בית חדש: אופל עוברת מקבוצת שלמה ליבואנית פיג’ו – סיטרואן “לובינסקי”

 

בתחילת חודש מרץ תעבור אופל באופן רשמי לבית חדש – קבוצת לובינסקי, יבואנית פיג’ו סיטרואן DS

קבוצת שלמה נפרדים ממותג אופל

קבוצת לובינסקי מייצגת את מותגי פיג’ו, סיטרואן DS ו-MG בישראל. חברת ש.י.ר היא חלק מקבוצת שלמה, קבוצה עסקית יזמית מהגדולות במשק. קבוצת שלמה היא קבוצת שירותי הרכב הגדולה בישראל והיא המפתחת והמפעילה של מגוון שירותים ובהם ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, שירותי מימון, השכרה וביטוח.

בין החברות נחתם הסכם להעברת זיכיון ייבוא מותג אופל לידי קבוצת לובינסקי. ההסכם נחתם לאחר שבקבוצת שלמה הוחלט לאמץ אסטרטגיה עסקית של מיקוד בעולם שירותי הרכב ובמקביל בספטמבר האחרון החל יישום אסטרטגיה עסקית בינלאומית אצל היצרנית, כשאחת ממטרותיה העיקריות הנה צמצום עלויות תפעוליות ומקסום הסינרגיה הארגונית בין מותגי הקבוצה. בכנס שהתקיים ברוסלסהיים, גרמניה בספטמבר 2018 הודיע נשיא הקבוצה מר קארלוס טבארס כי רק בזכות חיבור כזה יוכל קונצרן PSA לעמוד בתנאי השוק ההולכים ומשתנים.

בימים הקרובים יחלו צוותים של החברות לפעול להעברה מהירה של הפעילות תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ורציפה לקהל הלקוחות של המותג, כפי שהיה עד כה.

ב-1 במרץ 2019 (מותנה באישור הגופים הרגולטוריים) יושק באופן רשמי מותג אופל תחת קבוצת לובינסקי. אולם התצוגה הראשי של מותג אופל יוקם בתוך מתחם קבוצת לובינסקי בשורק (מרק מושביץ 3 ראשל”צ), בצמוד לאולמות התצוגה הראשיים של מותגי הרכב פיג’ו, סיטרואן ו-MG. במהלך החודשים הקרובים יבוצע הליך סדור שיבטיח המשך הפעלה רציפה וכיסוי ארצי של אולמות התצוגה ומרכזי השירות של אופל ברחבי הארץ.

אופל עוברת ידיים ליבואנית הרכב “לובינסקי”

בשמונה השנים בהם שווק מותג אופל תחת קבוצת שלמה נמכרו כ-36,000 כלי רכב במגוון סגמנטים – החל מאופל אדם, קורסה, אסטרה, אינסיגניה וכן קרוסלנד וגרנדלנד ששיווקם החל בשנה האחרונה. בעתיד הקרוב יושקו תחת המותג אופל דגמים חדשים ומתקדמים, בפלטפורמות וטכנולוגיות משותפות מבית היוצר של PSA, עם פוטנציאל הצלחה גבוה כמו הקומבו החדש (תואם ברלינגו), גרנדלנד פלאג-אין-היבריד (PHEV) והקורסה החשמלית החדשה ועוד מגוון דגמים שיושקו במהלך השנים הקרובות.

אסי שמלצר, יו”ר קבוצת שלמה: “מדובר בתזמון מושלם מאחר וקבוצת שלמה החלה ביישום אסטרטגיה חדשה לקבוצה בה היא מתמקדת בעולם השירותים ולא בעולם המוצרים. מאמין שבשנים הקרובות מודל הבעלות הפרטית של רכבים ישתנה לחלוטין”.

דורי מנור, יו”ר קבוצת לובינסקי: “אנחנו שמחים לאחד את כלל מותגי PSA תחת קורת גג מקצועית אחת שתאפשר סינרגיה איכותית הן בהיבט המכירה והן בהיבט השירות, צוותי לובינסקי ידאגו להמשיך ולשפר את רמת השירות הגבוהה ומגוון המוצרים ללקוחות אופל כפי שנעשה על ידי ש.י.ר עד היום”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *