לנדרובר דיפנדר קצר 90 (מנועי 3.0 ליטר) החל מ-468,000 ש”ח

דיפנדר קצר
לנדרובר דיפנדר קצר 90 (מנועי 3.0 ליטר) החל מ-468,000 ש”ח

 

חברת המזרח משיקה את הדיפנדר 90 הקצר בישראל, רכב השטח האולטימטיבי מצטרף ללנדרובר דיפנדר 110. מנוע 3 ליטר, עם 3 הספקים ושתי רמות גימור, החל מ-468,000 ש”ח

 

השנה היא 1948. רכב הלנד רובר הראשון מיוצר. כניסתו של הלנדרובר סדרה 1, שלימים נקרא הדיפנדר, נתפסת כציון דרך בתעשיית הרכב. הרכב שמלכתחילה יועד למשימות צבאיות ולחקלאות הפך לאייקון ולשם נרדף להרפתקנות ופריצת גבולות. היום יש דור חדש של דיפנדרים, חזקים, טכנולוגיים ומתאימים למאה ה-21 שנותנים מענה מלא לנהיגת שטח ולנהיגת כביש. 

ביוני האחרון הושק ברחבי העולם וגם בישראל הדיפנדר 110 שהקפיד לשמור על כל המאפיינים של הדגם המקורי, החל מהעיצוב המזוהה ועד ליכולות השטח הגבוהות, ועדיין, מעודכן, טכנולוגי, המספק חווית נהיגה טובה גם בחיי ביום יום.

השקת הדיפנדר 110 נחלה הצלחה בישראל ובימים אלו מצטרף למשפחה הדיפנדר 90דגמי הדיפנדר, אגב, נקראים 90 ו 110 על פי מרווחי הסרנים באינצ’ים שהיו בדיפנדרים הראשונים והם הפכו לשמות מיתולוגיים בקרב חובבי השטח וההרפתקנות.

 

מעודן וטכנולוגי ליום יום מבלי לפגוע ביכולות השטח שלו. לנדרובר דיפנדר

 

דיפנדר 90 – הדגם הקצר בעל 3 הדלתות וחמשת המושבים משדר חזות מסוקסת וקשוחה. הרכב מצוייד בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת יכולות כביש ושטח מעולות. הוא  חכם, קשוח, טכנולוגי, עמיד ורב יכולות בכביש ובשטח. צללית הרכב, שלא ניתן לטעות בה הינה מוכרת וחדשה בו זמנית. הצללית של הדיפנדר החדש מהווה פרשנות מודרנית למקור המפורסם שלא ניתן לטעות בו.העיצוב הינו חזק, מלא ביטחון ומתוחכם. הרכב נראה קשוח והוא אכן קשוח. הדיפנדר 90 נועד לחובבי השטח והמרחבים הפתוחים האינדיבידואליסטים וההרפתקנים שחיים בדרך שהם בחרו ובלי פשרות. השנה האחרונה הזכירה לנו את חשיבות המרחבים הפתוחים ותחושת החופש ופריצת הגבולות הפכו להיות בחשיבות עליונה כמפלט לחיי השגרה הלא שגרתית . בעת הזאת, הדיפנדר  הינו השותף האולטימטיבי לחוויות והתנסויות חדשות.

 

מנועים:

בדיפנדר 90 מוצג לראשונה עם מנוע הדיזל 3.0 ליטר החדש (6 צילינדרים בטור), אשר ישרת את הדיפנדרים החל משנת 2021:

מנוע דיזל 3.0 ליטר, 200 כ”ס.

מנוע דיזל 3.0 ליטר, 250 כ”ס.

מנוע בנזין 3.0 ליטר, 400 כ”ס.

 

 

מנוע 3 ליטר עם שלושה הספקים. דיפנדר

 

מערכות שטח:

כל הרכבים יגיעו עם חבילות OFFROAD הכוללות: מערכת הדמיית שטח הנסיעה, המוכרת גם כ”מכסה מנוע ‘שקוף'”, מערכת TERRAIN RESPONSE המפורסמת מבית לנד רובר, מערכת ATPC, בקרת ירידה במדרון, תיבת העברה כפולה HIGH/LOW ומערכת SAND LAUNCH ASSIST, מתלי אויר מתכווננים  וצמיגי ALL TERRAIN.

 

מערכות בטיחות:

כל הרכבים יצוידו במערכות בטיחות מתקדמות  כגון: בלימת חירום אוטונומית, בקרת ערנות נהג, מערכת מצלמות היקפית, בקרת התהפכות ועוד.  ברמת הגימור SE מגיעים הרכבים עם חבילה נוספת, חבילת נהיגה DRIVER ASSIST ובה ניתן למצוא בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, התראה אקטיבית מפני רכבים בשטח “מת”, מערכת סיוע לפני התנגשות מאחור ועוד.

 

 

דיפנדר קצר מחיר
דיפנדר קצר בישראל

 

רמי וקסמן, סמנכ”ל השיווק בחברת המזרח: “הדיפנדר 90 החדש משמר את הDNA של לנדרובר ואת המסורת ההרפתקנית ופורצת גבולות של הדגם אך משדרג אותה עם טכנולוגיות חדשניות של 2021. כל יכולות הדיפנדר המיתולוגי בשטח כשעכשיו משודכות אליהן יכולות כביש מעולות. אחת מהנקודות הבולטות ביותר שנוכחנו להבין בתקופה האחרונה , היא הרצון לצאת ולגמוע בשקיקה את שבילי ישראל. מועדון לנד רובר הגביר מאד את פעילויותיו ואנו מציעים כיום לכל הרוכשים טיולים והדרכות שיאפשרו להכיר את הרכב יותר טוב ולהוציא ממנו את המיטב. חברת המזרח החלה את השנה בתנופה מאד חזקה. רואים שלמרות התקופה ,או דווקא בגללה, הלקוחות בהחלט רוצים להגשים חלומות. כניסת הדיפנדר הביאה עימה המון מתעניינים ורוכשים חדשים ואני בטוח שכניסת ה 90 עם הכריזמה המיוחדת  שלו תמשיך את ההצלחה”.

 

הרכב ישווק ברמות גימור S ו – SE מחירים לצרכן: 

מנוע 3.0 ל’ דיזל 200 כ”ס, S200 – 468,000 ₪ 

מנוע 3.0 ל’ דיזל 250 כ”ס, SE250 – 545,000 ₪ 

מנוע 3.0 ל’ בנזין 400 כ”ס, SE400 – 615,000 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *