דלקן לא רק לרכב חברה: מחיר תדלוק מפוקח באפליקציית Cello

 

דלקן לרכב
דלקן רכב פרטי

 

אפליקציית Cello בשיתוף רז-גל אנרגיה משיקה שירות דלקן חדש המביא עימו את בשורת הנוחות גם למי שאין רכב חברה. השירות מאפשר תדלוק במאות תחנות דלק בפריסה ארצית, בהנחה של בין 22 ל-25 אגורות לליטר בנזין (מהמחיר המפוקח) וזאת לצד מגוון השירותים הנוספים באפליקציה. “הדלקן צפוי גם לחולל מהפכה בתחום מחירי הסולר הנקבעים באופן שרירותי ושונה בכל תחנה, כאשר בשירות החדש יוגדר מחירון המתעדכן אחת לחודש באתר ושיהיה זמין במאות תחנות בפריסה ארצית”

Cello, אפליקציית החניה, הדרך והתחב”צ, מביאה את בשורת הנוחות לתחום התדלוק גם למי שאין רכב חברה, ובימים אלה משיקה שירות דלקן המאפשר תדלוק מוזל בבנזין או בסולר באופן מהיר, נוח ופשוט.

במסגרת השירות החדש והמשותף ל-Cello ולקבוצת רז-גל אנרגיה, ניתן יהיה ליהנות מהתקנת דלקן חדש ולתדלק מבלי לצאת מהרכב או להסתבך עם התשלום בעמדת התדלוק. באמצעות הדלקן החדש ניתן יהיה לתדלק במאות תחנות סונול, דור אלון ו-TEN, בפריסה ארצית, כאשר מנויי המסלולים השונים באפליקציה והמנויים העסקיים ייהנו מהנחה של בין 22 ל-25 אגורות לליטר בנזין.

שירות הדלקן יהיה זמין באפליקציית Cello לצד השירותים הנוספים – חניה, שטיפה, כבישי אגרה וכו’. מדובר ביתרון משמעותי המאפשר לראות את ההוצאות המרכזיות סביב ניהול הרכב באופן דיגיטלי ומרוכז וכל זאת בחשבונית אחת, ללא צורך בשמירה על חשבוניות שונות של שירותים נוספים ועוד.

שירות הדלקן החדש מביא עימו בשורה גם לבעלי רכבי סולר שיוכלו ליהנות ממחיר אחיד בכל תדלוק במאות תחנות לעומת התמחור השרירותי הנהוג. מידי חודש יוצג המחיר לליטר סולר באתר החברה ויהיה זמין במאות תחנות ובפריסה ארצית.

מנויי מסלולי הפרימיום Cello PRO/GOLD/SAVE יוכלו להנות מהתקנה חינם של הדלקן וללא דמי שירות חודשיים נוספים. ללקוחות Cello Basic דמי השירות לחצי השנה הראשונה הינם ללא עלות ולאחר מכן יעמדו על 4.90 ₪, ודמי התקנת הדלקן ברכב יעמדו על תשלום חד פעמי בגובה 49 שקלים.

 

אודות Cello

Celloמפעילה אפליקציית תשלום למגוון שירותי מוביליטי (תחבורה חכמה) בהם תשלום נוח בכחול-לבן בכל הארץ, הנחה בתשלום במאות חניונים, תשלום על נסיעה בתחבורה ציבורית (אוטובוס, רכבת ישראל, כרמלית, רכבת קלה, מוניות שירות ועוד), תשלום בכבישי אגרה ומגוון שירותי דרך וגרירה 24/7. בנוסף, Cello מעניקה פתרונות מגוונים למנויים עסקיים עם מערכת ניהול חכמה לעסק ושירות לקוחות VIP. Cello מעניקה את שירותיה מדיי חודש למאות אלפי משתמשים בישראל ובעולם. פרט לישראל, היא פעילה כיום באוסטרליה ויוון.

סוג דלק מחיר מפוקח / מחירון מחיר BASIC מחיר PRO/GOLD
אוקטן 95 8.12 ₪ 7.9 ₪ 7.87 ₪
סולר 9.45 ₪ 7.85 ₪ 7.75 ₪
דמי התקנה חד פעמי – 49 ₪ חינם
דמי שירות חודשיים חצי שנה חינם ולאחר מכן 4.90 ₪ לרכב ללא דמי שירות

 

לפרטים נוספים אודות השירות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *