לנדרובר ולגו בשיתוף פעולה צבעוני: דיפנדר 90 מ-2,336 חלקי לגו

 

לנדרובר דיפנדר 90
לנדרובר דיפנדר 90 (קצר)

 

לנד רובר ולגו משיקות: דגם חדש לדיפנדר 90 הקלאסי

 

לגו יצרה את הדגם האייקוני של רכב השטח הטוב בעולם לציון 75 שנה למותג הרכב הבריטי. הסט מורכב מ-2,336 חלקים וכולל את כלל האביזרים הדרושים למסע בשטח

לרגל חגיגות 75 שנה ללנד רובר, חברת לגו העולמית ומותג הרכב הבריטי משיקים מודל חדש של הדיפנדר 90 הקלאסי. דגם הדיפנדר הקלאסי יהיה זמין לרכישה באתר של לגו החל מה-1 באפריל 2023 ומחירו: 239 יורו.

סט הלגו החדש של הדיפנדר הקלאסי מורכב מ-2,336 חלקים וכולל את כל האביזרים הדרושים למסע בשטח. הערכה כוללת אפשרות ליצור דיפנדר לנסיעת כביש יומיומית רגילה וכן דיפנדר לנסיעה הרפתקנית ומאתגרת בשטח. דגם הלגו החדש הינו באורך 32 סנטימטרים וכולל את האבזור של הדגם האייקוני כגון גגון מטען, מערכת יניקת אוויר מוגבהת, מסילות צד וארגז כלים, מתלי אוויר.

 

לגו רכב
לגו ולנדרובר משתפות פעולה

 

כדי להשיק את הסט, קבוצת LEGO הציבה דיפנדר קלאסי אמיתי בהרי הסקוטים והשתמשה בו כדי לשכן את חנות LEGO שהכי קשה להגיע אליה בעולם. מי שצלחו את האתגר ראשונים היו כשההרפתקנים רהה מוהרק ואלדו קיין, שגם זכו לבנות את סט הלגו החדש.

פול בריט, מנהל לנד רובר קלאסיק: “דיפנדר הינו שם נרדף להרפתקה. סט הלגו החדש של הדיפנדר 90 הקלאסי הוא הדרך המושלמת להציג את הרוח של הדיפנדר האייקוני חסר המעצורים שאין שני לו, בדרך מהנה וכיפית”.

קורט כריסטיאנסן, מנהל העיצוב של לגו העולמית: “להחיות את הדיפנדר הקלאסי באמצעות אבני לגו היה אתגר לא פשוט. הדיפנדר מסוגל להגיע לכל מקום, לכן בתהליך העיצוב רצינו להחדיר את התחושה ההרפתקנית הזו. אני מצפה בכיליון עיניים לתגובות של מעריצי הדיפנדר”.

 

לנדרובר דיפנדר 90 החדש (3 ל’ 250 כ”ס) – מבחן דרכים

לנדרובר דיפנדר 130 מושקת בעולם: גרסת השטח עם 8 מושבים

הדרכת נהיגה בשטח עם לנדרובר דיפנדר החדש – סקירה

לנד רובר דיפנדר רכב השנה 2021 בטקס הבינלאומי WWCOTY

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *