SOLO אונליין: לוקחים את הרכב שלך לטיפול ומחזירים במחיר נוח

Print this page
Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

 

מוסך עד הבית
טיפול לרכב עד הבית – שירות בתשלום

 

 

הכירו – חברת סולו, פלטפורמה שמאפשרת לך לתחזק את הרכב שלך בלי לצאת מהבית ומעבר לזה לחסוך בצורה משמעותית במחיר

 

35% מההזמנות לטיפולים שוטפים לרכב מבוצעות על ידי נשים, האחים וינקלר הקימו את פלטפורמת סולו ויוצרים מהפכה צרכנית ומאפשרת לכולם לדאוג לרכב שלהם מבלי לצאת מהבית וללא הצורך להתמודד עם אי הוודאות ואי הידע איתו מגיע הלקוח הממוצע למוסך.

לא מעט אנשים שמחזיקים רכב בבעלותם נמנעים מלטפל ברכב שלהם, הזנחת הרכב פירושה קיצור אורך החיים של החלפים של הרכב שלכם. החל מהמנוע ועד גיר ההילוכים, המחיר שתשלמו על ההזנחה הזו עלול לעלות לכם ביוקר. אחת הסיבות לכך שאנשים מזניחים את הרכב, הוא החשש מהמוסך. מוסכים רבים לא שקופים, כך למשל כמעט תמיד לא תוכלו לקבל הצעת מחיר טלפונית מהמוסך עבור הטיפול, והם לא יציעו לכם את האפשרות להוזיל את העלות של הטיפול עם חלפים דמויי מקור והרבה פעמים מרגישים שהמוסך “דופק לנו מחיר”.

 

טיפול 30 אלף לרכב מחיר
טיפול 30 אלף לרכב. אתר סולו

 

סולו משנה את המציאות הזו. האחים יהונתן ודניאל וינקלר, אחים יזמים שהקימו פלטפורמה אינטרנטית שמאפשרת לכם להיות עצמאיים, להכניס את הרכב שלכם לטיפול תקופתי מותאם להוראות היצרן, לקבל שתי הצעות מחיר במקום שיאפשר לכם לדעת מראש את מחיר הטיפול שתשלמו, כולל פירוט כל מרכיבי העבודה, כל זאת תוך שמירה על אחריות היצרן. ואם זה לא מספיק הם יקחו עבורכם את הרכב עד המוסך ויחזירו לכם אותו מיד בסיום הטיפול.

אם בעבר המחירים  של שינוע הרכב היו יקרים מאוד  או מתאימים רק לרכבי יוקרה, עם סולו זה נגיש לכל כיס ובכך אנחנו מאפשרים לאנשים להמשיך את שגרת היום שלהם ללא הצורך להגיע למוסך ולחכות שם. זה בא לידי ביטוי ש-86  אחוז מהלקוחות שלנו מבקשים שניקח עבורם את הרכב למוסך.

 

איסוף רכב בתשלום
איסוף רכב לטיפול בתשלום

 

שירות איסוף רכב
שירות קביעת טיפול לרכב

איך זה עובד?

מקלידים את מספר הרכב באתר, מספר הקילומטרים שהרכב עבר ומיד תקבלו הצעות לטיפולים שהרכב שלכם צריך לעבור בין אם זה טיפולים שוטפים ובין אם מדובר בטסט תקופתי לרכב. בשלב השני תוכלו לבחור בין טיפול פרימיום שכולל חלקים מקוריים שנדרשים בטיפול שבחרתם כפי שנקבע על ידי יצרנית הרכב לבין מסלול זול יותר שכולל חלקים חליפיים דמויי מקור ובאתה איכות (שמאפשרת לכם לשמור על אחריות היבואן). ובשלב האחרון סולו יציעו לקחת עבורכם את הרכב לאחד ממוסכי סולו הפרוסים ברחבי המדינה ולהשיב לכם אותו בסיום הטיפול.

 

מוסכים בשרון
קביעת טיפול למוסך ליד הבית

 

יהונתן וינקלר מנכ”ל ומייסד סולו: “מדובר במהפכה של ממש. אם עד היום היה לנשים וגם לגברים חשש מסוים מכל מה שקשור לתחזוק השוטף של הרכב והרבה פעמים היו תלויים באחרים היום אנחנו משחררים אותם מהתלות הזו. חשוב לומר לא הרבה יודעים למשל שלפי החוק אפשר להשתמש בחלקים חליפיים, אפילו לרכוש אותם מראש ובכך להוזיל משמעותית את עלות הטיפול התקופתי לרכב כשאחריות היצרן נשמרת. היום כשיש שירותי רכב המוצעים באופן שקוף מפורט ופשוט עם מחיר ידוע מראש, זה מביא גם אוכלוסיות שנמנעו מלצרוך שירותי/ מוצרי רכב לקחת אחריות על רכבם ולטפל בעצמם מבלי לחשוש מהמוסך”.

 

סולו – SOLO

 

follow and like
fb-share-icon0

2 Replies to “SOLO אונליין: לוקחים את הרכב שלך לטיפול ומחזירים במחיר נוח”

  1. סוף סוף שירות שעושה את זה במקומי ולא ארגיש שעובדים עליי או מנסים לעשות עליי קופה במוסך בגלל שאני אישה

  2. אין על סולו, עשיתי דרכם טיפול 80,000 וקיבלתי שירות פשוט מעולה, גם ידעתי מראש כמה אני משלם, גם אספו לי את הרכב לטיפול וחסכו לי זמן וטרטור במוסך, וגם הכל נעשה בנועם ובשירותיות, תמשיכו ככה שאפו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

4 × 1 =