה וכן מרכב קשיח ועמיד מאוד.

 

מערכת ה-MG PILOT ב-ZS EV מורכבת למעשה מ-14 מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות וסיוע לנהג שכוללות:

 • בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירה על מרכז הנתיב עד עצירה מוחלטת
 • מערכת זחילה בפקקים
 • מערכת זיהוי תמרורים והתאמת מהירות הנסיעה במגביל המהירות
 • מערכת להגבלת מהירות
 • התרעת התנגשות בחזית
 • בלימת חירום אקטיבית בפני כלי רכב (רכב נייח בין 4 ל-85 קמ”ש. רכב בתנועה בין 4 ל-150 קמ”ש) והולכי רגל (בין 4 ל-64 קמ”ש)
 • התרעת סטייה מנתיב הנסיעה
 • תיקון סטייה מנתיב הנסיעה
 • התרעה על רכב בשטח המת במראות הכוללת תיקוני היגוי
 • התרעת מעבר נתיב נסיעה – סורקת 70 מטר לאחור לגילוי רכב מהיר יותר מתקרב
 • התרעת תנועה חוצה מאחור עד 25 מטרים מכל צד
 • מצלמות 360 מעלות – באמצעות 4 מצלמות חניה עם פסי הכוונה דינמיים
 • בקרת אור גבוה – מעבר אוטומטי בין אור דרך לאור מעבר בזיהוי כלי רכב בדרך

בנוסף לכל אלה, MG ZS EV ימשיך להציע אבזור נוחות עשיר ורב שכולל כניסה והתנעה ללא מפתח, טעינה אלחוטית לטלפונים חכמים (מכשירים תומכים), חיישני אורות, חיישני גשם, בקרת אקלים, פתיחת חלונות בלחיצה אחת, 3 שקעי USB, שני שקעי USB TYPE C, מושב נהג מתכוונן חשמלית, מראות צד מתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים, ריפוד דמוי עור ועוד.

MG ZS EV יד 2
MG ZS EV 2022

טיפולים ואחריות

MG ZS EV ימשיך להציע מרווח טיפולים גדול של 24,000 ק”מ או שנה.
MG ZS EV יימכר עם אחריות מלאה לרכב של 5 שנים או 150,000 ק”מ ועל הסוללה 8 שנים או 150,000 ק”מ.

מחירים:

 • MG ZS EV ברמת אבזור NET UP S עם סוללת 50.3 קוט”ש ב-144,444 שקל
 • MG ZS EV ברמת אבזור NET UP S עם סוללת 69.9 קוט”ש ב-148,888 שקל

רוכשי MG ZS EV המעודכן יקבלו כהטבה עמדת טעינה ביתית והתקנה בסיסית. בנוסף לכך, יוכלו לבחור בין טרייד-אין במחיר מחירון למותגי לובינסקי (בכפוף לתקון) או הלוואה בגובה עד 100,000 שקל ללא ריבית וללא הצמדה.

הזמנה מוקדמת של רכבי MG ZS EV תתאפשר בתהליך דיגיטלי אונליין בלבד באתר MG  ישראל. נהיגות מבחן ברכבי הדגמה יבוצעו במהלך חודש מרץ 2022. מסירות ראשונות מתוכננות לחודש מרץ 2022.

לאתר הרכישה המקוון

 

2 Replies to “MG ZS EV החדש: 440 קילומטר טווח חשמלי ב-149,000 שקלים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *