יגואר F-PACE בגרסת PHEV (היברידי נטען בחשמל) מ-542,000 שקלים

יגואר חשמלי
יגואר F-PACE בגרסת PHEV (היברידי-נטען בחשמל)

 

חברת המזרח משיקה בישראל את רכב הפנאי-פרימיום יגואר F-PACE בגרסת PHEV (היברידי-נטען בחשמל), כשלב בדרך להגשמת החזון של יגואר כיצרן כלי רכב חשמליים בלבד. החל מ-542,000 שקלים

 

יגואר F-PACE, רכב הפנאי היוקרתי של היצרן הבריטי עבר אשתקד מתיחת פנים מקיפה, אשר נגעה כמקובל בשינויים ושיפורים אסתטיים והעשירה את המפרט באורח ניכר. בצד החיצוני, הצללית הנאה של רכב הפנאי זכתה לגריל קדמי ומכסה מנוע חדשים, יחד עם שינויים נוספים, אשר משדרגים ומעדכנים את המראה החיצוני, בהם תאורת לד חדשה ועוד.

השדרוג שעבר הדגם במתיחת הפנים ניכר אף יותר בתוך תא הנוסעים המציג איכויות יוצאות מן הכלל. בצד הויזואלי ניתן להבחין בדש-בורד ובדיפוני דלתות חדשים. ידית ההילוכים תוכננה מחדש וכעת היא מסוג Shift by wire ובעזרת תכנון ארגונומי חדש שופרה נוחות התפעול וההנאה בשימוש. מעל ידית ההילוכים נמצא מסך צף בגודל 11.4 אינטש, אשר מארח את מערכת ההפעלה Pivi Pro החדשה של יגואר. Pivi Pro מציעה ממשק משתמש הנהוג בעולם המובייל ומציגה מידע עשיר על בידור, ניווט, בקרת אקלים ותפעול מערכות הנוחות השונות.

 

יגואר PHEV היברידי
יגואר PHEV עם טווח חשמלי של 53 קילומטרים

אבזור נוחות ואיכות חומרים

 

נוסעי F-PACE נהנים מריפוד עור ברמה גבוהה, גג פנורמי נפתח ומערכת שמע של יצרן הפרימיום Meridian בהספק של 400W. נוסעי F-PACE נהנים מחוויית נסיעה שקטה במיוחד. הדגם החדש מצויד במערכת אקטיבית לנטרול רעשי הדרך (ANC), אשר מנטרת את רעשי הסביבה על ידי מערך של מיקרופונים ומייצרת גלי קול בתדר שמנטרל ומפחית את רעשי הסביבה ומייצר חוויית נסיעה שקטה ונעימה. מערכת נטרול הרעשים היא תוצר של פיתוח טכנולוגי של חברת סילנטיום הישראלית.

 

 יגואר F PACE
הספק משולב של 404 כ”ס. יגואר F PACE

ביצועים

 

כעת, מצטרפת לגרסת הבנזין (2.0, 250 כ”ס) גם גרסת PHEV החדשה משלבת בין מנוע Ingenium טורבו בנזין לבין מנוע חשמלי על מנת להציע הספק משולב של 404 כוחות סוס ומומנט משולב של 65.3 קג”מ (5.3 ש’ מ-0 ל-100 קמ”ש, מהירות מרבית 240 קמ”ש) וחוויית נהיגה מהנה. לגרסה זו טווח נסיעה חשמלי של 53 ק”מ. 

חובבי הנהיגה ייהנו משימוש במצבי הנהיגה השונים שמאפשרת מערכת הניהול Jaguar Drive Control, ובמערכת הנעה מתקדמת, אשר מעדיפה העברת כוח לגלגלים האחוריים לטובת התנהגות ספורטיבית והנעה לכל הגלגלים בעת הצורך. על בטיחות הנוסעים שומרות מערכות בטיחות מתקדמות, ביניהן בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת “שטח מת” ועוד.

גרסת הפלאג-אין של יגואר F-PACE מול מתחרות מבית מרצדס ואודי – יגואר מציעה הספק משולב גבוה יותר, וטווח נסיעה חשמלי רחב. ברכב מערכת הנעה מתקדמת המכוונת להעניק הנאה מהנהיגה, וזו מושגת גם כאשר סוללת ההינע מתרוקנת, וזאת על ידי תכנון מיטבי של ניהול האנרגיה.

 

יגואר ישראל
יגואר F PACE בגרסת PHEV ובנזין 2022

 

ארז טרופן, סמנכ”ל השיווק והמכירות בחברת המזרח לשיווק מכוניות: “יגואר הייתה הראשונה להציג רכב פנאי-יוקרה חשמלי, והיא ממשיכה להגשים את אסטרטגיית “Reimagine” בדרך להפוך למותג כל-חשמלי. ה-F-Pace היא הדגם המצליח ביותר של יגואר בישראל, ומציע שילוב יוצא מן הכלל בין חווית נהיגה של מכונית ספורט ושימושיות של SUV.”

 

מחיר יגואר F-Pace PHEV: החל מ-542,000 ₪ ברמת גימור S Plus.

מחיר יגואר F-Pace P250 (בנזין): החל מ-493,000 ₪ ברמת גימור S Plus.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *