אודי RSQ8 דגם הקצה של משפחת ה-Q ב-1,182,000 ש”ח

אודי RSQ8 דגם הקצה של משפחת ה-Q ב-1,182,000 ש”ח

 

חטיבת אודי ישראל, מבית צ’מפיון מוטורס, מרחיבה את היצע דגמי הספורט שלה עם השקת דגם הקצה של סדרת ה-Q, ה-RSQ8. גרסת הקצה של ה-Q8 מתהדרת בביצועי על, לצד עיצוב שרירי ודינמי, טכנולוגיות קצה ושלל מערכות בטיחות אקטיביות. 

האודי RSQ8 מציג עיצוב עצמתי, כשחזית הרכב כוללת שבכה קדמית עצומה (מושחרת כאופציה) כונסי אוויר גדולים בצורת כוורת, מראות צד מקרבון (אופציונלי) ופגושים ייחודיים בעיצוב RS המשלימים את המראה הקרבי של קדמת הרכב. גג הרכב מאובזר בחלון פנורמי ובפסי אלומיניום, בעוד חלקו האחורי של הדגם מצויד בזוג פתחי מפלט אובליים ובולטים בכרום, יחד עם קליפרים אדומים להדגשת המראה הספורטיבי. את המראה החיצוני חותמים חישוקים בגודל “22 בעיצוב כוכב בעלי 10 זרועות ואפשרות שדרוג לחישוקים בגודל “23.

 

מנוע 4 ליטר, הספק של 600 כ”ס ומומנט של 81.63 קג”מ

 

מנוע ה-RSQ8 מציע את פאר הקדמה והטכנולוגיה של מותג ארבעת הטבעות כיום: מנוע בנזין V8 טווין טורבו בנפח 4.0 ליטר. המנוע מנפק הספק מרבי של 600 כ”ס ומומנט של 81.63 קג”מ (בין הטווחים של 2,200-4,500 סל”ד). ומאפשר לרכב להאיץ עד מהירות מרבית של 250 קמ”ש, תוך שהוא מזניק את ה- RSQ8 מ-0 ל- 100 קמ”ש תוך 3.8 שניות. מערכת הקוואטרו האייקונית מחלקת את המומנט ביחס 60:40 לסרן האחורי, עם יכולת להעביר עד 70% מהמומנט לציר הקדמי ועד 85% אחוז לציר האחורי.

לשיפור הדינמיות ויציבות הרכב, הרכב מציע גם מתלים אדפטיביים ספורטיביים המאפשרים את הגבהת הרכב ב-90 מ”מ לפי צורך. כדי לעצור את המאסה העצומה, ה- RSQ8 מצויד במערכת בלימה בעלת צלחות בקוטר 440 מ”מ מלפנים ו-370 מ”מ מאחור. ה- RSQ8 נתמך במערכת היברידית קלה 48 וולט, המסייעת למערכות עם אספקת הכוח, כולל שיוט במהירויות של 55-160 קמ”ש למשך מס’ שניות על בסיס החשמל וניתוק 4 צילינדרים בזמן פעולת המנוע בשיוט, עבור צריכת דלק נמוכה יותר.

 

לוח מחוונים דיגיטלי Audi Virtual Cockpit Plus במסך צבעוני

 

סביבת הנהג מצוידת במערכת MMI Touch הכוללת מסך עליון “10.1, מסך תחתון  “8.6, MMI Radio Plus, ולוח מחוונים דיגיטלי Audi Virtual Cockpit Plus במסך צבעוני “12.3. בנוסף, הרכב כולל Audi Smartphone Interface לשיקוף הטלפון הנייד על גבי המסך המולטימדיה, מערכת שמע B&O בטכנולוגיית 3D Sound וממשק Audi Music במושבים האחוריים. תא הנוסעים כולל חבילת בישום כסטנדרט, חבילת עור מורחבת עם ריפוד Valcona בתפירת כוורת, דיפוני קרבון, מושבים קדמיים בעיצוב S Sport Plus המתכווננים חשמלית עם זיכרון למושבים הקדמיים וריפוד תקרה Alcantara.

לרכב היגוי אלקטרו מכאני, בורר מצבי נהיגה, מושבים קדמיים עם תמיכה ועיסוי לגב, מראות חיצוניות מתכווננות מתכהות ומתקפלות חשמלית עם חימום וזיכרונות, הגה בתפירת עור עם שליטה על המולטימדיה, סגירת servo לדלתות, וילונות חשמליים בחלונות הצד האחוריים, מערכת בקרת אקלים בת ארבעה אזורי שליטה עם אוורור לנוסעים מאחור, דלת תא מטען חשמלית, מפתח חכם לכניסה והתנעה וחימום ואוורור למושבים הקדמיים.

אודי RSQ8 מגיע עם מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט, ביניהן: מערכת לניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום, בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, מערכת לזיהוי שטח מת, מערכת לסיוע במניעת התנגשות מאחור, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, מצלמה היקפית 360, בקרת שיוט אדפטיבית. את האבזור הבטיחותי והעשיר משלימים פנסי LED Multiple Matrix Beam קדמיים ופנסי LED אחוריים עם איתות דינמי, נעילת דיפרנציאל מרכזי אוטומטי, 6 כריות אוויר, פונקציית תאורת יום וחיווי התראה לירידת לחץ אוויר בצמיגים.

 

**הנתונים המוצגים בהודעה הינם נתוני יצרן הרכב

 

מחיר האודי RSQ8 יעמוד על 1,182,000 שקלים, בתוספת אגרת רישוי שנתית בסך 4,731 שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *